bugün

merhaba sözlük arkadaşlarım;

efenim japonyada deprem oluyor 9 büyüklüğünde ki 9 üstü depremler yeryüzü şeklinde değişikliğe neden olabiliyor, bunun üstüne bir de tsunami, 10 metre boyunda dalgalar ne var ne yok her şeyi içine alıyor ve düşünebiliyor musunuz ölü sayısı 100.

türkiye de 7 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 15000 ve tsunamisiz.

şimdi bizler eleştiri getirince atatürk düşmanı oluyoruz bizi siktir edin de, ulan sizler yıllardır atatürkün izinde olduğunuzu söyleye söyleye bir hal oldunuz hani nerede muasır medeniyet? nerede heyyy bana bunu gösterin?

sizler anca; atam izindeyizzzzzzz, bak (nah); elde içki şişesi bizler atatürkün askerleriyizzzz, bak (nah)

şimdi gel de moralin bozulmasın a.q. adamlar ikinci dünya savaşından yerle bir olmuş halde yenilgiyle çıkıyorlar, bizler karlı çıktığımız halde duruma bak.

adamlar dünyanın öbür ucundan, denizin ortasından avrupaya, dünyaya açılıyor, biz bırak avrupayı her gün kötülemekten geri kalmadığımız doğuya bile açılamıyoruz.

adamlar bizen 100 yıl ileride yaşıyorlar, bizler 5 katlı binayı zor yapıyoruz.

bunu da bağlayın sevgili atatürkçü arkadaşlar; pkk ya bağlayın, yobazlara bağlayın, havaların soğuk olmasına bağlayın her şeye bağlayın da kendi atatürkçülüğünüze laf kondurmayın.

ben eleştiri getiriyorum, ama en azından sizin atatürke olan sevginizden daha samimi duygular içerisinde yapıyorum bunu, sizler anca puta tapan insanlardan başka hiçbir şey değilsiniz, inandığınız, uğrunda ölürüm, dediğiniz adamı bile sevmek için seviyorsunuz, gerçekten sevseydiniz şuan burada değil japonyanın yerinde olurduk.

düşünen bir insan illaki anlayacaktır ama kafası çalışmayıp da gene saçma sapan tanım girecek insanlar için not: yazıda atatürk e hiçbir şekilde hareket ve eleştiri yapılmamıştır, hatta onun gösterdiği yol övülmüştür, anlamadıysan bir daha oku.

başlığın sebebi ise başka türlü okumuyorsunuz arkadaş.
açık ve net bir şekilde söylüyorum.yozlaşma devlet yönetimini,sosyal hayatı,düşünsel hayatı dinin baskı ve zulmünden kurtarmaya yarıyorsa.ben yozum arkadaşlar,mutluyum arkadaşlar....
yazara bakınca yazının da ne mal olduğunu anlamak.

edit: (bkz: atatürk başlıklarının artık çok sıkması)

edit2: dayanıksız binalar için atatürk'ü suçlamak. atatürkçüleri suçlamak. atatürkçüler başa gelmemesine rağmen?

tamam lan tamam kıçımızla da güldük bitti yeter.
(bkz: atatürk ü mimar sanan yazar)
yıkılan o evlerle atatürk'ün muasır medeniyetler seviyesine ulaşma amacı arasında ancak bu kadar saçma bir bağlantı kurulabilirdi.
(bkz: eksi alma rekoru için girilen entryler)