bugün

NTV gibi kendini haber bülteni olarak sunan bir kanalda bile ana haber bültenlerinde bükreş haberi ve görüntüleri verirken, konuyu romanya'nın başkenti budapeşte olarak bağlayabilen bir medyadır. Yazılı basın daha fecidir. inanılmaz imla ve mantık hatalarıyla gazete çıkarırlar. Aynı resmi birçok farklı haberde kullanırlar. Önemli bir bölümü de satılmıştır zaten.
yazılı ya da görsel medya olarak ayırmaksızın, medyadan çok siyasi parti sözcüsü haline gelmiş medyadır.

yazıktır.
ikiye ayrılır, cart diye ortadan ikiye.

beş para etmez tipler bulunduran medya.
bir futbolcu abimizin dediği gibi türk medyasında tek doğru şey tarih dir.
istisnalar dışında tamamı rte'nin emir erlerinden oluşur. anahtar kelime rte hükümet falan değil yani. hiç bir medya patronu rte varken davutoğlu'nu sallamaz zira.

budur türk medyasının bugünkü hali.
arabistan'ın yemen'e yaptığı saldırıyı da görmeyen medyadır. Yorum yapmak için tayyip'in konu hakkında ne diyeceğini beklemektedirler tayyip'in yorumuna göre taraf belirleyip yorum yapacaklardır.
Aşırı taraflıdır.
Şeytana papucunu ters giydirir.
eleştirilebilir ama bu şekilde değil. fransa'daki patlamanın haber değeri yüksektir. çünkü ortadoğu'da her gün oluyor. ortadoğu ülkelerinin oturup düşünmesi gereken bu.
2ye ayrılıyor, ana akım medya ve devlete bağlı medya organları diye. sonuçta kaybeden hep vatandaş oluyor çılgınlar gibi dezenformasyona asparagasa uğruyor.
Yalan yanlış sevilmemiş medyadır.
asla sevilmeyecektir.
budur: http://hizliresim.com/3PZ5q4
resmen şaka gibi.

yahu türk olmayan biri olarak dışarıdan bakıyorum.

kürtçü medya var. siyasal islam medyası var. ama ey türkler kan kardeşleriniz türkmendağında vuruluyor, bayraklar yerlerde
https://scontent.fash1-1....a94c9d957&oe=56FBBD44

hangi medyada görüyorsunuz bunları. bu kadar bölünmek bir ulus için hayra alamet değildir. birleştirici olamadıktan sonra iki adım atamazsınız. türk medyası demeye dilim varmıyor.
görsel
Bağımsız olmayan, her zaman göt yalayıcı, sansasyon sevdalısı...
istisnalar dışında rüzgara göre pozisyon alanların barındığı sektördür.
aşırı vasattır. açık ve net.
gücün yanındaki medyadır. aman ali rıza bey tadımız kaçmasın kıvamında haberler yapar. tarafsızlıktan bihaber iktidar sahibi kişi ve kurumların kalkınması için özbenliğini bile satar acımaz.
Türkiye'de ki medya türk değildir.
A haber, Atv, Kanal7, 24, akit, yeni Şafak,sözcü,Sol,Hürriyet gibi taraflı medya kuruluşlarının olduğu yerde medya mi olur. Yazık halimize.
türkiye'de türk medyası yoktur. siyasal islamcı kürtçü medya vardır.
mason falan değildir,bildiğin yalaka ve guc kimdeyse onunla olan medyadır.
TRT ele geçirildikten sonra demokrasiden yana tavırlarını değiştirmeyip güçlü olandan değil haklı olandan yana olması ile rüştünü ispat etmiştir kendilerinden kendim adına özür diliyorum.
http://odatv.com/-isim-is...n-elinde--2810161200.html
olayları sürekli türkiye açısından analiz edip, diğer ülkeler açısından empati yapamayan medyadır. rus büyükelçisi andrey karlov'un öldürülmesi sonrası, rusya'nın nasıl bir tavır alabileceği sadece teröre karşı ortak tavır takınacağızdan öteye gidemedi. her şeyi göstermelik ve üstünkörü yapma huyumuz, medyada da mevcut.