bugün

tam anlamıyla özensizliktir. bir dişi nasıl bu kadar zevksiz olabilir diye düşünmekten alamıyorum kendimi var böyle tipler, hatta çoğu böyle annesiyle çıktıkları pazar alışverişlerinden topluyorlar galiba bunları.

edit: eksi rekorumu bu başlıkta kırdım. var olun.
büyükanne çamaşırları giyen kızlardır. tesellimiz bunları ilişkiye girelecek gecelerde giymemeleri.
bahsi geçen çamaşırların halk pazarlarında ucuzluk rekorları kırmasından kaynaklanan durumdur.
renk tercihi kişiye özeldir. tüm gün dantelli,renkli yada g stringle çalışılmıyor. efendim günlük hayatta rahattır bahsedilen çamaşırlar. o yüzden tercih sebebidir. gece zaten giymezsin.

gerçi bu durumda erkeğe verilen öneme bağlıdır. adam olana jartiyer giyer karşılarsın evin kapısında. kıymet bilmiyorsa öküz gerek yok işini görsün yeter dersin.

kadına kadınlığı hissettiren erkektir. ona özel hissi verirsen özel şeyler yaşarsın. karşılıklıdır bu. *

edit: ben beyaz tercih etmiyorum. cinsel fantezilerinizi bana anlatmanıza gerek yok. hiç bir zirveye katılmadım ve sözlükte yazarlara verme niyetim de yok.

edit : bu entry o kadar çok oylandı ki teşekkürler.yani benimle aynı düşüncede olanlar varmış onu gördüm. ama bu sözlükte hala kızlarla uğraşan ergen bir yazar gurubu olduğu gerçeğini içermiyor.

edit: yazarı coşturan entry.
" beyaz giyme söz olur " u duymadığındandır.
türk kızının açığını aradığı gözlenen bi yazarın önermesidir. türk kızının diğer milletlerin kızları gibi beyaz iç çamaşırı giymesi gayet normaldir her zaman beyaz giymez her renkten giyer yerine göre.
sanırım çocukluklarında, annelerine duydukları sevgiden geliyor bu alışkanlıkları. savunmaya geçmeleri gelenekçi kimliklerini terk etmeyeceklerini gösteriyor. türk kızı değişikliğe her zaman karşıdır. kırmızı çizgileri vardır.*
türk erkeginin beyaz corap giymesinden iyidir ...
beyaz çamaşırın daha sağlıklı olmasındandır. hoşgörmek lazım. bu kadınların diğer özelliği kondomsuz sevişmemeleridir.
türk kızının giydiği iç çamaşırını görene kadar eleştirilebilecek bir konudur. daha sonra kimse rengine bakmaz.
erkeklerin göz zevkine göre giyinmeliyim takıntısı olmayan, hatta umursamayan türk kızı hareketidir.

(bkz: don renginden zevk ve karakter tahlili)
beyaz iyidir la. hele bir de dantelli filansa çok tahrik ediyor beni. basmayı sıyırıp o donu gördüm mü bana bir şeyler oluyor. kendime hakim olamıyorum. yani diyeceğim odur ki beyaz iyidir. beyaz candır.
hafif esmer tenli kadınlar gayet yakışan seçimdir.
yılbaşında yerini kırmızı renk iç çamaşırına bırakıp tatile çıkar o beyaz çamaşırlar, bu genelde böyle olur.
(bkz: külottaki kahverengi iz)
kıza küçüklükten beri angaje edilen saf sade ol yüklemesinin zevklere yansımış hali.
tümdengelim:
insan osurur
kız osurur
beş yıkamadan sonra üç kez osurunca külotta leke olur
pis olur kaka olur
beyaz tenli hatnlara gitmeyecek seçimdir. ya siyah ve mor karışımı ya da mor üzerine pembe, böyle bir şey işte, fantezilere bak ya.*
yedi sülalesi jartiyerle gezmiş kişinin şikayeti. annen kızkardeşin falan hiç giymiyor o beyaz iç çamaşırları değil mi?
esmerse dadından yinmez.
bi siyah değil o ayrı tabi ama.
ayrıca türk kızı derken ukraynalı karıların sırtından inmediğiniz de gözümden kaçmadı değil.
koçero seni.
daha iğrenci krem rengi derim adamı cinsellikten soğuturum.
normal bir durumdur. elbise uyumu için giymiş olabilir. beyaz pantolonun altına kırmızı iç çamaşırı giymesinin hiçbir + sı yoktur.
bence hiçbirinin önemi yok. (bkz: nefes alsın yeter)
anlaşıldığı üzere simsiyah calvin klein boxerlarıyla dolaşan erkekleri memnun etmeyen türk kızları.
(bkz: beyaz giyme söz olur)
içe giyildiği için pek sorun teşkil etmez.

ayrıca şöyle bişey var; kızla konuştun,ayarladın,uygun ortamı oluşturdun,sevişmeye ikna ettin,soydun ve altından çıkan donun beyaz olması seni rahatsız etti hemii?

bi siktir git lann derler adama hacı dayı. sen beyaz donlu bi kızı görsen dilin tutulur konuşaman amk. gel burda mavra sık millete..