bugün

kadınlar iyidir. bazıları kötüdür. bazı türk kızları iyidir. bazıları kötüdür. ama türk kızı iyidir, sevilir. sevilmeye, aşık olunmaya değerdir. ben hobi olarak bazı türk kızlarına aşık olurum, bazıları da bana. sonra onlar beni terk ederler. ben onları özlerim. türk kızına ben sadece aşık olurum, gerisi ona kalmıştır. türk kızı güzeldir. güzellerine aşık olurum. ben türk kızından hoşlanmam, ben ona direkt aşık olurum. iyilerine de gözünü para hırsı bürümüş sanılanlarına da. haydi gel türk kızı, birbirimize aşık olalım. sonra sen beni terk et, terk et ki ben seni daha çok özleyebileyim. bu öküzlerden sizlere fayda yok.

yasal uyarı: şu an birine çok aşığım, bir diğerine birazcık. sana da yer var, gel.
not: param da var.
not2: bir buçuk sene boyunca bir odada içki içip kitap okudum, sen düşün bendeki romantizmi.
not3: ön koşul aşık olman, ikinci ön koşul terk etmen.
ne söylenirse söylensin candır. tripleri çekilesidir. çok sever. kendine bakarsa güzeldir. *.
hepsi bok gibi, iğrenç, kaka, kezban ve lavukturlar. kıçımı bile sildirmem bunlara. bok atıyorum çünkü ben 9 dil bilir ve hep yabancılarla takılırım.

sevgili listem;

bir alman,
bir fransız,
bir rus,
bir italyan,
bir de temel.

not; temel'i sormayın amk, alkol kötü bir şey.
Genellikle Doğu illerinde; kara saçlı, kara kaşlı ve siyahi görünümdedirler. Türkçe ağızları kaba ve yutulan harflerle doludur.. Bir kısmının Kürt olması sebebiyle itici görünüme de sahip olabilirler..

Genellikle Batı illerinde; doğuya nazaran daha açık sarıya yatkın saçları ve kaşları vardır, buğday tenli ve sarışın görünümdedirler. Türkçeleri düzgün ve yutulan harfler içermez. Naziktir, oturmasını kalkmasını bilir..
duş alırken seksiliği artar.

görsel
türk kızıdır.

ulan nedir bu türk kızı nefreti annelerimiz, kardeşlerimiz, ablalarımız, sevgililerimiz hepsi türk kızı değilde ne. bu gereksiz kinden artık kurtulmalıyız. hiç mi iyi tarafları yok. bu hastalıklı düşünceden sıyrılıp önümüze bakmamız gerekir. kimseyi beğenmez olduk amk.
onlar bizim anamız,bacımız,karımız,kızımız,metresimiz... aklıma işler güçler dizisinden geldi,affola...
her sevgilim bana versin, karım ise bakire olsun mantığında olan babaların ve onların altında ezilen annelerin eseri, vatanımızın cinsi latif'leri... duygusuz ve düşüncesiz türk erkeklerinin (istisnalar kaideyi bozmaz) çenelerini açıp tek bir laf söyleme haklarının bulunmadığı; yurdum insanı grubu...
görsel
çok güzellerinin de var olduğu kız topluluğu.
kaşları gözleri karadır. simsiyah saçları vardır çoğunun. ten değişken olabilir ama hafif kavruk sanki. pek bi manalı bakarlar ama gavur hatunlardan ayırabilirsiniz. çok da çirkin sayılmazlar ya, burada yazıldığı kadar değil en azından.

(img:#350098)
bir türlü kabul göremeyen kızlardır.
özellikle türk erkekleri tarafından yerden yere vururlar. bunun sebebi de türk erkeklerinin çoğunluğunun kuyruk acısıdır.
türk erkekleri tarafından bir türlü sevilemeyen kızlardır.
marmaris, bodrum, alanya gibi yerlerde geçirelen zamanlardan sonra ilgi çekmeyen kızdır.
akıllı, zeki, çalışkan ve de güzeldir.
anca yoklukta i$te...
Hakkında 8775 entry girilmiş kızlardır. Bir de beğenmezsiniz!. Ehehe!
sanki okadar övdügünüz, yere göge sigdiramadiginiz, onlari türk kizlarina tercih ettiginiz o avrupali veya rus kizlari dönüp sizte bakacakmis gibi burda türk kizlarina yok söyle yok böyle diye erkeklik tasliyorsunuz. Kurban olun siz o türk kizlarina. !
Türk kizlarinda gördügünüz o hosgörüyü, sefkati, nazikligi, asilligi ve insanligi bakalim o avrupalilarda görebilecek misiniz.

Not: Sahsen avrupada yasiyorum ve o kadar ovdügünüz kadar güzel olsalar. !
o da tüm dünyadaki kızlardan bir tanesidir. başka ülkelerde rus kızı, amerikan kızı gibi tabirler duyulmuş mudur? * kısaca faşist bir kelime grubudur.
başka bir örneği için;

(bkz: türk erkeği)
türk erkeklerinin her bir hareketlerine kusur bulduğu zira yabancıların onlara yüz vermemesinden dolayı peşlerinden koştuğu kızlardır.
adamın hasıdır, o kadar adamdır ki saç sakal birbirine girmeye başlamıştır.
hani sokakta süklüm püklüm olup, anasına babasına atarlanan veletler vardır ya, türk kızı bu ruh halini hayatı boyunca devam ettiren varlıktır.
bir sene boyunca sizi keser sürekli kaçamak bakışlar atar ama bir türlü ilk adımı atmaz.
Ne kadar çok Sevimli bi o kadar itici.
taklitçi ve özentidir.*