bugün

(bkz: kendi yalanına inanmamak)
çıtayı feci derecede aşağı indiren veya nefes alsın yeter mantığı ile hareket eden kişilerin arkasında duracağı önermedir. istisnalar kaideyi bozmaz; güzel falan değiller. söz konusu kişilik, karakter yapısı, psikolojik durum vs söz konusu olursa durum değişir. ama güzel değiller.

: gelen eksilere bakılırsa bunlar kendilerini harbiden güzel zannediyor lan. olaya bak sen. (bkz: sesli güldüm)
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
öyleyse iki ihtimal var:
ya benim gördüklerim türk değil.
ya da ben türkiye'de yaşadığımı zannediyorum.
geoittirler, kutuplardan basik, ekvatordan şişkin.
Koyun kıçından baska kıç görmeyen ergen önermesidir.
iki dünya yüzü görsün bak bakalım bir daha diyor mu?
güzellik göreceli bir kavramdır, sana güzel olan bana koca kıçlı gelebilir.
(bkz: sadece bana mı oluyor hissi)
(bkz: ne içtiysen aynısından)
Vallahi da dogru billahi de dogru onermedir.
kesinlikle çerkezlik vardır kanında yoksa sokaklarda kolunu bacağını kesen emo emo dolanan apaçi kızlarımızı daha çok görüyoruz.
efenim türk kızlarından çok güzel olanı yok mudur? elbetteki vardır. fakat tartışılan nokta şudur ki %80'inin tipik özellikleri varken ve güzellik bakımından ortalamanın altındayken %100'ü çok güzel olduğunu iddia ederler. genel itibarıyla yanlış bir genellemedir türk kızlarının çok güzel olması.
genellemedir.

ve her genelleme gibi bu da yanlıştır.

edit: başlık başıma...
ülkemin kızları gerçekten güzeldir. tabi bakmasını bilene bakıp da görebilene.
Bütün bir yaz ve turist sezonunun sonlarına doğru yabancı kadınlarda aradığını bulamayıp, türk kızlarını yücelterek dikkat çekmek isteyen yazar söylemidir.Keşke söylediği gibi olsa da ülkeye bahar gelse denilir.
bu başlığın sazan avı olduğunu bilen kızlardır.
emilia clarke benziyen bir türk kızı varsa güzeldir.
bıyıklar altında yatan gerçektir.
bu 3 örnekten de anlaşılacağı üzere türk erkeklerinin hepsi Brad Pit değildir kendini öyle sanmaktadır;

görsel
görsel
görsel

türk erkekleri ne kadar yakışıklıysa türk kızları da en az o kadar güzeldir.
Böyle bir genelleme asla yapılamaz. Özellikle de Türk kızlarının boy ortalaması göz önüne alındığında.
eğer her kör satıcının bir kör alıcısı vardır. lafını düşünüp söylenmişse doğru önermedir.
(bkz: şaka mıydı şimdi bu)
doğrudur. ama dipleri çıkmış platin sarı saçları, kara kaşları onları çirkinleştirir.
ne kadar bir rus yada ispanyol kızına hayran olsa da elinde sonunda Türk kızlarının eline düşecek yazarın "gönüllerin şampiyonu" tadındaki söylemi.
Bu da bir türk kızıhttp://www.medyafaresi.co...tos-segmen_559_12498.html