bugün

türk kızlarına selam etmek için başlık açan dallama kadar abaza olmasa gerek.
(bkz: misilleme)
(bkz: türk kızlarının götten bacaklı olması)
31 çekmekten hayal gücü gelişmiş , bu nedenle insanlar hakkında çok deli hayaller kurabilen dallama kadar dallama olamaz. kimle nerede yaşadığı, annesinin babasının hangi milletten olduğu da kimseyi ilgilendirmez.
sayıları ülke nüfusunun yarısından fazladır bu dallamaların.
ondan sonra da yok götten bacaklı türk kızları , yok koca götlü türk kızları, yok mendebur suratlı türk kızları... adam olun tutun elinizde dallamalar. tren kaçtıktan sonra bok atsan ne olur kimin umurunda dallama evladım.
arap kızı görmemiş, hep hollandalı, alman veya rus kızlarına bakmış dallamadır. yazık...
türk kızları genel itibari ile , apolitik, kaprisli, bakımsız falandır. olay verme vermeme değildir. ha illa verme diyeceksen ki ben ona sevişme diyorum. erkeğinin kulapına onu çok arzuladığını fısıldamayı kaltaklık olarak gören hatun benim için hatun değildir.bu tespit genellemedir , yarası olan gocunur.
türk kızlarını ülkeden kaçmasına sebep olan kişidir. kıymet bilmeyen türk erkekleri yüzünden son yıllarda akıllı güzel ve başarılı bir çok türk kızı yabancılara gelin gitmiştir. (bkz: türk kızlarına sahip çıkalım ele kaptırmayalım)