bugün

"arabası olana verme" hastalığına sahip olmalarıdır.
kendi akıllarıyla hareket etmemeleri.
Karsilarindaki insani(!) hayatlarinin tam merkezi yapmalari.
Elalem ne der diye bir kaliba sokulmalari.
Ne yaparsa yapsin hep kotulenecek olmalari....
Ne istediklerini bilmemeleri.
şimdi kızacaklar nasıl bilmiyoruz? diye..
anlatayım. size hak vermiyor değilim. aileniz baskı gösteriyor. çevreden baskı görüyorsunuz. tamam abi olabilir sıkıntı yok. herkes baskı görüyor. saçma saçma adamlarla çıkıp üzülürken bir şey yok bize gelince nazınız , damarınız tutuyor. zamanında yaptığınız hataların sonuçlarına bizi katlandırıyorsunuz. şimdi ne istediklerini bilmiyor derken şu ;
mutlu olmak istiyorsunuz ama izin vermiyorsunuz.
hayattan zevk almak istiyorsunuz ama fırsat vermiyorsunuz.
hiç bir şey düşünmek istemiyorsunuz ama çok paranoyaksınız .
ilk başta bize çektiriyorsunuz 2-3 ayın sonunda siz değişince bizi de değiştirmediğinizi mi sanıyorsunuz. öyle olmuyor erkeklerde soğuyor.
ilişki zor bir şey değil aslında beyler bayanlar bizler bunları zorlaştırıyoruz..
erkeklerde hata yok demiyorum yapanlarda var . sadece kendi acımdan değerlendiriyorum. bu arada da içimi döküyorum.
abiden, babadan it gibi tırsmalarına rağmen her boku yemeye kalkışmaları. Hemcinslerine karşı şirin görünüp içinden yada başkalarına olmadık dedikodular yapmaları.
kesinlikle öz güven.
Ders notları alabilkmek için merhaba diye masumane bir mesaj atan erkeği fakültedeki tüm kızlara abazan bana sarktı diye tanıtmalarıdır.
dünya üzerinde tek VAjinanın sadece kendisinde olduğunu düşünmesi ve erkeğin yaratılış amacının sadece kadınların isteklerini getirmek olduğunu zannetmeleridir.
yalova' dakilerin hepsinin birer ingiltere kraliçesi olması.

(bkz: burnu havada olmak)
sokaktan geçen her erkeğin kendilerine yiyecek gibi baktığı bir ülkede yetişmek.
aç erkeklerin yaşadığı bir ülkede doğmuş olması.

porsche bile alacak parası olmayan erkeklerce sürekli aşağılanması.
Küçük gorulmeleridir. Sanki hepimiz brad pitt'iz amk.
egolarının olması..

yetiştirilme şekli..

ilgi budalası olmaları..

dünyayı kendi ekseni etrafında dönmelerini sanmaları..

her güzel olayı karşıdan beklemeleri..

gereksiz kıskançlıkları..

adet dönemlerini abartıp kendilerini dünyanın en sorunlu kişisi ilan etmeleri..

gereksiz tripleri..

çenelerinin düşük olması , özel hayatlarını başkalarına anlatmaları..

Problemlerinin sadece özet geçtiğim halidir.
Türk erkekleridir.

Başka uğraşan yok malum.
her ortamda dedikodu yapabileceğimiz birini bulmamız.
her adımı karşıdan bekliyor olmaları.
özgüven eksikliğini ört bas etmek için takındıkları abartılı egolu haller.
sevgilisini hayat merkezli yapıp diğer her şeye ve herkese kendini kapatması.
birbirimizi kandırmayalım kızlar , bazı hatunlar ciddi anlamda dekoltenin sınırını zorluyor bunu bir kabul edelim . bazı tip kızlar var hani adriyana limadan numarasını iste verir bundan iste en az 1 sene sürüncen peşinden ki alasın ha ben herkese numara verilsin demiyorum lakin herkese de sapık muamelesi yapmayın . sevgilim yok kimse beni sevmiyor diye ağlıyorsunuz, adam gelse tanışmak için triplere giriyorsunuz e nasıl olacak bu sevgili vahiyle mi ? bakın kızlar bende şort ya da etek giymiş bir kıza bakıyorum ama bakmak her zaman niyeti bozmak değildir son kalan kutsal bakire triplerine gerek yok . erkek gibi davranan her kavgaya giden kızlarla ilgili yorum bile yapmıyorum , emin olun en büyük probleminiz klişe olacak göt kalkıklığınız , sizde olan cinsel organdan en az 3.5 milyar kadında var ama nedense sanki sadece sizde varmış gibi davranıyorsunuz . sakinim.
Problemli olduklarını kabul edememeleri. E göt bi karış yukarda olunca tabi kabul edemezsin.
uzun boyları, ne giyse yakışıyor olması, bir o kadar güzel ve pürüzsüz vücutları var ki, bakmaya dokunmaya kıyamazsınız.

Gözleri derya, dudakları bayram şekeri, huyu güzel, kaliteli insan olmaları.

gel de inan amk.
gereksiz adamlara fazla değer vermeseler, avrupai yaşama fazla özenmeseler pek de problemleri kalmayacak.. işte hep o, can sıkıntısı, sevişememe durumlar, hep o yaşlı teyzeler, hep o sıradanlığa düşme korkusu..
Beni gerÇekten seven kimse Çıkmadı diyorlar, gerÇekten seven birisi karşılarına Çıkınca da sevgi fazla geliyor kızlara.
gereksiz adamlara fazla değer vermeseler, avrupai yaşama fazla özenmeseler pek de problemleri kalmayacak.. işte hep o, can sıkıntısı, sevişememe durumları, hep o yaşlı teyzeler, hep o sıradanlığa düşme korkusu..
aslında çoğunun güzel olmadığının farkında olmamasıdır. kendinin farkında ol, mütevazı ol canımı ye.
toplum baskısı aile baskı yüzünden kendi öz güvenleri eksik kızlar kadınlar anneler olarak yetişmeleri cinselliğin tabu namusun iki bacak arasında aranmaya devam etmesi durumunda türk kızları her zaman problemli olacaktır, bundan değil midir annelerimiz yedikleri dayaklara rağmen ben kocamı seviyorum demeleri. bu toplumsal baskıyı oluşturan cinselliği sadece erkek unsuru olarak gören toplum olduğu sürece sizin eşleriniz anneleriniz kezban diye nitelendirdiğiniz o kadın ve kızlarımızdan olmaya devam edecektir.
hem cirkin hem de kendilerini bir bok sanmalari.
tutarsızlar.

birine karşı ilgi duyuyorsan, ona ilgi gösterirsin ki karşıdaki ilgisinin yanıtsız kaldığını düşünmesin; ilgi duymuyorsan, ilgi göstermezsin ki yanlış anlaşılma olmasın.
Ama bizim kızlarımız umudu yerleştirir erkeğin aklına ondan sonra yanlış bir fikre kapılmanı istemem der.
der efendim tutar sizi herkesten farklı gördüğünü söyler. aradan zaman geçer herkes gibi arkadaşı olduğunuzu söyler.