bugün

biskolata erkegi gibi degil de daha cok hmmm... hani boyle sempatik ama yakisikli olmayan tipler. kesin.
Kör topal sağır dilsiz fark etmez

Türk kızı affetmez.
Türkiye'de olmayan erkek türüdür.
Kalbii atsin trip yesin okeydir. Sonucta herkes behlul bihter degil. Ne kadar ekmek o kadar kofte.
justin timberlake gibi cool jared leto gibi karakteristik hatlara sahip ve christian bale gibi form değiştirebilen erkeklerin karmasıdır. Dünyaya öyle bir erkek gelmiş midir bilinmez.
türk olmayanı idealdir.
anlayışlı, saygılı, empati yapabilen ve sadık. tabii siz kadınlar sadece bunlarla yetinmiyorsunuz. yani çoğunuz.
Uzun boylu, genel tercih esmerden yana, yapılı, işi sağlam, sahip cıkan koruyup kollayan , sevip değer veren vs vs... Ama söylemeden edemicem kızlar böylesini b.k bulursunuz. Hepsi bi arada istiyosunda ey Türk kızı sen Adriana lima mısın ?
zengin,yakışıklı,döşü kıllı erkek tipidir.

(bkz: komiklik şakalar felan)

http://www.youtube.com/watch?v=rBxuSXq2zIM
tuttuğu eli bırakmasın gerisi teferruattr.
Ekmeğini taştan çıkarsın, evine helal ekmek getirsin, doğru sözlü, gururlu olsun, varsın aylık bilmem kaç bin lira getirmesin. Şaka lan şaka kızın arkadaş ortamında g¿tünü kaldırsın yeter. Nede olsa erkek arkadaş aksesuar ya. , .
sırf türk kızı tarafından taltif edilmek için ''yaaa bir insan nothing else matters ı nasıl besteler'' diye -aklı sıra hayranlığını anlatıyor dingil- yarım saat zırvalayıp metallica denen rockçı bozuntularını ve sıradan bir elektro gitar tıngırtısını öven 20 iq'lu denyoya rast geldim.
işi gücü olan, karakteri sağlam, yavşak olmayan, etrafında 242543 tane kadın bulunmayan erkektir.
türk kızlarının salak ikilemidir. şöyle ki efendim, piç diye tabir ettiğimiz, aklı fikri uçanda kaçanda olan, ortamlara akan, eli ayağı düzgün durmayan adamlardan hoşlanırlar. sonra bu adamları evden işe, işten eve* gidip gelen bir ev kuşuna çevirmeye çalışırlar. bu kızların hepsi adamı değiştirmeye çalışıp, baskı uyguladıkları için şiddetli geçimsiz bir ilişkiye ve bir süre sonra bu tavırlar er kişide bıkkınlık seviyesine ulaştığı için aldatılmaya, terkedilmeye mahkumdur.* o yüzden kızlar aklınızı başınıza alın, salak triplere girmeyin. karar verin nasıl biri istiyorsunuz. eşek kadar adam karşınızdaki, çocuk değil ki değişsin. ya o deveyi güdün, ya da o diyardan gidin.
özetle; sevene can feda sevmeyene elveda!

not: aslında bu entry türk kızlarına öneriler bölümüne yazılacaktı.
(bkz: Mehmet gunsur)
(bkz: mehmet aslan)
esmer, geniş omuz, kirli sakal, bembeyaz diş, bakımlı el ve tırnaklar. Hafif göbeği bile olabilir.

Ayrıca ses tonu ve diksiyon. Cok cok cok önemli.
' eessmeeeaar ossuun, uzuun boylu olsun şöleee, ayyy kaslı ossun ooyyş' tam olarak concon tipi türk kızımızın isteğidir.
türk kızı diye diye baş eti yemeyen.
arsız bela gibileri.
ciddiyim bu gotun sozluk uyeleri kadar hayrani var.
vay top wow!
mehmet günsür... o ne bakışıtır yarabii.
Aslında aranılan erkek tipi;
-Dürüst,saygılı,karşısındakininde insan olduğunun en önemlisi bayan olduğunun bilincinde olan,kibar bir erkektir.
Ama bu tür erkekler genelde çekingen ve ikili ilişkiler konusunda pasif olan erkekler olduğu için kızları kapan tipler;
-Halk dilinde serseri diye tabir edilen sınıf olur.
Sen değilsin kardeşim. yanımıza gel batak atacaz. çay da var püskevit al gelirken.
maçodur efendim. Lafa gelince hepsi saygı, anlayış, romantizm vb. sayarlar ancak ona buna durduk yere atarlanan, yere tüküren, anlamsızca aşırı özgüvene sahip erkekler türk kızının her zaman tercihi olmuştur
bu kriterler 18- 25 yaş arası hayata henüz atılmamış kızlar için geçerliydi.

18- 25 arası kızlar bir erkek de dış görünüşe önem verirler.

ben sizi 25 ten sonra üniversite okuyup da bir baltaya sap olamadıktan sonra gençlik ateşiyle düşüncesizce yaptığınız seçimlerin bedellerini öderken göreceğim.

nihahaha. işte o zaman ağıma düşeceksiniz. zengin ve kariyerli erkek mi dediniz ? buyrun benim.
Sakallı ve esmer erkek.