bugün

tırnaklar uzun ve kir dolu, ayaklar kedi leşi gibi kokuyor, kafada yarım kilo jöle,
tip desen zaten ofsayt, dişler sapsarı ve ağız logar kapağı terk.

sonra, türk kızları gitsin, rus kızları gelsin. vay efendim türk kızları bakımsız.
türk kızları kamyon götlü, türk kızlarının üstü 34 altı 44 beden.
türk kızları sevişmeyi bilmiyor. türk kızlarının burnu havada.
türk kızına kurban olun emi.

edit: bu entry lapistes.avi dir. tüm dişileri bekliyorum * .
zorunlu edit: sözlüğün yarısı brad pitt, yarısı da johnny depp çıktı.
1 tane de tellak var aramızda *

zorunlu edit2: cinsiyetim erkek arkadaşlar. edit 1 den anlamanız lazımdı.
iş bu entry nin hedef kitlesi gay ler değil,
normal yurdum erkekleridir. tahriklere kapılmayınız, kapılanları uyarınız *
liseliler sayesinde edit başlıktan daha uzun oldu. emeği geçenlere tanrıdan rahmet
yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı diyorum. mevla rahmet eyleye(burada hoparlör sesi).
avrupa'da yaşayan genç türk erkekleri için geçerli olmayan tespit.
halısaha maçından sonra yorgunlukdan yıkanamadığı için bu damgayı yemiştir.
yerine göre doğru önermdir. bir erkek olarak bunu gözlemleyebldiğimiz için bazı durumlarda inkar edilmemesi gereken gerçektir. misalen kıl yüzünden amazon ormanlarına dönmüş kulaklar, yine kıl yüzünden burunun içerisinde hapis hayatı yaşayan sümükler, yıllarca kulak temizleme çubuğu görmemiş kulaklar, bir tas su değmemiş apış araları ve bunların temmuz ayının ortasında500t hattındaki ekşi ekşi kokuları buna örnektir.

taksim umumi tuvaletinin yan taşının bir prototipi olan dişler ve daha neler neler...
Yatılı bir öğrenci olarak, ne yaparsak yapalım odayı bok götürdüğü gerçeği neticesinde katıldığım fikir.
türk kızlarının* şişman, kısa, kibirli, özenti ve cahil olduğunu düşünürsek devede kulak bir genellemedir.
ve yine bir genellemeyle baş başayız,
(bkz: salak yemin ederim geri zekalı bu kız)
Bekar erkeklerin evini bok götürdüğü su götürmez gerçektir. Evli olanlar bile çoraplarını sağa sola atar.1. numaralı entriyi sonuna kadar destekliyorum.iyi bir temizlik eğitimi şart.
(bkz: türkiye gaylarinin temiz olduğu gerçeği)
kızların yüzünden gerçekleşen bir hadisedir.

eğer sevgiliniz pis ise alın banyoya, bir güzel keseleyin temizleyin.

ama kime diyorum? kızlar kendine bile bakım yapmaya üşenirken erkekleriyle mi ilgilenecekler. pes doğrusu. önce hatayı kendimizde arayalım. her şeyi erkeklere mâl etmenin manası yok.
bunu diyen beyin kıvrımlarını biraz zorlayıp bu erkeğin sabahın köründe sanayide işe başlamak zorunda olabileceğini düşünemez. kadınsa, televizyonda izlediği biscolata reklamındaki el bebek gül bebek adamlara aldanır, trollse zaten diyecek bir şey yoktur... gel gelelim sabahın 7sinde sanayide 600-700 lira maaşla işe başlamak zorunda olan, ev geçindirme derdiyle yanıp tutuşan türkolata erkeklerinin mertliğini görmezden gelmekte moda oldu sanırım.

not: sanayiden entry giriyorum. mola verdik hemen yazayım dedim.
hayatın belli bir dönemine kadar gerçek olması ihtimali yüksek bir önermedir.

Erkek çoçuğu ergenlikten yirmili yaşlarının başlarına kadar bakımsızdır.Pek fazla özen göstermez ve fark etmez bunların önemini. Bir çok kadın karşısındaki kişinin ellerine , tırnaklarına ,dişlerine ve kıyafetlerinin temizliğine dikkat eder. Fakat biz bunu genelde kendimden ve çevremden örnek veriyorum 23- 25 yaşlarında algılarız. O zamana kadar pekde önemsemeyiz.

Bunun önemine vardıktan sonra çeki düzen verir kendimize ve ayna karşısında neredeyse bayanlar kadar vakit geçiririz. Odamıza ,gardrobumuza ,giydiğimiz ayakabılara , gömlek ütülümü ütüsüz mü diye bir çeki düzen veririz.

Evlenilince artık bir çok kriter ortadan kalktığı için eski halimize geri döneriz. *
yurtdışına çıkın türk erkeklerinin kıymetini anlarsınız.
kibarca demek gerekirse " öyle başa böyle tarak" yada allah dagına göre kış verir" siz kızlarda pek tamah şeyler degilsiniz yani.
varsayalım ki bunlar gerçek hepsi tamamiyle doğru peki bu türk kızları hakkındaki gerçekleri değiştirir mi ?
ne kadar ekmek o kadar köftedir.
sıçarlar bir de. offf of.
onu bir türk kadını doğurduğu içindir.

bu cevabı buna benzer başlıkların birinden yürüttüm. bence uydu buraya.
"sadece pis olsa iyi" diye kuvvetlendirilesi önerme.
en azından bıyıkları legal olan erkeklerin gerçeğidir.

hilal bıyığı olan, ülkü ocağı asena teşkilatının reklam yüzü olması teklif edilen kız tanıyorum lan.
türk erkeklerini kirleten türk kızları düşünsün bunu.
(bkz: kral çıplak)
aslan sadece yattığı yerden değil, yattığından da belli olurmuş.
körle yatan şaşı kalkar.
o kadar pis olmak ki, türk kızıyla evlenmek..
anlaşıldığı üzere erkeklerin duymaya tahammül edemediği, bir türlü kabullenemediği acı gerçektir.

önce bi kendinize bakın, sonra geceleyin yatağınızda adriana lima'yı düşleyin.