bugün

sonuclarinin iyice irdelenmesi gereken arzudur. turk erkekleri giderse, turk ordusu da gidecek demektir. yerine de italyan ordusu gelir uniformali falan daha da yakisikli, karizmatik olurlar hem... muhterem kizlarimizda italyan erkekleriyle beraber baska bir bayrak altinda mesut mutlu yasarlar artik.

(bkz: gercekten bu mu istediginiz)
durduk yerde iş çıkartma başımıza denilecek önerme.
altına imza atacğaım bir anlatşmanın ilk parçasıdır zira türk kızları yerine de rus kızları gelecekse mevcut sevgilimi de hemen terk eder , türk kızlarını da uğurlama törenine katılır ve rus kızlarını beklemeye başlarım.

Ne yararını görmüşüm türk kızlarının, varsın italyan erkekleri uğraşsın dursun ben rus kızlaırnı beklemeye koyuldum bile şimdiden.

güle güle türk kızları, şimdiden sizlere de mutluluk dilerim.
Empati uyandirma amacli soylemdir. Annesini, teyzesini, kizkardesini begenmeyip Rus Kadinlarina degismeyi isteyen zihniyete bu tur bir istegin ne kadar yanlis oldugunu ve itham edilen kitle icin ne kadar kirici oldugunu gostermek amacli bir ifadedir. Turk kadini cirkinse turk milleti de cirkindir. Turk kadini kaprisliyse turk kulturu icinde yetistigi icin kaprislidir. Ayni noktadan hareketle turk erkeginin cirkin oldugunu ya da kendisinin ne oldugu ve nereden geldigine bakmaksizin, sumuklubocek misali ciktigi kabugu begenmeyip aklinca elindekinden daha iyisini -ki neyin iyi neyin kotu oldugu dibine kadar tartisilir bir olgudur- isteyecek kadar bencil oldugunu birileri one surerse yerden goge kadar hakli olur.

Diger taraftan her millette benzer durumlar vardir, her milletin kadini da erkegi de kendi ulkesinde nadir bulunan fiziksel ozelliklere ilgi gosterir. Ama kendi milletinin insanini asagilamak, sirf cinsel organ keyfi icin -nasil oluyorsa artik, kadin sarisin olunca erkek daha mi kuvvetli bosaliyor, adam renkli gozlu ve sunnetsiz olunca (misal) kadinin orgazmi daha mi uzun suruyor?- ulkenin evlatlari gitsin bilmem kimler gelsin demek sanirim bizim gibi kompleksli milletlere mahsus birseydir.

Ayrica yabanci milletten biri ile surekli iliski kurmak sanildigi kadar kolay ve rahat bir durum degildir, insan alt komsuyla anlasamazken birliktelik/evlilik gibi zor yapilara sadece fiziksel ozelliklere tamah edip ciddi kultur farkliliklarini da eklemek ne derece akil isidir, tartisilir. Mutlu iliskinin yolu kadinin bacak boyundan, erkegin omuz genisliginden gecmez, o iliski icinde insanin kendini ne kadar gercekleyebileceginden ve iki kisilik gerceklikten bir "biz" kavrami cikarabilmekten gecer. Ergenligi terkeden insanlar akli artik donlarindan cikardiklarinda, bu bilgiye de haiz olurlar. Lutfen ergen buhranlariyla "cok istedim benimle yatan kiz olmadi, ama baska milletin kizlari kolayca yatiyor, demek ki turk kizlari igrenc, gebersin, yok olsun, defolsun onlar; ya da turk erkeklerinden yeterince anlayis ve saygi goremedim, cunku okuz bunlar, oyleyse bunlar gitsin baskasi gelsin" turu zirvalari disa vurup erkeklerimizi kizlarimizdan, kizlarimizi erkeklerimizden sogutmayalim, kimseyi zaten zor olan ergenlikte "neden ben rus olarak dunyaya gelmedim ki, ya da neden bende italyan durusu yok ki" seklinde komplekslere itmeyelim.

Unutmamak gerekir ki, rusun tatili biter, italya'da gecen uc bes ay biter, herkes memleketine doner. Birbirine sevgili olacak, es olacak yoldas olacak insanlarin arasina boyle abuk ve cocukca kompleksleri yerlestirmenin kimseye faydasi olmaz, rus tatmin olur gider, italyan tatmin olur, ertesi gun unutur, oldugu yerde kalmaya devam eder, ama birbirimize saygisizligimiz, ofkemiz, kendimize guvensizligimiz bize kalir, ileride yasayacagimiz iliskilerde biz mutsuz oluruz.
olmayacak duaya amin demektir.ha olsa kötü mü olur,bilemedim şimdi.
Türk erkekleri gitsin mozambik erkekleri gelsin... de görünün a.nızın gençlik fotoğraflarını dedirten durum.
renkli gözlü, esmer erkek sevdasındaki hanım kızlarımızın feryadıdır. oysa ki, bu tür erkekleri bulmak için italyanlara bakmaya gerek yok. türkler için de de niceleri var böyle, ela gözlü esmer falan... görmek lazım tabi...

(bkz: mirmika) *
sonunda birilerinin internete düşürdüğü kampanyadır.allah razı olsun dedirtesidir.erkeklerin rus çılgınlığına sitemdir.türk kızlarının büyük yarası aynı zamanda da arzusudur.türk erkekleri kızlarının değerini bildiği gün türk kızları da onları baş üstünde tutarak kampanyayı rafa kaldırasıdır...gibi acayip bişey...( ki ben, şahsım ve kendim bu kampanyaya erkekler ruslardan vazgeçene kadar desteğiz.)
(bkz: hadi ben kaçtım)
(bkz: türk kızları gitsin rus kızları gelsin)
(bkz: #3348169)
eğer bu yer değiştirme Türk erkeklerinin italya'ya gitmesi ile olacaksa sonuna kadar destekçisiyimdir.
(bkz: italyan hatunlari)*
tamamiyle objektif bir yaklaşımla söylüyorum ki; haklı bir talebin ifadesidir...

rusyayı da italyayı da görmüş biri olarak itiraf etmeliyim ki, rus kızları ne denli alıp götürücü bir güzelliğe sahipse simetriği de italyan erkeklerinde mevcuttur. (gerçi eşcisnselliğin büyük oranda yaylımasının önemli sebeplerinden birisi de budur ama o kısımı başka bir başlıkta irdeleriz)

(bkz: sezar ın hakkı sezar a)
cok yanlis temennidir.burcu esmersoy zamaninda dedi de basina gelmedik kalmadi.
(bkz: peki zeki müren de bizi görecek mi)
ve gay barlar ağızına kadar dolsun, katoliklikle birleştirilen erkek emperyalizmi kadınların tepesinde tokat olsun savrulsun, annesini tanrıça gibi gören erkekler, karılarını aşağılasın, onlara anasını örnek göstersin, çakma gönül yazarların genç sevgili popülasyonu artsın, makyaj masaları kadınlarınkinden kalabalık olan kocalar türesin, sevgilisini herhangi bir cinsle aldatabilecek renkli simalar doluşsun.
oh oh hayat bayram olsun, kadınlar coşacağına solsun...
istenmedigimiz yerde kalmayiz dedirttiren oneri. peh! valla gidecek olursam uzulurum, gururum okkali bir samar yemis olur. yalan yok. ne var ki italyan lavuklar ile yer degistirecegiz. roma ya milano ya tasinacagiz * e soyle bir dusunuyorum, vespa nin arka tarafinda yan oturmus esmer kizlar bekliyorlar bizi, aseksuel olmasa gerek bunlar. cabuk unuturuz be.
türk erkekleri bir giderse bir daha kimsenin gelemeyeceğinin bilinmesi kızların sağlığı açısından önem arzetmektedir.

dolayısla saçma bir kampanyadır. * *
post modern kültürde bilinmeyen, tanınmayanın değerli olması.
tadılmamış yemekler yemek, eski alışkanlıkları yeni biçimlerde tekrar yaşamak istemek.
(bkz: nereyi imzalıyoruz)*
eğer ki bu ülkeden başka bir ülkeye(italya, fransa, ingiltere, ispanya vb..) gideceksek hiç durmadan kabul edeceğim bir kampanyamıdır artık neyse.. zira türk erkekleri de aynı dertten(türk kızları) müzdarip efendim...
o değil de bir italya da zirve baskadir zirvesi vardı o ne oldu?
türk kızları gitsin rus kızları gelsin diyen erkeklere verilen cevap.

sonuç olarak kimse ülkesinin malından memnun değil. vay başımıza gelenler..
samimiyetsiz bir kampanya. eğer türk kızları ciddi olsaydı bu kampanyadan önce gelen şahsımın kıymetini bilirlerdi.

(bkz: çok yalnızım sözlük)
(bkz: Can acıtan gerçekler)