bugün

yapmak istediklerini kompleks sığınağı arkasına koyduktan sonra sıralayan yazardır. aslen en büyük değeri sahip olduğu komplekstir. neyse efendim, malumunuz artık twit denilen zımbırtı var. yani herkesin var. aslında burada artık çok yarrak bir kelime oldu. epey bir zamandır bu bok var. evet evet bende bu yarrağın altına girenlerdenim. benim de hesabım var. lakin anlamadığım nokta, bazı yazar arkadaşlarımız (dikkat hiçbir hakaret bulunmamaktadır) takipçi sayısının verdiği o muhteşem ego tatmininden midir, hayatta gelemediği bir yere gelmek istediğinden midir bilinmez, sürekli bir yayma uğraşında. bırakın efendim. yok mu vesikalığınız? onunla uğraşın.
insanların düşüncelerini sosyal medyada takip etmeleri için ya da sözlükte kız düşürürüm düşüncesiyle yapılan eylemdir kanımca. ayrıca buna neden gereksinim duyuyordur henüz anlamış değilim!
kendini ifşa ediyordur ve sözlükten belki birini bulurum düşüncesindeki yazardır.
Sözlük yazarlarının twitter hesaplarından haberdar olmak adına yapılmış bir eylemdir. Sosyal medyada birbirini takip etmek açısından iyidir.
(bkz: abazanlık)
Twitter sayfasını paylaşan ezikse sözlükte fotoğrafını paylaşan, hayır fotoğraf diyip kibar olmamalıyım, kendini sergileyen kızlarımız ne? Anlatsana biraz?

insanları eleştirmesi gereken en son kişi, ilk eleştiren oluyor. Sonra benim sinirler tavan tabi.