bugün

her devrin adamı derler ya...
Dönmeli kişilik bozukluğu var. Ne döndüyse başımızı da döndürüyor. Samimi bir müslümanmış. Ben bilmem tabi görevim değilde kocası için din değişmişti galiba.
elbet bir gün tarihi döneklikler diye bir kitap yazılacak ve kendisi de içinde olacaktır.
Bu kadar ciddiye neden alınıyor anlamış değilim. Kim bu Tuğçe kazaz ne faydası olmuş memleket insanlığa? Ben göremiyorum. işsiz kaldı büyük ihtimal mecburen böyle manevralar yapılıyor. Ciddiye almak bence zaman kaybı.
hiçbir yeteneği olmayan ve sadece götüyle para kazanan birine göre fazla ciddiye alınan insan.

tuğçe kazaz kim la. akp'li olsam "sen gelme" derdim.
eğer olur da oyuncaklara tapmaya başlarsa hakkında çok güzel hikayeler yazabileceğim seksi kız. tüm heycanımla bekliyorum.
kendini nasıl bu kadar ciddiye alıyor ve yetkin kabul ediyor, anlamak mümkün değil.
https://scontent-b-cdg.xx...b77a4d086&oe=549703CC

edit: linkte bir sıkıntı var, galeriye otomatik eklenecek hale getiremedim, jpg'den sonrasını atınca hata veriyor.
http://www.ensonhaber.com...az-yalani-2014-09-07.html

Buradaki habere göre photoshop'muş. gerçi gezi zekalılar diye hitap kullanan bir haber paylaşım sitesinin ne kadar objektif ve doğru olduğu tartışılır.
uplanınca yine din değiştirdi sandığım kadın.
Dinlerin pek sarmamasıyla kazazizim dininin kurucusu ve ruhani lideri olan şahıs.
ismini sol frame de görünce yine din mi değiştirdi acaba diye düşündüğüm güzel bayan.
yüzü 10 yaşında gibi duran sesi 50 yaşında gibi olan manken. o sese o tip, o tipe o ses hiç gitmemiş.
can kazaz ile alakası var mı merak ettiren.
sol frame'de görünce yine din değiştirdi sandığım. harbi değiştirmiş. kızım yapma artık ben seni takip edemiyorum, en son yeniden müslüman olmuştun budizmden sıkılıp.* bari ateist ol, bu gidişle dinleri birbirine düşman edeceksin seni aforoz etmeleri için.
budist olacakmış. hayırlısı.
rte dövmesiyle saltoyu tamamlayacağını düşündüğüm hatun kişidir.
değişik bir kız çocuğu, böyle arayışlarda ama ekrana yakın olunca çok göze batıyor.
an itibarı ile twitter'da dünya geneli tt listesine girmiş mankencik. televizyonda açıklama filan yapmış galiba. amsalaklığımızın ispatıdır.

görsel
kaç kere din değiştirdiğini kendisi bile bilmemektedir.
bu kıza din değiştirme kotası getirmek gerekir.
Namazla boyun ağrılarından, Vaftizle baş ağrılarından, Aforoz ile karın ağrısından kurtulabilmiş insan.
bir gecede osmanlıca kaldırıp latin alfabesini kabul etmişler, meğer bu yüzden müslümanlığı anlamamış.
bacım desene böyle.
bak sen deyince bir aydınlanma geldi tuğçe bacım, allah razı olsun.
Külodunu değiştirir gibi din değiştiren kezbanın teki.
Din değiştirdiği dönem kadar reklamını yapamayan şahıs. Yeni bir din ortaya çıkmadığı sürece de ortalıkta pek gözükmeyecek olan.