bugün

pazartesinden beri uğraştığım saçma sapan internet servis sağlayıcı kötü firma.

buradan uyarıyorum, sakın adil kota kullanımı olmamasına, ucuz diye attıkları palavralara inanıp da kullanmaya kalkmayın.
Bir aydan fazla kullanıyorum, sıfır sıkıntı. işin ilginç tarafı henüz fatura falan da gelmiş değil. *
Kota yok, AKN yok, hız sınırı yok, tahattüt yok,
Sabit 35 mb hız var, Her yöne 1000 dakika var, ayda sabit 60 tl var.

Evrak göndermek saçma evet ama turk telekom dan iyidir.
Saat aksam 12 den sonra bazen gotu basi dagitan iss.

Onun disinda 10 numaradir...
kesinlikle ama kesinlikle kullanmamanız gereken bir sağlayıcı.

3 ay aboneleri olarak kaldım. iptal ettim üyeliğimi. yine de kurtulamadım. bu üç ay içinde bana sadece 24 gün internet verdiler ki bu hizmet de stabil değildi. bu süre için ise benden iki fatura talep ettiler. bildiğin haramilik soygunculuk yapıyorlar. zaten size muhatap bir insan evladı sunmuyorlar. tezgahı açmış abimiz.

yeni müşteriyseniz öyle güzel ilgileniyorlarki kendinizi dük, lord falan sanıyorsunuz. ama imzayı attığınız anda sadece online işlem merkezinde kendini yırtan bi mahluk oluyorsunuz.

muhattap yok..
cevap yok..
hizmet yok..

rezil ötesi bir kurum. sakı ama sakın... hiç tavsiye etmiyorum!

hatta şöyle söyleyeyim; birden fazla sağlayıcı ile çalıştım. tamam türkiye'de öyle sağlam değil bu sağlayıcılar ama inanın en beteri bu. bedava verseler almayın! hatta üstüne para verseler dahi almayın!

--
edit:

en sonunda olay "siz fauranızı ödeyin biz size iade edelim" e döndü. bıkkınlıktan ödedim. geri talep ettim. ses yok seda yok. bildiğin dolandırıcı bunlar...
aklınızın ucundan dahi geçmesin abone olmak. inanın bana çok pişman olursunuz...

edit2:

parayı ödedikten yaklaşık 10 gün sonra parayı iade ettiler. hayır anlamıyorum madem insanları neden uğraştırıyorsunuz.....
altyapınız iyi ve kullanıma hazırsa alın, herhangi bir problemle karşılaşana kadar güzelce kullanırsınız ama bir kesilme kopma vs olursa sıçtınız. düzeltmeye yönelik bir şey yapmıyorlar, telefona insan biile çıkmıyor(du).
Bugün ayın 18 i, bugün itibariyle 386 GB indirme 123 GB de upload yapmışım. * * *
Buna rağmen şuan saniyede 25 mb ile indirme yapmaya devam ediyorum.

Turktelekom gibi saçma sapan iss ile başımı derde sokmuyorum. Hayat çok güzel kuşlar uçuyor.
aşağıda linki kullanarak abone olursanız ikimizde 1 ay ücretsiz internet kullanıyoruz.

https://turk.net/p/MVJ54TD91HTL/
rezil firma. internetten başvuru yaptık, sonunda anlaşamadık. fakat bir aydır kesintisiz her gün arıyorlar, aramayın diyoruz, sistem otomatik arıyor diyorlar, m.temsilcisinin kalitesizliği konuşmasından belli, zorda kalmadığınız sürece sakın bulaşmayın, bunlarda mafya kokusu aldım, seviyesizliğinde bu kadarına pes artık. turktelekom, turkcell bunların yanında kraldır, kral.
6 aydır Kullandığım ve memnun kaldığım internet şirketi.
bugün açıldı bakalım nasılmış. akk saçmalığı olmaması güzel.
netspeed gibi bir nimet varken uzak durulması gereken iss.
turk telekom'dan 8mb hız alıyordum. turknet'e geçtim 35 mb hız alıyorum. şu bağlantıyı kullanarak hem siz hem ben bir ay ücretsiz internet kullanabiliriz.

(tek yapmamız gereken faturaları vaktinde yatırmak. )
https://turk.net/p/nqu37yy23jpv/
kısaca allah belalarını versin diyebileceğim hizmet. arıza kaydı bile oluşturmak için 9 kere bağlantının kopup gelmesini bekledim. olmadı telefonla aradım otomatik mesajla arıza kaydı aldılar. türk telekomu bile arar hale geldim ya daha ne diyeyim bilemedim.
kimse de yazmamis:

(bkz: turk net)

ayrica 2 yil kullandigimiz 3mblik turk telekom hattindan sonra kosar adimla gectigimiz, 15mb hiz veren canim eski sirketim.
Seven çok seviyor,
Nefret eden seveni gördüğünde aklımı kaybediyor.

Müşteri hizmetleri olmaması büyük kayıp. Tr buna hazır değil.
şirketin kestiği iade faturasını icra tehdidi altında kısmen ödeyip kalan kısmına itiraz eden şirkettir.

itirazın iptali için açılacak dava masrafının, ödenmesi gerek tutardan çok daha fazla olacağı için, böyle bir davanın açılması mantıklı değildir. işte bu kadar ucuz düşünüp, itiraz edilen kısmın kendilerine kalacağını hesap edecek kadar küçük hesaplar peşinde olan bir şirkettir.
sözlük avukatlarından söyleyecek sözü olan yok mu diye merak edilir.
yakın zamanda ikinci abonelik aldığım internet servis sağlayıcısıdır. türkiyenin büyükşehir olmayan küçük bir ilinde yaşıyorum. iki aboneliğimde de ne abonelik başlatmada sıkıntı yaşadım ne de aboneliğim sırasında hız ve hattan düşme gibi sorunlar yaşadım. sadece ikinci abonelik hizmetimde bir internet kesintisi yaşadım. onda da online destek hattına bildirimde bulundum aynı günü eleman yollayıp çözdüler (3-4 saatlik bir kesinti yaşamış oldum). vdsl modem kullanıyorum. alabileceğim maksimum hız 35 mbps; aldığım hız 24 mbps (tabii bu sizin bina için kablolama niteliğiniz, santrale uzaklığınız vesaire ile de alakalı). kısacası ben geneel olarak memnun kaldım ve tavsiye ederim.

davet linki: https://turk.net/p/oyb47xx48gri/

davet kodu: oyb47xx48grı

edit: davet linki ve kodu eklendi
müşteri hizmetleri olmayan ama müşteri hizmetlik işiniz de pek olmayan internet sağlayıcısı. eğer merkezi bir yerdeyseniz sorun yaşamazsınız pek.

eğer bir sorun yaşıyorsanız da zaten başka internet servislerinden de yaşayacağınız sorunları yaşıyorsunuzdur.

ya türknet zaten bir direniştir. bir internet sağlayıcısının yanında. yıllardır taahüt adı altında insanları sömüren bu sisteme baş kaldırıdır. çünkü istediğiniz zaman çıkabildiğiniz, maximum hizmeti alabildiğiniz yerdir. 3-5 mbs hızın hesabını yapmaz, diğer firmalar gibi. verilen en yüksek hızı verir.

turknet'in verdiği olanağı 100 mbs hız ve sınırsız indirmeyi. binlerce lira vererek başka servislerden alabiliyordunuz. şimdi o kadar yüksek olmasa bile 300 lira civarında para ödüyorsunuz ama aynı hizmeti almak için 65 tl ödemeniz yeterli türknet için.

şuan kotasız kullanım varsa da turknet sayesindedir. çünkü yoğun bir geçiş oldu türknet'e.

yarım hız şikayeti alanlar bunun sebebi, hat kablolarını yanlış bağlamaktan kaynaklıdır. o yüzden kontrol edin doğru renkte kabloyu bağladığınıza.

ilk ay memnun kalmazsanız paranızı iade eden bir kurumdur. öyle bir kendilerine güveniyor. zaten değil iade can haliyle sarıp sarmalamak istiyorsunuz.

kullandığınız ilk bir ay ücretsiz olmasını istiyorsanız davet kodum'dan üyelik satın alabilirsiniz. direkt üyelik alınca ilk bir ay ücretsiz olmuyor. niye bilmiyorum. https://turk.net/p/NMH96BR69FVF/

türknet aşktır ya. sevmeyene de nefrettir. sonuç olarak böyle gittiği sürece türknet efsanedir. uğruna canımı veririm be. steam hesabımın ismi bile türknet'tir. sponsor muamelesi yiyordum hep. ama çok seviyorum napıyım.
sevmediğim ama mecburen kullanmak zorunda olduğum iss.
kullanma sebeplerim; bu ülkede hiç bir şekilde taahhüt ile iş yapmak istemiyorum. kendi sitelerinden hız testi yapıldığı zaman yüksek, farklı bir yerlerden hız testi yapıldığında düşük çıkıyor.
bir aldatmaca var ama bilemiyorum. ülkede kontrol yok. tek kontrol yine kullanıcılar oluyor. taahhüt zorunluluğu kesinlikle kaldırılması gerekiyor. çok sık hız düşmesi yaşıyorum.
bu ülkede herkes dolandırıcı mı mk?
1,5 yıldır severek kullandığım, bazı zamanlar ufak sorunlar yaşadığım fakat genel olarak memnun olduğum internet sağlayıcısı.
Turknet kullanıcıları, yaklaşık 30 dk dır internete bağlanmakta sorun yaşadıklarını belirtiyorlar. Sizde durumlar nasıl?

Webtekno telegram dan gelen mesaj.
görsel
an itibari ile çöküşlerdedir. doğru dürüst sayfaları açamıyor.
geçen gün de enpara çökmüştü. türk lirası diğer para birimleri yerlerde geziyor. virüs vakaları yine zirve yapmaya başladı. karantina söylentileri yayılıyor...
ne oluyor bu ülkeye mk? ayasofyadan sonra toparlanamadık.
ama olsun ayasofyayı açtık..
bu sizin bilgisayar ayarlarınızla ve modeminizle alakalı olabilir. tüm bilgisayarlarda bu problem varsa bir sorun olabilir. turknet'in müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansızdı en son. müşteri ilişkileri inanılmaz kötü. ben abone olup modem istemiştim modem gelmeden fatura yolladılar, sonra iptal ettim. modem 1 ayda gelmedi evet. kanser eden bir markadır turknet.