bugün

geçenlerde burger king'e ana avrat söverken gördüğüm yazar. * valla bu adama ne desem bilmiyorum, herifte ayrı bi şeytan tüyü var. çok eğlenceli adam. * herif konuşurken güleceğim geliyor, kesin bi ibnelik var lafının ardında diyorum kendimce...

ayrıca belli etmese de, çok kültürlü adam. geçenlerde gene bi yerde kültür seviyesinin doruklara ulaştığı bir muhabbetin içindeyiz;* bir şiir geçti, (bkz: ıhlamurlar çiçek açtığı zaman) şairini hatırlayamadık, "hay a.q bahattin karakoç varya lan, abdurrahim karakoç'un kardeşi, hani mihriban'ı yazan elbistanlı şair" demek istiyorum burdan kendisine... aslında orda bi arada hatırlamıştım da konu geçmişti. neyse çok uzattım biliyorum.

bu herif,* hakikaten çok güzel adam ya, valla bak. bu arada, nisanda yapılacak olan bizim ev zirvesi'ne, içki olmadığı taktirde katılmayacağını açıkça beyan etmiş kişidir, kamuoyuna duyurulur. şahitlerim de vardır, öptüğümdür.
organizatör bozuntusu yazarcan. * organizatörlükte elime su dökemez ama olsun maksat muhabbet, beraber olmak ve haydi gel bizimle ol izmir zirvesinde vardı bu ortam. seviyoruz kendisini, selam olsun.
hoş sohbet, kafa yazar. yaz sohbetlerini sabırsızlıkla beklenendir. *
doğum günü yazarı!
(bkz: iyi ki doğdun lan)*
(bkz: #5319720) entrysini beğenmişliğim vardır.*
sözlükte beni ilk karşılayan yazardır.
ayrıca ev arkadaşımdır.
kadim dostumdur.
yoktur efenim öyle bi neskayfe.
Gecenin sessizliğiyle başbaşa kalmışken ben bu gıcık ama bir o kadar da sevimli adama nasıl bir entry girsem derdindeyim.sözlük ben manyak mıyım? neyse, ne diyordum ben? diyordum ki bu adam çok tatlı adam. öyle anlatılacak gibi bir şey değil. huyu da güzel, kendi de güzel. munis, tatlı. beni de çok seviyor. doğru mu?* onun dışında çok da bilgili adamdır bu turkkahvesitadindanescafe. bu güçlü yönünü kullanarak kendi fikirlerini başkalarına empoze etme yoluna gitmiştir. aslan burcu olduğundan mıdır bilinmez ama inatçıdır da. kendisi de kabul eder bu kötü huyunu ama vazgeçemez. bu yüzdendir ki gıcık olduğunu düşünürüm.ama çok sevimli bir gıcık.* onun dışında yakışıklı ve karizma kelimesinin birleşimini bünyesinde barındırdığını düşünürüm. özgüvenin yüksek olmasının altında bu sebep yatmaktadır kanımca. metallica'nın diehard fanı diyebileceğim biridir aynı zamanda. scarface ise vazgeçilmezidir. sevip saygı duyduğumuz insanlar arasında yer almaktadır kendisi. kardeşim diyebileceğim insanlar arasına altın harflerle kazımıştır ismini.*

Not : Kedi canını senin.*
bana satrançta yenilmiş yazar.
doğum günüm lan bugün yeni fark ettim.
hoşbulmuşum.
bir zamanlar yazardim buralara...