bugün

tema, içerik bakımından çok iyi olduğunu düşündüğüm (belkide en iyisi) olan blogger sitesi.

Bir ara burada hesabım vardı. ancak daha sonra derslerime yeterli ilgiyi göstermediğim için kapatmak zorunda kalmıştım. 100'ü aşkında takipçim vardı. fakat dersler herşeyden önce geldiğini için vazgeçmek durumunda kalmıştım. şu aralarda canım dönmeyi çok istiyor. bilmiyorum ne yapıcam.

ha birde unutmadan, gerçekten çok ergen tayfası var. bir ara beni takip eden hesaplara baktımda, justin bieber, one direction hastası ergenleri görünce midem bulanmıştı. Sanırım tek eksisi bu yönde.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/tumblr/

şöyle sikindirik bişeyi neden 3 bin küsür kişi paylaşasdçşsd. pff bazen çok malsın tumblr.
guzelbsuper sitedir dash boardinizi sevmediginiz seylerden temizleyip iyi insanlari followladiginiz zaman tadindan yenmez. ergen cok denir. ama daha azdir.
Son yıllardaki en iyi blog sitesi, samimi, renkli ve neşeli. Ayrıca diğer insanlar tarafından öğrenilmesinden korktuğumuz bu nedenle de pek konusunu açmadığımız hayal gücü yüksek insanların dünyası.
Bir zamanlar daha seviyeli olan, şimdiyse ilginç bir hal almaya başlamış olan blog. Ancak kullanışlı olduğu gerçeğini göz ardı etmemeli.
yeter artık denilen ergenç blog yazarlarının mekanıdır.
son zamanlarda içinde çok ergen barındırmasına karşın hala kullandığım, bağımlılık yaptığını düşündüğüm blog sitesi.
seks dönüyor sanırım.
ergenlere takılmazsanız ve yabancı diliniz varsa çok eğleneceğiniz mekan.
burası için söyleyebileceğim tek şey; kadınların da çok rahat bir şekilde erotik görseller paylaştığı.. tabii ki bu durum çok normal de karşılanabilir ama benim gibi geri kafalılar garipsiyor işte. yoksa güzel bir zaman geçirgeci, severim..
Nasıl okunduğu bilinmeyen site.
tumbler, tumbılır, tambılır, tumblllrr şeklinde okunmaması gereken blog sitesidir.

tamblır diye okunur.
biraz blogger'dan biraz twitter'dan ve birazda facebook'dan alınarak oluşturulduğunu düşündüğüm ücretsiz bir blog servisidir. bir ara benimde hesap açıp yazmışlığım vardır. fakat sonrasında müstehcen fotoğrafları like'lamaya başladım, iş çığrında çıktı ve tumblr'la arama mesafe koymak zorunda kaldım. yoksa şeridi değiştiriyordum...
bulduğu tüm film, klip tumblr'larını paylaşarak entel göründüğünü zanneden vasat insanların yüzünden ele ayağa düşmüş vasat site.
kişisel blog sitesi.

herhangi bir teoman şarkısını alın. içinden bir cümle seçin. adres çubuğuna yazın. nokta koyun sonra tumblr.com yazın. tebrikler 15 16 yaşlarında müzik dinlemeyi, kahve içmeyi, kış mevsimini, kalın yün kazak giymeyi, waffle yemeyi ve lahmacunu çok seven, kulaklığını hiç bir şeye değişmeyen, önyargılardan nefret eden bir tumblr kızının blogundasınız.
blog sitesi.

tuhaf sapmalar yaşıyorum bu sitede. bir bakıyorum kızın yaşı 11 falan siyasi şeyler paylaşıyor. kusma isteğim geliyor tabi tam çıkışa basacağım orada gayet olgun bir şahsın kaleme aldığı güzel bir yazı görüyorum, sarıyor da okuyorum. sonra yine bir veletin popüler gözükmek uğruna paylaştığı sikimsonik şeyleri görüyorum. sözün özü la liga gibi bir şey. uçurum var. sürekli uçlardasın.
kullanmaya başmalayı düşündügümdür.fakat hala çözemedim ki. *
Kullanmayı bıraktığım, genel olarak 13-14-15-16-17 yaşlarında insanların takıldığı harkulade ötesi bir blog sitesidir. Kurucusu Davir Karp olmasına karşın, yahoo'nun ceosu marissa mayer bu blog sitesini 2013 yılında satın almıştır. Gif, alıntı, Albüm gibi paylaşımların rahatlıkla yapıldığı güzel bir blog paylaşım servisi.
analog fotoğrafları paylaşabileceğiniz güzide entel site.
Yetişkin içeriklere dns ayarı değiştirmeden, yasaklama olmadan ulaşılan sitedir.
devlet baba müdahale etmeli çoluğumuz ve çoluğumuz var.
internet gibi ne ararsan ulaşabildiğin blog tarzı, resim, gif ve video ağırlıklı uçsuz bucaksız bir sitedir.
paralı ora paralı gelmeyin.
hala çoluk çocuğun 2 3 sene önceki paralı ora esprisini yaptığı blog sitesi. 2 3 sene önce diyorum, o zaman bu kadar kötü değildi lan orası. muhabbetler, paylaşımlar güzeldi. sonra çoluk çocuk bastı. yani ciddi anlamda söylüyorum. o kadar sinirimi bozan tipler var ki.

1. nutella severler: bunlar biraz eskide kaldı. nutellalı urller alıp, tüm gün nutella, nutellalı çilek, nutellalı dondurma yapılışı vs vs paylaşan tipler. çoğunluğu kız. erkek olanlar gey.

2. erotik fotoğraflar paylaşan kızlar: babası görse ağzını kıracak olan kızlar, kızlarımızdır. takipçi toplamak için yaparlar.

3. kaslı erkek ve kedi isteyen kızlar: başlıktan da belli olduğu üzere sürekli kaslı erkek ve kedilerden bahsederler ama kendi fotoğraflarını oraya koymaya bile cesaretleri yoktur.

4. yavşak erkekler: şöyle anlatabiliriz, normalde nutellayla ilgili bir şeyler dalga geçen erkekler, güzel bir kız olduğu zaman(mesela nutellalike, bilen bilir) ne yazdığı umurlarında olmaz. hemen yavşamaya başlarlar. en yavşağı olarak kafasında çiçekler açan bir arkadaş örnek gösteriliyordu, bilemem şu anları tabii.

5. erotik fotoğraflar paylaşan erkekler: sürekli bunu yapıp, anonim kalmayı tercih eden erkeklerdir. osbirciler!

6. anonimler: gay, lezbiyen tipler büyük çoğunluğunu oluşturur. gayliğin lezbiyenliğin saklanmaması gerektiğini savunup, anonim kalırlar, canlarım benim.

7. erkeklere yaranmaya çalışan kızlar: en nefret ettiğim blog sahipleri. o kadar iğrençtirler ki anlatamam size. ama deniyorum. mesela tumblrdaki erkekler türklerle, atatürk'le dalga geçmeye pek meraklı. böyle popi oluyorlar. bu kızlar da hiçbir şey bilmeden sürekli onları rebloglamakla, atatürk'le dalga geçen postlar atmakla sorumlu. en son birine kaç kitap okudun da biliyorsun bunları diye sordum, yayınlamadı sorumu, tekrar sordum, yine yayınlamadı.

8. çay, kitap, yağmur, bıdı bıdı: bu tipler tam ağızlarına vurmalık. çay mı içiyorlar, çaya şeker yerine altın mı koyuyorlar o trip nedir hala anlamış değilim. tamam samimisiniz de bokunu neden çıkarıyorsunuz her yere çay çay yazıp.

genel olarak böyle orası. üye olacaklar hiç bulaşmasın. şimdi bi de 16 17 yaşındaki beybifeyslere yavşama zamanları kızların. valla çekilmiyor lan. adam gibi çok az insan kaldı. türklerden bahsediyorum tabii ki ben.
http://sidoma.tumblr.com
yararlı olabilir.
http://www.tumblrdanasilyapilir.com/
eskiden cok sevdigim,simdi en fazla haftada bir defa girdigim sitedir. Eskiden daha farkliydi,birbirinin fotokopisi olmaya calisan ufakliklar yoktu. Kendi aramizda gul gibi gecinip giderdik.