bugün

ilker Aksum ile oynayacak yeni projesinde.
Kendisinden feyz almasını şiddetli bir şekilde istiyorum.
Güzelliğine söylenecek bir laf olmayan , şu sıralar 20 dakika isimli diziyle star tvde fırtınalar koparacak olan güzel oyuncu.
beren saatten güzel olsa bile ondan seksi değildir ve onun oyuncluğunun yanına yaklaşamamıştır. ayrıca öpüşürken burnunu koyacak yer bulamaz etli burnu vardır ve güzeldir. berenin burnu da güzeldir ama etsizdir. kadında etsiz burun iyi gibi olsa da şekil daha önemlidir. ikisinin de burnu güzeldir dolayısıyla ikisi de güzeldir.
görsel
karde$ bu nedir ya... bu kadar da güzel olunmaz ki...
fotoğraflarından video hazırlanan ve fon müziği olarak "tapılacak kadınsın" adlı parça uygun görülen hatun kişidir.
en duru güzelliğe sahip ünlülerdendir.
Bugün TV8'de yayınlanan bir sabah programında sunucunun ben de çok seviyorum dediği oyuncu.

Ardından kendi seviyor diye herkes sevecek sandı ve tuba mı beren saat mi yarışması başlattı. Bir süre sonra tweetler akmaya başladı, ilk on mesajın dokuzu beren bir tanesi tuba deyince birden ağız değiştirdi her ikisini de çok seviyorum demeye başladı.

Anlayacağınız beren saat'in olduğu yerde tuba'nın esamesi okunmuyormuş.
siyah sac renkli goz akımının temsilcilerindendir,hos kadındır vesselam.
ön ıkı dısımın yamuklugunu ama tuba buyukustunun de oyle dıyerek komplekslerımden arınmamı saglayan guzel kadın. Hesapta olmayan tek sey onun cok guzel olmasından dolayı o yamuklugun sevımlı durması.
soyadı fazla iddialı. büyük - üstün, yok artık kral mısın başımıza?
1982 yılında istanbul'da doğan ve ilk adı 'hatice' olan güzel oyuncu. kanımca en güzel hali çemberimde gül oya dizisinin zarife'sine can verdiği halidir.
rol yapamıyor diyenlere inat dizisinin ikinci bölümünü izledim ve oyuncluğuna dikkat ettim daha ne yapsın kadın dedim yahu bazı kusurlaını da güzelliğiyle kapatıyor zaten onu ekranda görmek haz veriyor.
şimdi kadın güzel bunu yan role versen olmaz. ama oyunculuk cidden berbat konuşmalar bir yapmacık sevmeler bir yapmacık. o çocuklar sanki onun çocugu değil gibi davranıyor yaw ha ağlarkende çok yapmacık.
görsel
kendini oyunculuk konusunda az buçuk geliştirmiş kadındır.aslında son dizisine bakıp konuşmak gerekirse kendisini oldukça aşan bir performans sergilemiştir. takdir ettim doğrusu.
Farklı kuşaktaki insanları bile fiziksel görüntüsüyle beğendiren güzellik. Allah özene bezene yaratmış.

Gelişim nedir sorusunu canlı olarak görmek isterseniz, kişinin babam ve oğlum filmi ile 20 dakika dizisindeki performanslarına bakın..
(bkz: kadın kendini geliştirmiş beyler)
20dakikadanin tanitim fotosunda gogusu cok kotu duruyor,kucuklugu. gene 20dakikanin bir bolumdeki isiklandirmasindan dolayi sivilcileri belli olan kadin.
hayatımda bu kadar overrated bir insan daha görmedim dedirten karakterdir. tamam zevkler ve renkler konusu var ama türkiye'nin en güzel kadını diye bunu gösterenlerin kıstasını sikeyim afedersiniz.
bir insanda kakül bu kadar güzel ve zarif durur? (bkz: 20 dakika) (bkz: melek in gençliği)
güzelliğin tanımı gibi.
güzel olsa da kötü oyuncudur.
hayatımda gördüğüm en kötü 3-5 oyuncudan biri.
çok durgun ve oyunculuğunun gelişmediğini düşündüğüm oyuncu fakat güzel mi hatun güzel, hülya avşar'ı bu ülkenin en güzel kadını ilan ettikten sonra tuga büyüküstüne çirkin denmemelidir.
çok güzel olmasının yanında çok kötü oyuncudur. insanda hiç mi mimik olmaz.