bugün

rahat seyahat etmek için katlanabilir özelliğinizin olması gerektiği otobüs firması.
Edirne,çorlu ve ankarada da hizmet vermektedir.
son yıllarda oldukça kaliteli hizmet veren otobüs firması. 5-6 sene önce tam faciaydı ama şu anda güzel hizmet veriyorlar.
15 yıldır arada kullandığım firmadır, kalitesi vasatı hiçbir zaman aşamamıştır.
vasatın üstünde otobüs firmasıdır. 26 yıldır kullandığım firmadır.
gelibolu ya her saat sefer koyan sevimli otobüs firması, gerçi ofise yalan söyleyip ya inanmıyorum sadece gece ve saat 14.30 da sefer varmış, öğleden sonra çıkmam gerekiyor deme planlarımı suya düşürdü.. gerçi kim bilicek aman yaa sallayım ben yine de deme ihtimalim hala var, bilemiyorum. *
bütün çalışanlarının tabiri caizse AYI olan ulaşım firmasıdır. mesela 10 gün önce gittim biga otogara girdim bunların yazıhaneye önümde bir amca vardı bekliyorum ben de bilet alıcam ya. bilet kesen elemana bir baktım, yatar pozisyonda oturmuş sandalyesine, açabildiği kadar açmış bacakları müşteri bekliyor. ulan bu ne biçim esnaflıktır. senin orada millete yağ çekmen gerekirken açmışsın bacakları utanmasan bir de pırasayı yağlayacaksın. neyse önümdeki amca biletini aldı çekildi, elemandan gelen ses: "gel bakam, nereye gitçen?"
içimden "ananın gözüne" demek geldi ancak ayı ile fazla muhattap olmak istemediğimden istanbul diye cevap verdim. zaten yüzüme bakmadı bile ya, hıııaaammmııınaaa.
Saati takmayın gençler siz yola çıkın biz bi ara alırız sizi firmasıdır.
kamil koç ve metro'ya göre daha iyi hizmet verilmektedir. hiç olmazsa muavinleri konuşurken tükürmezler. *
ille de roman olsun, ister çamurdan olsun şiarıyla, 'bi' ton falsosuna rağmen tercih ettiğim seyahat acentesi.
muavinleri kafadır. otobüs boşsa sohbet gırla gider. evet.
atlas jet 82 tl ye Edremit e uçak ile götürürken hala 60 tl verip 9 saat seyehat edilmemesi gereken firmadır. gece yolculuğu tam bi faciadır, yarım saat ara ile dururlar.

hee bazı varoşlar , kendileri gibi varoş muavinler ile sohbet etmek için tercih edebilir.
minibüsten hallice seyahat imkanı veren turizm firması. neredeyse bütün otobüs firmalarında olan imkanları, diğer firmalardan onları ayırmıyor malesef. yani rahat koltuk, dokunmatik ekran dediğin neredeyse her 10 firmadan 9 unda var artık. bunlar birer kriter olmuyor artık. truva seyahat in diğer firmalardan kötü olmasına neden olan şey minibüs gibi her yerde durmasıdır. yani silivri' de yol ortasında insan indirmesi, veya otobüs boş olunca parayla insanları kısa mesafe taşıması gibi nedenler. itiraz edince de "ama bütün firmalar yapıyor" gibi saçma bir sebeple karşınıza çıkıyorlar. allah allah. ulusoy' da, kamil koç' da yapsınlar onu bakalım ne oluyor. en ufak bir şikayette ağzına sıçarlar adamın. he bi de , çanakkale' de zabıtaları görünce "yok efendim burada indiremeyiz" e dönüyor olay nedense. götün yemiyorsa başka yerde de yapmayacaksın o zaman. zorunlu olmadıkça tercih edilmemesi gereken bir firmadır.
izmir-edirne hattında kullandığım otobüs firmasıdır. o hatta en kaliteli hizmeti sunan firma olduğu aşikar.
belimi tam anlamıyla parçalamış firmadır, bu ne biçim koltuk arkadas otobüs desen eski.
çorlu-izmir arasını keşke kamil koçta yapsa arkadaş.
Muavinleri doğuştan alkollü olan firma.
izmir-Edirne hattı için harbiden en kaliteli hizmeti sunan otobüs firması. Daha yeni başladım yolculuğa ama sorulan sorulara cidden insan gibi cevap veren bir muavin var. Ayrıca herkesi tek tek emniyet kemerini takması için uyardı ve kimisine zorla takdırdı. En son metro gibi bir firmada emniyet kemerinin yerine sıkıştırılmış çöpler vardı.
Bi anlık gaflete düşüp bilet aldığım sonra aynı güzergahta Pamukkale yi görünce karalar bağladığım otobüs firması. Bu gece Truva bize neler yaşayacak bakalım. Bilahare görüşlerimi paylaşacağım.
istanbul'dan tekirdağ üzerinden altınoluk'a giderken kullandığımı hatırladığım otobüs firması.
yanlış hatırlamıyorsam 2016'da çanakkale üzerinden altınoluk'a gitmek için kullandığım otobüs firması. o zamanlar dedemler küçükçekmece'de oturduğu için avcılar'a gidip oradan servise binmiştik. ayrıca otobüs tekirdağ namık kemal tesislerinde mola vermişti.
edremit' ten izmir' e seyahat düzenleyen firma. hatta yolcunun talebi üzerine karşıyaka' nın serinkuyu mahallesinde indirirdi. oradan karşıyaka iskele' ye kadar yürümek güzel olurdu. bir de bir keresinde yolculara kırmızı gül dağıtmışlardı. iyi firmadır, severim.