bugün

yıllarca güvendiğim liman olmuştur. ne zaman zora sıkışsam hep yanımda olmuş bana google gibi cevap vermemezlik yapmamıştır.

fakat, bugün sivasspor trabzon maçının skoruna bakarken skor 1-1 di." tamam lan! sivas da trabzon'dan puan aldı " dedim. evde sevinç naraları atıyordum! ama sonra ntv spor u açtım. alttaki skorlara baktığımda sivasspor 2 - 3 trabzonspor yazısını görmemle yıkılmam bir oldu!

trt yıllardır sana güvendim, seninle uyudum, seninle uyandım. evde lig tv olmadığı için (bkz: kafayı lig tv ye takmış babaya sahip olmak) hep sen bana destek oldun. ama bu gün anladım ki bir google değilsin...
Şu adresten nostalji yapılabilir.
(bkz: http://www.trt.net.tr/telegun/)
(bkz: candır)
Ligler bitse bile spor haberleri sayfası sürekli güncellenendir.
genellikle deprem aktivite raporunu takip ettiğim bilgi hattıdır.
90 ların önemli teknoloji ürünlerinden biriydi.
haberler bölümüne bakarsanız , yani 101,102. sayfadaki haberlerde haber metinleri, trt haber'deki spikerin söylediği haberlerle aynıdır, hem de kelimesi kelimesine.
196 nolu sayfadan sürekli deprem hareketlerini takip etmektir.
Trt'nin 400 numaralı sayfasından başlayarak 410'a kadar giden gayet yararlı bir teletext ağı var hatta ödüllü yarışma falan düzenliyorlar yıllardır takip ederim.
sadece haberleri okuduğum teleteks.
pixel pixel çıplak kadın resimleri içeren erotik hat reklamlarının olmadığı teletext'tir.
hiçbir kanalda hava durumu görmeyince baktığım yerdir. doğruluğu tartışılır. *
180 nolu sayfa hava durumu için kullanılabilir. vaktiyle teleteksten gazete başlıklarını bile okurduk hürriyet vs. hey gidi günler hey!
eskilerin son depremleri kontrol ettiği yer.
şimdi ne gerek var canım netten en küçük hareketleri bile takip edebiliyorsun.
trt telegündür tam adı, hiçkimse yazmamış.
http://www.trt.net.tr/telegun/ buradan sayfa sayfa dolaşılabilir arzu edilirse.
okuma yazmayı trt teletexi sayesinde öğrendiğimi düşünüyorum. her gün maç programları gelecek haftanın programları ve 1.2. liglere bakardım. *
internet yaygınlaşmadan önce büyük bir nimet idi. ki hala öyle. *
kanal d nin teletex i gibi +18 karılar yoktur. hiç bakamzdım. he arada girip bilgi yarışması kısmına bakardım. güzel sorular sorulurdu.
185'e bakardim hep. Kar yagsin tatil olsun deyu.
babalar tarafından hala kullanılır.
Trt Yayın akışının takip edilebildiği hede. Ayrıca haberler de vardır ama internet varken pek kullanışlı değildir.
zamanında haberin merkezi olan teletext.
internetin yaygın olmadığı 90'lı yıllarda ilaç gibi gelirdi. show tv'nin teleteksinde de logolar falan vardı onlar bile mutlu ederdi bizi. vay be.
Bir dönemin en güvenilir, en hızlı bilgi ve haber kaynağıydı. o zamanlarda internet yaygın değildi hey gidi hey.
En iyisi...