bugün

OYLE BOYLE DEGILLERDIR.
(bkz: çok sakat var) *
Analarının ne suçu var arkadaşım, analar ağladı hep eblerle birlikte tüm suç onlara yüklendi.
Tanım, doğruluğu tartışılır gerçektir.
aslında orospu çocuğu diyerek annelerine hakaret etmek yerine literatüre yeni bir küfür eklenebilir.

(bkz: iyi annenin troll çocuğu)
trollük bir hayal dünyası ve zaman ister. iş bu halde kimsenin eğlence anlayışını anasına mal etmemek gerek ki yoksa, birilerine bir şeyler anlatmak isterken küfür eden insanlara ben çok kızıyorum.
beni kızdırmayın tamam mı!
doğru önermedir. net doğrudur o kadar doğrudur ki çok doğrudur.
o kadar ağır konuşmayalım ama şeref yoksunu oldukları bir gerçektir. bence gerçekten de biraz insanlıktan nasiplerini almamış kişilerdir. bu kişileri dikkate almamalı, başlıklarına entry girmemeli, onlara prim vermemeli anne ve babamıza saygı göstermeliyiz.
evet yaptıkları hoş değildir ama böyle hakaret edilmemelidir. empati yapıp kendi analarınızı da düşünmelisiniz.
namuslu, ahlak sahibi bir annenin bu denli şeref haysiyet yoksunu çocuk yetistirmesinin imkanı yoktur.
çocuğunun orospu çocuğu olmasında payı vardır.
ayrıca, anasını düşünen kişi, küfür yiyeceği garanti olan bir yazı yazar mı, yazmaz. demek ki, kendi nazarlarinda dahi, anaları küfrü haketmektedir.

her gün şahit olduğumuz gerçek.