bugün

atraksiyonlu başlık.

trendol başlığına tıkladığımda sözlük, dönüştü. garip, bayansı bir maviye döndü.

bir tek bana mı oluyor arkadaşlar? korkuyorum.
indirim adı altında bindirim yapan online alışveriş sitesi.
artık alışveriş yapmayı bıraktım. indirimdeyken 3 adet bulaşık tableti sipariş ettim belli bir tl geçince indirim oluyordu. gelen kutu orjinal fabrikasyon 2 li kutu üstündeki sipariş formunda 3 adet yazıyor.

sonra iletişime geçtim şikayetimi arz ettim ürün mü paramı dediler bende ürün dedim. biz size maille döneceğiz bekle bekle sonunda para iadesi yapıldı. ürün tedarik edilemiyormuş baktım ürün halen satılıyor aynı mağaza tarafından yalanın vergisi yok nasıl olsa. bir iki daha olumsuz durumla karşılaştım.
Asıl okunuşunun trendy ol olduğunu öğrenince şaşırdığım alışveriş sitesi. Trend yol değilmiş.
indirim indirim diye sürekli zırvalar ama söyle bir kıyaslama yaptığınızda diğer sitelerin fiyatları ile aynı hatta daha yüksek olduğunu görürsünüz. Ayrıca Olumsuz yorumları yayınlamazlar. Herhangi bir ürün hakkında arama yaptiginizda ilk sırada ve sanki hakkında yüzlerce yorum varmış gibi çıkar ama girdiğinizde hiç yorum yoktur veya birkaç tane vardır. Bu sahtekarlik değil de nedir şimdi. E bir de reklamlarla kafa sikip durması var. Tez zamanda batmaları dileğiyle..
indirim falan yaptıkları yok.
aman aman aman

uzak durun.
bir mağazacı olarak söylüyorum indirim falan yok.önce bindirim sonra indirim diye algı yaratıp milleti kekliyorlar.avm deki mağazalarda böyledir.
Uygulaması yeni telefonlarda default olarak geliyor sanırım.
normalde trendyoldan çok fazla alışveriş yapmam yılda belki 3-4 kez falan yapıyorum.. geçenlerde bir ürün aldım buradan bir kaç gün sonra almaktan vazgeçtim ve iptal et butonuna bastım fakat o da ne gözlerime inanamadım ben paramı banka hesabıma yatırmalarını beklerken paranız trendyol cüzdanıma yatacaktır diye bir bilgi çıktı.. sonra araştırdım nedir bu trendyol cüzdanım? diye güya indirim kuponu gibi bir şeymiş şaka gibi yaa benim paramla aldığım diğer ürünlere indirim yapacak.. arkadaş ben paramın banka hesabıma yatmasını istiyorum cüzdanım istemiyorum zaten bu siteden çok alışverişte yapmıyorum yani cüzdanımı kullanmayacağım.. çakal mısınız siz ya? vay şerefsizler resmen parama çöreklendiler.. bir kez daha trendyoldan soğudum teşekkürler..
Yok artık. Trendyol reklamının bir olmadığı yer burası kalmıştı.
Baktığınız ürünlere göre çıkar bu reklamlar. Neyse...

Bir de iade ve iptallerde 2 seçenek var trendyol'da: Cüzdana aktar ve hemen altında kartıma geri yükle.

Müşteri hizmetlerinden aldığınız hizmeti 1'den 5'e kadar puanlayabilirsiniz.
Alacağım bi ürünle ilgili yorumlara baktığımda hiçbir şekilde güvenesim gelmiyor. Olumsuz ve kötü yorumları pek yayınlamıyorlar zira. Kaç defa geri çevrilmiştir yorumum..
uzak durun.
aylardır yıl sonu indirimlerini bitiremeyen online alışveriş sitesi.
Görmeyelim diye sözlüğe giriyoruz az bi salın bizi ya.
indirimini, fırsatını silkeleyeyim dedirtir.

Lan gece rüyamda tekdüze, ruhsuz bir şekilde konuşan kadın bana indirim anlatır oldu artık amk.
youtube de trendyol diye bir dizi var esprisini haklı gördüğüm reklama ne kadar ücret verdiğini merak ettiğim şirket..
trendyol cüzdanım denilen dandik ötesi bir uygulaması var.. hayatımda böyle bir saçmalık görmedim.. paramı neden doğrudan banka hesabıma yatırmıyorsunuz da, dolaylı yollardan insanları uğraştırıyorsunuz.. niye cüzdanımı kullanmaya mecbur bırakıyorsunuz isteyen kullansın istemeyen kullanmasın.
rezil bir site.. her geçen gün bir kez daha yerin dibine batıyor.
adamlar herşeyi satıyorlar, bir tek masaj hizmeti yok adamlarda.
reklamlarını her yerde gördüğümüz yetmiyormuş gibi birde başlığını da sözlükte sürekli görüyoruz. ulan oğlum bari burada yapmayın.
uzak durun.
Kiminin çok mutlu olduğu ama çoğunun 50 milyar çeşit şikayeti olmasına rağmen çıkamadığı firma.
ailecek severek kullandığımız ve bu süreçte inanılmaz güzel deneyimler yaşadığımız harikulade site.

arkadaşlar reklam botu olarak işe başladım sözlükte. 50 lira günlük yevmiye veriyorlar. bence gayet iyi.
indirim yerine bindirim yapan site. Migros'tan 153 tl'ye aldığım aptamil mamayı indirimli olarak 213 tl'ye satıyorlar.