bugün

her klübe mavi boncuk dağıtan, menajerinin senaryolarıyla da rekabeti iyice kızıştırıp parayı bulmanının amaçlandığı demeçler. örneğin; "x klüpte oynamak her futbolcunun hayalidir, hayırlısı ama net bişey yok, bakıcaz, görücez". "türkiye'nin en büyük klübüne, yeşil yayla gençlik spora geldim, mutluyum aha bayrağı da öptüm bak". "
(bkz: x çok büyük bir kulüp)
X amk'a konuştu:"tarih yazmaya geldim, tribünler hazırlansın"."Avrupada bile herkes Yayla Gençlik Sporu(YGS) konuşuyor, herkes tanıyor."Gururluyum".
bir çoğu klasik demeçler verir. ve bunları haberleri yapılmaktan bıkılmamıştır.
"faydalı olmaya çalışacağım"
"elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım"
"çok büyük bir camia"
"şuan kesin bir şey yok"
"kulübüm karar verecek" vb.
x takım taraftarı hayatımda gördüğüm en muhteşem taraftar.
+ ben doğduğumdan beri beşiktaşlıyım.
1 week ago. mağlum kişi fenerbahçe'ye transfer olmuştur.
+ ben anadan doğma fenerbahçeliydim zaten.
evet bu oyuncuyu bulmak zor değil soyadı herşeyi açıklar. *
Çok büyük bir camia, taraftarı çok özel, Hep desteklerdim, asılsız haber bunlar, hiç bir yere gitmiyorum, daha cazip teklif yaptılar.
x, amk'ye konuştu, x hocaya mesajı gönderdi: hocam beni al.
-ben doğduğumdan beri x'liyim.
-kolumu kesseler kanım x'in renklerinde akar.
takımdaki abilerimden bir şeyler kapmaya çalışacağım.
sene içinde ise bu abilerine sallarlar.
(bkz: başkanım beni al)dır.
"Futbol benim mesleğim, en çok parayı verende oynar, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Bu sezon en çok parayı x takımı verdi ve ben de onlar ile anlaştım. Elimden gelenin en iyisini yapacağımdan taraftarımız emin olabilir."

Keşke böyle diyebilen bir futbolcu olsa.
belirt-ildi,söyle-ndi,duyum al-ındı,kulislerde konuş-uldu. hep nedense öznesi olmayan şok gelişmeler yaşanır.
başkanım bilir.(ezik transfer gözdesi).
ben profesyonel bir oyuncuyum şartlar da anlaşırsak her takıma gidebilirim. eğer transfere taraftar pek iyi bakmıyorsa ya da başka kesimlerden tepki varsa ben zaten küçükken o takım taraftarıydım.
Şartlarında anlaştığım her takıma gidebilirim.
beni almak isteyen kulüp önce kulübümle anlaşmalı. şu an tatilimi yapıyorum ve sadece yeni sezon odaklandım.
''buraya gelmemin en büyük sebebi başkanın bana çok sıcak davranıp beni başarıdan başarıya koşacağımıza inandırmasıdır.''

nası inandırdı lan seni biri çıkıp anlatsın ben çok merak ediyorum.

-zübüzeretta sana yıllık 1.5 milyon euro teklif ediyoruz.
-peki takımın hedefleri nedir sayın başkan?
-2 milyon yapalım mı parayı?
-yağalım başkanım hayırlı olsun ikimize de.
bize ulaşmış henüz resmi bi teklif yok. bu arada çoktan avansı almış türkbükünde kaykılıyodur.