bugün

ronaldinho veya cassio lincoln gibi trafikte fake atmayı amaçlayan kişidir.
kazaya sebebiyet verebilir..
sağını solunu öğrenememiş adamdır.trafik canavarı olmaya aday adamdır.birinin acilen sağ sarımsak sol soğan demesi gerek.
inşallah espride yapmaz dediğimiz adamdır o.
yiyeceği küfürün haddi hesabı olmayan adamdır.
(bkz: Trafik Canavarı) veyahut (bkz: Cristiano Ronaldo)
sağ gösterip sol vurmak. boksör olabilir.
embesilin önde gidenidir.
ya yön duygusu yok bu adamların ya da gıcıklığına yapıyorlar.
arabasından indirip, budaklı sabaha kadar suda bekletilmiş 1.sınıf meşe odunuyla zopalayacaksın ki başkalarının kaza yapmasına sebebiyet vermesin.
trafik olgusu basit bişey değildir.. en ufak bir hatayı affetmez seninle birlikte başka canlar götürür.. küçük bir detay olarak gözükebilir sağ sinyal yakıp sola dönmek ancak ince bir çizgidir görmezsiniz sonra birden sessizlik oluverir, başınıza toplanan onca insan, ayrıca yalnızca siz değil başkaları da can çekişiyordur..
ingilizdir. orda trafik şeyleri ters hep.
(bkz: kadındır o kadın)
şaşıdır.
kısaca trafik canavarı olarak tarif edilebilecek insan türü. sinyal diyip geçmemek lazım.
iyi kötü bi sinyal veriyor olması bile umut vericidir.
(bkz: trafikte sağa sinyal verip sola dönen kadın)
annesini hiç sevmeyen insandır.
karşısındaki araçdan bakan kişiye göre doğrudur.
sinyal vermesi ,ileride umut vaadeden bir sürücü modeli olacağını gösterir, ancak önce yönleri öğrenmesi gerekir.
araba kullanmayı bir bayandan öğrenmiş bir adam olabilir..
sınava girmeden parayla ehliyet almış bir şoför müsvettesidir. Birde bunun hiç sinyal vermeden dönüş yapan soför modelleri vardır ki tam sopalıktır onlar.
sağı solu belli olmayan adamdır.
sağ gösterip sol vurmuş şerefsiz.
Trafikte sinyaller iletişimin en önemli parçasıdır.eğer sağa sinyal verip sola dönersen yalancı durumuna düşersin çünkü sağa döneceğim demiş ama sola dönmüşsündür ki bu da çoook büyük günahtır.(küfür yiyeceğin için küfür eden kişiyide sen yoldan çıkarmış olacağın için 2 kez günahtır.)
dalgın veya acemi olabilir.
ehliyetimi alalı 1-2 ay olmuştu. ilk kez polis çevirdi. adam sağa çekmemi işaret etti. telaştan sağa sinyal verip sola yanaştım. neyse ki biraz sonra akıl edip arabayı doğru yere çekebildim. ama bu sefer de camı açmayı unuttum. şansıma polis anlayışlı çıktı da bir daha polis çevirirse neler yapmam gerektiğini anlatıp bıraktı.