bugün

Övdüğüm falan yok ama bizim takım taraftarı da sahaya ne atsa olay yaratacak birisine denk geliyor atılan madde. Sanırsın sniper amk *
trabzon koyunca bir çok taraftarın bok attığı taraftardır. fakat gs lilerden bunu beklemezdim şahsen. ki beklemiyorum. genç bu çocuklar daha, yenilgiyi hazmedemeyince karşısındaki takımın kim olduğunu unutuyorlar. ergen gs liler hiç çekilmiyor lan.
Çok bi skim bildiklerini sanan angutlardır.
içinde olmama rağmen kendilerini pek sevmediğim taraftar topluluğu. en az istanbul takım taraftarları kadar aptaldırlar.

not: maçta burak yılmaz'ın el hareketine kadar galatasaraya klasik avrupa fatihi galatasaray tezahuratı dışında tek küfür edilmemiştir. verilmeyen penaltı ve son dk.da muslera ve chedjou mudur ne sikimdir, bu iki zibidinin hareketleri trabzon taraftarını ve oyuncularını çıldırtmıştır.

o otu boku kısan lig tv bunları kısmadı mı acaba ?
Ne oldu burdayız. Bir sıkıntı mı var.
Had bildirmek için, haddini bilmesi gerektiğini bilmeyen taraftarların saldırısına uğrayan kitledir.
(bkz: o Göte çok güvenme)
(bkz: parçalarlar)
Agresif taraftardir. Haksizliga asla tahammulleri yoktur. Milliyetcidirler.
suruç'da olan bombalama eyleminde bayrak sallayan garip insanlar topluluğu.
Kazım Koyuncu'nun dediği gibi, statükoyu bile deviren taraftardır... Ama medeni, modern , ilerici, yalamayan , eğitimli bir başkan lazım bu tarfatara..
Rengimizi belli edelim.

Uy aha.

görsel
kendilerinden hamsi tava diyerek galatasaraya yenildikleri vakitlerde yaptığım kızdırmalar için özür diliyorum. çok candan insanlar. bizim gibi körü körüne veya holigan gibi değil, içten seviyorlar takımlarını. bu bağlılığın başka örneği yok ülkede.
enteresan taraftarlardır.

trabzonda okumuş ve galatasaray fener maçında bunlardan dayak yemiş biri olarak fazla umursanmaması gereken taraftar grubudur.

ve yeri gelmişken belirteyim yanımızda koyu trabzonlu bir arkadaşım da bu dayaktan nasibini almıştı. hatta abi bende trabzonluyum diye bağırmasına rağmen.

ve ben şunu duymuştum bir trabzon taraftarından.

bursa'nın şampiyon olacağı sene fener ile kapışıyordu biliyorsunuz. düşün trabzon'un fener nefretini. trabzonlu arkadaşlar diyordu ki bursa olacağına fener olsun şampiyon. anadoludan tek şampiyon biz olmalıyız. bunu duydum bu adamlardan.

velhasıl kelam bu adamların kafasına ulaşamazsın. bu arada belirtelim galatasaraylı ve trabzon'da okuyana kadar trabzonspor'a ilgi duyan karadenizli bir gencim.
malum sezondan sonra futbola birazdan fazla küsen taraftarlardır. lakin trabzonspor taraftarı olmak, trabzonlular için sınıflar arası turnuvada kendi sınıfını desteklemek kadar normal iken, tüm taraftarları için bir dik duruş, direniş, para olmadan da birşeyleri yapabilmek demek iken, ülke çapında mazlumların başarı öykülerine tav olduğumuz bir gerçek iken, kızıp kızıp yine takımından kopamayan taraftarlardır. her zümrenin içinde olduğu gibi onların içinde de kanı bozuk olanlar elbet vardır lakin büyük çoğunluğu halden anlayan ve adama göre muamele yapmayı bilen insanlardır.
Yukarıda görüldüğü gibi malakları içinde bulundurur.

Veya benim gibi seksileri. Net.
Sevgili trabzonsporlu kardeşlerim, şimdi sizlere tüm fenerbahçelileri kudurtacak bir eylem tüyosu veriyorum,aziz çıldıracak dinleyin;

Aranızda para topluyorsunuz,hemen en yakındaki fenerium'a gidiyorsunuz.2000-3000 tane forma alıyorsunuz, sonra onu en yakın meydanda yakıyorsunuz....
büyük ateş çıkar ,basın filan toplanır harbi reklamınız olur. Önüne de, "2011 kupası bizim" diye bi pankart açtınız mı tamam...

Bu kıyagı da unutmayın...
41 yıldır hiç değişmemiş.

http://www.mackolik.com/T...hte-Bugun/365/Ilk-Maclari
savcının beraat istemesi veya mahkemenin vereceği hüküm bu adamların hiçbirini vicdanlar nezdinden aklamayacaktır.
Şike kupa şike kupa diye diye yıllardır uyutulan anadolu kulübü taraftarı. Cidden üzülüyor ve acıyorum bu arkadaşlara. 2010 2011 sezonu geçeli 4 yıl oldu ve ortada bir yek dişe dokunur başarı yok. Galatasaray'ın alt yapısı olmak en büyük başarıları olmuş durumda ve ses çıkmıyor. Gelen yönetim yenilince şike diyor hezimet olsa kupa diyor gazı alıyor.

2010-2011 sezonundan sonra şike yaptı denen fenerbahçe 1 lig şampiyonluğu 2 türkiye kupası şampiyonluğu kısıtlı ve dağılmış kadrosuyla uefa yarı finali görürken,

Trabzonspor 2010 2011 sezonunda topladığı 82 puanın toplamını 3 yılda belki toplamış inter'i deplasmanda yenmek adı belli olmayan takımlara uefa'da elenmek ve ziraat türkiye kupasında çeyrek final görmekten başka başarısı yok.

Fenerbahçe bu sene gene şampiyonluğa oynayacakken trabzonspor her yenilgi sonrası kupa diye ağlamaya devam edecek.

Bu kandırılan taraftar grubu adına üzülüyorum ve kendilerine acıyorum. 1996 yıllında aykut kocaman'ın futbolcuyken başlayan zulm teknik adamken devam etti ileride başkan olur o zamanda devam edecek. Sizler kaderinizden kaçamayacaksınız. Evet.
hak araması ağlamak olarak nitelendirilen taraftarlar. bunu yazan camianın taraftarları 1959 öncesi şampiyonluk hakları için ağlıyor ona acıyorum. mahkeme koridorlarında yüzünüz hiç mi kızarmayacak?
- şike savunması için mi geldiniz?
- yok ben 1959 öncesi şampiyonluğumuzu bla bla...
son 25-30 senede takımları bir kere şampiyon olan, onu da şikeye kaptıran taraftardır, acı bir şey olsa gerek. ne deseler haklılar adaletin de ne karar verdiği belli olmayan bir ülkede yaşıyorlar, dün var denen bir konuya bugün yok diye karar çıktı.
Taraftar değil magandadır. Ben bu kadar şerefsiz bir topluluk görmedim.
Sidik yaristirmak yerine türkiye'nin en buyuk şehir takımınin taraftari olduklarinin farkinda olmasi gereken ve takimina sahip cikmasi gereken topluluk.
akp seçmeni taraftar grubudur.
Büyük takım olduklarını sanan topluluk.
stadlara girerken ayabakkabılarına kadar aranan takım taraftarıdır.

https://scontent-frt3-1.x...d2fda5f9e&oe=56BB1F1E

işte böyle hareketler sonucu toplumlarda isyanlar çıkıyor.