bugün

satilan her ayakkabi icin bir arjantinli cocuga da o ayakkabinin aynisindan veren ayakkabi markasi.
(bkz: vakkorama)
bazı beymen mağazalarında satılan aşırı rahat yazlık veya baharlık ayakkabı.
vakkoromalarda beymenlere oranla daha ucuza satılan ayakkabı.
erkeklere çok yakışan ayakkabı.
en anlamlı olmasının yanında en rahat ayakkabıdır.
Rahatlık fıskırtmayan ayakkabı. Yakısıklı bır ıngılız erkegı degılsenız hele hıc almayın. Lıselı kızlarımızın yenı trendı.

Edit: yıllar sonra eksilenince fark ettim şuan üç adet toms um var ya benim sözüme güvenme sözlük.
hipsterların yeni gözdesi ayakkabı modeli, aynı zamanda her liseli burjuvada görebilirsiniz. tarz mıdır evet tarzdır ama özentilerin yeni keşfi olduğu için kendinden soğutmaktadır.
50 liraya siyahini aldim ve üstüne şort ve siyah lacoste ile nefis gidiyor.
bunlarin ilginc ve topluma faydali bir yani da sirketin gelistirdigi one for one mottosudur.Yani bizim magazadan satin aldigimiz her orjinal toms ayakkabisi ile hem kendimize hemde afrikadaki bir cocuga ayakkabi almis oluruz.
Bu ayakkabiyi magazadan 200 liraya alcaginiza 45 liraya maltepe pazarindan alin. Bide arjantinli cocuk icin alin hatta madem yardim amacli aliyorsunuz. Sonra duruma gore cocugun tekine karsi odemeli gonderirsiniz ayakkabiyi, hem ayakkabinin cocuga gittiginden emin olursunuz hem de 100 liraniz cebinize kalir. Bknz: yeni nesil carik.
süper dandiktir. bir yaz giydiniz mi ağzı burnu bir yana kayar...