bugün

tolga çevik in kadin oldugu reklamdir.
Çok sevimli olmuştur.
reklam başladıktan on saniye sonra falan tüm yüzlerin tolga çevik'e ait olduğunu fark ettim, eğlenceli bi reklam olmuş.
Cok guzel kadın olmustur. Guldurmustur.
Helal olsun dedirten reklamdır.Adam üşenmemiş 20-30 kez kılık değiştirmiş,Ortaya kendi yaptığı korodan oluşan bir reklam çıkmıştır.Kesin reklamı çekerken bayağı bir zorlanmıştır.emeğinden dolayı uygulamayı indirdim anasını satayım.
Evin ortasında paracıklar paracıklar diye dolaşırken varlığını bana bi kez daha hatırlatan reklam.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
ürkütücü bir reklamdır.
insan tırsıyor.
Nasıl bu kadar sevilmiş hayret..

bana hem totoş tolga, hem de reklam çok itici geldi..
şimdiye kadar en beğendiğim reklam.
makyajla adam kopya olmuş. sahnede de böyle yapsalar demekki olurmuş.
Tolga çevik'in beninin ön plana çıktığı reklam.
Bol bol subliminali olan reklamdir.
Bin bir surat Tolgam ya .her girdiği vaziyet cuk oturmuş üstüne .
biride çıkıp link vermemiş arkadaş. neyse buyrun bakalım.
eğlenceli reklam vesselam.

https://www.youtube.com/watch?v=Jwxm1hjUx8g
Bir tek benim mi sinirlerim bozuluyor, televizyonu kırmak istiyorum. tamam ritim müzik hoş ama sözler gıcık, hoppiii pat diye gömecen tokatı.
iğrenç bir reklamdır. duyduğum an kanal değiştiriyorum. nedir bu erkeklerin kadın kılığına girme merakı. gülmüyoruz, anlayın artık.
izlediğim en iğrenç reklam Tolga Çevik'i severim ama
çok tipsiz bulduğum saçma bir reklam.. en son ki kılık hele.

babaannemin tepkisi
- çevir şunu tövbess...
ilginç reklam. Tolga da Eğlenceli adam, yaptığı roller yakışıyor ama idol olacak kişi değil. Bir gün Bülent Ersoy yolunda giderse hiç şaşırmam.
Her seferinde dikkatle izlediğim ve çok beğendiğim reklam. Son zamanların en başarılı reklamı. Benimle aynı fikirde olan bir çok yazar olması da ayrıca güzel.

Not: ibne değiliz.
Not2: en azından ben değilim, diğerlerine kefil olamayacağım.
tolga çevik istese ahu yağtu'dan daha güzel bir kadın olabilirmiş. vay anasını be. o nasıl bir makyaj marifetidir ya.
Igrenctir. Her dakka gormekten bagimlilik yapti. Artik saatte bir defa izlemeyince ellerim titrer hale geldi. Aci cekiyorum.

(bkz: paraciklar paraciklar)
televizyonu bir gün kırmama neden olacak sinir edici reklamdır.