bugün

arka adalesinde meydana gelen zorlanma nedeniyle 30 temmuz 2009 maccabi netanya galatasaray maçı kadrosuna
alınmamış futbolcu.

(bkz: maşallah)
bir gün elbet galatasaray formasıyla sahaya adım atacaktır. belki iki maç üst üste bile oynar. kim bilir...
savaşçılığıyla, kuvvetiyle övünen iskandinav futbolunun bu manada yüz karası futbolcusu, cam adam.

edit: maşallah eksi yağmaya başladı bu yoruma, kendi yorumum diye demiyorum imzamı bir kez daha çakarım altına!
boş zamanlarını sakatlanarak değerlendiren futbolcu.
galatasaray'ın yeni transferi olmuştur yeniden.

edit: olamamış yine.
türk gençliğine meslek seçiminde ibret olacak insan. yahu kardeşim futbol senin neyine, git sen masabaşı bir iş bul.

haa bunları neden söyledim? kendisinin sol dizinde menisküs yırtığı oluşmuş ve yarın ameliyat olacakmış. bu kaçıncı sakatlık be abi...

http://www.galatasaray.or.../futbol_as/haber/4466.php
Netanya maçında oynadı; sabah sakatlandığı haberi geldi. ameliyata alınacakmış; nedir bunun sorunu anlamadım.
ayrıyetten tam isimi tobias jan hakaan linderoth dur.
yaşadığı sakatlıklardan dolayı galatasaray taraftarına, camiasına, takım arkadaşlarına "illallah" dedirten futbolcudur. sözleşmesi feshedilmesi gerekendir.
sözleşmesi feshedilmemesi gereken futbolcudur. florya metin oktay tesislerinde ölene kadar bulaşık yıkatılıp verilen paranın bir şekilde çıkarılması gerekir. bu şekilde de çıkmaz ya , hayırlısı...
oturduğun yerden para kazanacaksın tabirinin futbolcu olan halidir kendisini hasteneye bedelsiz verip orada temizlik işçisi olarak çalıştırılması düşünülmektedir.
hemen nazara gelen futbolcu. yönetm doktordan önce bir hocaya götürsün bunu.

florans naytingen iflah etmez.
boş zamanlarında sakatlanan adam. acıbadem grubu sayesinde eğitim sektörüne de girdi.
Nasıl ayağı kırılan atları vuruyorlar.Bu adamı da vursunlar da kurtulalım dedirten sakat(at)
(bkz: dostum demir demişsin ama bu cam çıktı)
yine sakatlanmış olan oyuncu. artık sakatlandığında değil iyileştiğinde sol frame'ye taşıyalım. genelde sakat çünkü. gönderilme zamanı gelmiştir. bir değil üç değil. adamın ayağı kopsa iki senede yeni ayak dikersin, kaynar, futbola döner.
kendisi için bu kadar entry girildiğini görünce öldü sandığım galatasaraylı futbolcu. baktım tekrar sakatlanmış, abartılacak bir şey yokmuş.

bu adam bi kaç sezondur galatasaray'da, bir kez bile oynadığını görmedim arkadaş. bu nasıl bir sakatlıktır.
ve galatasaray yönetimi de ısrarla futbolcuyu kadrosunda tutmaktadır. hayır yabancı sınırlaması olmasa anlarım da, tuhaf.
galatasaraylı bir yönetici bu adamın geçirdiği sakatlıklarından şikayet ederken şöyle demişti:

-bize gelene kadar grip bile olmamamış biri. bize geldi ayağa kalkamaz oldu.
son sakatlığından sonra hassiktir be linderoth dedirtmiştir.
imza atarken kolu çıkan , gökhan zan ile iyi bir uyum içersindedir. sakatlıktan kurtulur kurtulmaz yeşil sahalara dönüp tekrar sakatlanacaktır.
badem olmuştur.
mastürbasyon yapsa, aids olabilecek yetenekte bir insandır.

bak dikkat ettiysen futbolcu kelimesini kullanmıyorum artık. şimdi ben bu adama ''futbolcu'' derim, o da sağına soluna bakar şaşkınlıkla ''bana mı dedin abi?'' der. yok istemiyorum polemik.
- beni değil, kontratımı donduracaksınız çocuklar!?
- sen zaten donduyulmazsınki...

"linderoth'un kontratını doldur ve dondur!"
futbolu bıraktıktan sonra galatasaray ile ilgili anılarını çok merak ettiğim adamdır.

- sonra çocuklar galatasaray'ın bir doktoru vardı hala görüşürüz çok iyi adamdı.
+ dede galatasaray'da hiç futbolcu yok muydu?
- vardı ama ben tanımadım.
ölmemiş.

istiklal'de görmüşler.