bugün

cnbc-e'yi aratıyor. ayrıca cnbc-e de önceki yıllarını aratıyordu. gerçi bütün iyi dizileri de digiturk platformları satın almış.
cnbc-e samimiyeti olmayan kanal. eskiden iyiydi ya.
cnbc-e'nin yerini dolduramayan dandik kanal.
tombik bi adamın pasta yarışması yaptığı, yarışmacılara boka bakar gibi baktığı, her türlü eziyeti yaptığı programı barındıran kanal. başka da bişey yok ellaam
bundan ala gereksiz hiç bir kanal yok valla.. ne zaman açsam boş beleş şeyleri yayınlıyor.. bir cnbc-e ile e2 asla olamaz.. ve de oldukça da başarısız.. umarım tez zaman da kapatılır.
carlo adlı pastacının sanırım ortağı olduğu kanal,
Pastacılar kralı
Geleceğin pastacısı
Buddy'nin aile tatili
Bunların tamamı tek bir adamın programı ve gün boyu var.
TLC saat hesabı yapamıyor sanırım. Zaten bir tane güzel işi almışlar onu da bir türlü yayınlayamıyorlar. Hadi verin Sherlock'u da izleyelim. Geri kalanını internetten izleyeceğiz zaten.
Nerde o eski cnbce ler.
Ne bir e2 ne bir cnbc e etmeyen kayyum kanal.
An itibariyle sherlock için teşekkürler.
Sherlock sezon finali daha bbc yayınlamadan sitesinde yayınlayarak ortalığı karıştırmış olan kanal.. Nese Sherlock için teşekkürler.
Arada güzel programları olan kanal. (bkz: suç araştırma serisi)
şuan doctor who var. müziği heyecan yaptırdı ama tabi ki türkçe dublaj. seslendirmeyi duyduğum anda odama koşup kapımı kilitledim.
çok sevdiğim kanal. temizlik hastalarına bayılıyorum, izleyince kalkıp evi temizleyesim geliyor. doğada hayatta kalma programlarını izleyince dağa cikip çadır kurasim geliyor.
Sıradışı bir kanal. Severek izlediğim kurtuluş öyküsü programlarına abanırken ed stafforda pek az yer vermesi beni bazen üzüyor. Yahu ben bear grylls denen midesizi izlemek istemiyorum adam bok bulsa yiyor.
Formatı ve programları güzel olan kanal yeni bölüm sayısını artırsalar iyi olur.
gecenlerde sikintidan gezerken bir anlik duraksadigim ve artik tv izleyecegim zaman direk actigim kanal.
oturup saatlerce izleyebiliyorum ciddi ciddi.

ozellikle birkac programi cok guzel.
ciftler alaskada ev ariyor gosterilen evlerde kendinizi hayal ediyorsunuz vesaire.
iki tane deli var, biri ciplak ayakla bataklikta yuruyebiliyor falan.*
tavsiyedir efendim, survivor, su tarz senin vs tarzi programlari izlemek yerine illa izleyecekseniz vaktinizi boyle kanallara harcayin.
Çoğu kanala 1000 çeker. Evet.
Üzülüyorum lan bunlara tek kendi programlarının reklamları çıkıyor çok nadiren bi firmadan reklam alıyolar sanki. Onun dışında ne zaman açsam bi adam böcek yiyor ateş yakmaya çalışıyor falan öyle değişik bi kanal.
reklamları beş dakika bile sürmeyen kanal.

değişik değişik programları var. boş zamanlarda izlenilesi.
çekmiyor bizde amnkym.
Clara Oswald'ı 'lanet olsun dostum, sen aşağılık bir pisliksin' repliğini seslendiren kişi tarafından dublajlanmış.

En sevdiğim yoldaştan soğuttun tlc.
CNBC-e'yi özledik. Nerede o kalite.

CNBC-e'nin sözleşmesinin bitmesiyle frenkansları kiralamış yabancı dizi/program kanalıdır.
kanalı buddy valastro nun üzerine yapmalarını öneririm zaten kazanılanın %60 ı ona ve ailesine gidiyodur.
robot savaşlarını heyecanla izlediğim kanal.
Ulusal kanallarda izlenebilir üç beş kanaldan biridir
Tlc halk tv trt belgesel ntv tlc bir kenara diğerleri bir kenara
Robot savaşı programı ayrı zevkli ve bağımlılık yaratıyor sherlock holmes geceleri ayrı güzel izleniyor bana bu ikisini versin varsın kalan vakitlerinde halay çekip göbek atsınlar
Ayrıca dublaj filan denmiş eşekherif almıştı bir ara bu ihaleyi ne oldu sonrasını bilmiyorum .