bugün

zülfü livaneli güzel bir sarkısında onlara sokağın askerleri demiştir..
sokaklarda bolca bulunan, bizlerine acımalarına rağmen, çakılarla kelebeklerle elalemin karısını kızını deşen tiplerdir. her ne kadar tinerin etkisiyle bunları yapsalar da, toplum olarak onlardan uzaklaşmamıza neden olmaktadırlar.
mazlumluklarını yaşattıkları dehşetlerle gölgeleyen varlıklar.
izmir konak'ta elinle tiner poşetiyle herkesin ortasında futbol oynayan tiplerdir. işin en tuahf yanı ise ne zaman giderseniz gidin orda elinde tiner poşetiyle top oynamasıdır ve polislerin bunlara hiç tepkisinin olmamasıdır.
(bkz: sokakda seks)
elindeki tiner poşetinin her an patlamasıyla tiner komasına girip,fazla doz tiner yüzünden ölebilecek kişi.
http://www.delininkuyusu....08/yok-olmak-istemiyoruz/

kelimeler kifayetsiz kalır. mutlaka izlenmesi gereken bir tinercinin feryadı (video).
devletimizin yeteri kadar ulasamadigi insalar, pardon cocuklar!.

http://www.youtube.com/wa...jY0I4&feature=related .
tiner bağımlısıdır.
üzerinden sosyal mesaj ayarı verilmemesi gereken kesimdir. tinerci öldürmüş suça ben de sizler de ortakmışız. yok canım. her aile doğurduğu çocuğuna bakmakla mükelleftir. toplumun diğer kesimlerinin bunlara bakma gibi bir mükellefiyeti bulunmamaktadır. onların yapabileceği şeyler sosyal yardım niteliğindedir. buna da zorunlu değildir. bunun zorunluluğu devlete aittir. sorgulanması gereken yer iyi seçilmelidir.

ne yazık ki kimi çekirdek aileler ahırlarındaki büyükbaşlarla yarışır zihniyette çocuk doğurmaktadır. "çocuğu veren allah rızkını da verir" zihniyetiyle üremenin bir sonucudur bu. elbette doğan her birey suçsuzdur. hatta bakın çok tatlı bir bebek size
http://upload.wikimedia.o...lf_Hitler,_Kinderbild.jpg
hitler'de melek gibi bir bebekmiş değil mi ? ama insanlar büyüyen canlıdırlar.

fakat denilmek istenen şey fakir ailelerin ezilen bireyleri olarak 19. sırada doğup, hayatın zorluğunu anlayan bireyin bilinçli bir şekilde aynı üremeyi gerçekleştirmesidir. devlet "en az 3 çocuk demeyecek", aksine doğum oranını kontrol altına alacak yaptırımlar uygulayacaktır. bunu neden mi söylüyorum ? çünkü kapitalizmin geliştirdiği teknoloji günden güne insan emeğinin yerini makinelerle ikame ederken, bu doğurulan çocukların ileride işsizlik sorunu yaşamamaları muhtemeldir. işsizlikse en büyük sosyal patlamalara sebep olan olgudur.

toplamayı çalışan tanım: kontrolsüz doğum engellenmelidir. bu suç oranını da azaltacaktır.
topluma zarar veren, bağımlısı olduğu tineri üzerine döküp, diri diri yakılması gereken gereksiz varlık. *
insanların tepki göstermeye korktuğu, "aman başıma bela olur peşime düşer" dediği, dışlanmış, dışlanmaya mahkum tehlikeli ve kurtulunması gereken organizmalar. iyi üzüldük, sokakta kalıyorsunuz vesaire.. ama ne bok yemeye insanlara bıçak falan çekiyorsunuz onu kafam almıyor. insanlara ve mallarına zarar veren bu tür organizmalar soğuktan geberse bile umrumda olmaz. önce insan ol sonra gel, toplum seni kabul eder. hayvanlık yaptığın sürece dışlanıp yok edilmeye mahkumsun.
Aslında bunların estirdikleri terör türkiyenin en büyük problemlerindendir.Ama gelgör ki normal vatandaştan başkasına zarar vermediklerinden medyanın fazla gündemine gelmemektedir.E normal tayyip bey bin korumayla dolaşıyor.Bide bunlara yazık falan diyenler var hele bi gece yarısı seni sokakta yakalsınlar sen o zaman gör...
insanlıkta korkusuzluğun gelebileceği son nokta, toplumda rahatsızlık yaratan en uç kesimdeki halk üyeleri.
ucuza uçuşa geçen insandır, etki oranı en yüksek uyuşturuculardan fiyat olarak en dip olandır.
bir atm de para yatırırken yanıma yanaşıp para isteyen ilk an da tiner fıçısına düşmüş zannettiğim tiner bağımlısı.

atm de tek başıma değildim, ben tinerci çocuğa istediğini vermeyip "hadi uzaklaş" dedikten sonra bir bayan beni cesaretimden dolayı tebrik edince de şaşırdım, kadına "neden korkayım ki ondan baksanıza ayakta zor duruyor..." dedim. meğer insanlar bu tinercilerden korkuyorlarmış.
artık 18 yaş altında olanlarının işi biraz zorlaşan müptela. yeni bir yasal düzenlemeyle uçucu madde içeren tiner, uhu, bali vs malzemelerin 18 yaş altındakilere satışı yasaklandı.
görsel
bir tıp öğrencisinin ölümüne sebep olanların genel adı, ha bir de
#hepimiztinerciyiz diyenler vardı twitter'da aferim.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19865152.asp
(bkz: tinerci vs dindar)
gözümde dindar olmayanların dahil olduğu gruptur.
görsel
zevk için tiner çeken kişilerdir. sıcacık evlerinde 106 ekran 3d led tvlerinin karşısına röpteşambırı ile bacaklarını uzatmış viskisini yudumladıktan sonra bir de zevk için tiner çeker bunlar.

(bkz: he amk he)

terör, kaçakçılık, işsizlik gibi bir çok sorunun arkasındaki nedeni düşünmeden daha ne kadar devam edebiliriz? artık görüntülerin arkasındaki nedenleri düşünmenin zamanı gelmedi mi?

not: verdiğiniz oy önemli değil, biraz olsun düşünmenizi sağladıysam ne mutlu bana.
hepsinin geçmişine bakarsınız eğer, kaybedilmiş çocuklar olduğunu anlarsınız. hiç kimse zevkleri uğruna kendini zehirlemez. ben üzülüyorum o çocuklara. ha tehlikeliler o ayrı. keşke onları çekirdekten kurtarmanın yolu olsa.
hemen hemen hepsi güneydoğu'dan göçle gelmiştir.
şu anda birilerine göre nesilimizin yemeden içmeden çektiği maddedir.