bugün

League of legends da, ad ve health regen veren, ravenous hydra'nin alt itemi. Ha bir de yazar..
(bkz: #22201005) bir koyunun nasıl bir zihniyete sahip olduğunu bu entrysi ile açıkça göstermiş olan yazar.
insanların serbest olup olmamaları hiç bir partinin iradesine kalmadı.
ve akıl alt etmeye yetmeyince şiddete başvurmayı yeğ görenlerden.
tayyip yalakası şakirt yazar.
(#23935649)

türbana karşı hassasiyeti var anlaşılan. hmm, seni rahatsız eden bir başlığa, başkalarını rahatsız edecek bir şey yazmak da sana yakıştı be canısı. yakıştı.
demek götü bacağı açmaktır medeniyet.
o halde götü bacağı başı kapatanlardır geri kafalılar senin düz mantığına göre.
cain şarkısıyla tanıdığım dinlemesi hoş grup. ilk dinlediğim zamanlar çok takmıştım, sürekli dinliyordum. sonradan sonraya azaldı. ama hala dinlerim, unutturmaz kendini.
dost var düşman var düşmanlar yukarda belli etmişler zaten kendilerini . sağolsunlar eksik olmasınlar . onlar olacak ki tadı çıksın . 7 haziranda hepsine milletim cevabları tek tek verecektir . 0 sıkıntı .
has bir akpli. rte hayranıymış.
atatürk düşmanı ve laiklik düşmanı. chp'ye, atatürk'e ağza alınmayacak küfürler eden bir zavallı. ortadoğu çocuğu!
it ürür kervan yürür .

atatürkü sevmiyorum . laiklikden de nefret ediyorum ! atatürk diyenlerin hallerini atatürk görseydi midesi bulanırdı .

kaldıki benim midemi yeterince bulandırıyorlar . hele hem laikim hem müslümanım diyenler yani biraz ondan biraz bundan

bazen ondan bazen bundan diyenler yokmu .

şimdi kusmaya gidiyorum .

geldim .

ingilizden çok ingilizler gibi giyinenler amerikalıdan çok amerikalılar gibi yiyip içenler vesair .

türk olmayı sadece atatürk demek sanan beyinsizler laikler midemi bulandırıyosunuz ulan midemi iğreniyorum sizden .

bu ülkenin kanserisiniz siz kanseri . sizin soluduğunuz hava bu ülkeye zarardır . siz bu ülkeye teröristlerden daha çok zarar verdiniz vermeyede devam ediyorsunuz .

iğreniyorum sizden . yakışmıyorsunuz bu ülkenin şerefli tarihine .

bakın şerefli dedim neden yakışmadığınızı anlayın yani .

evet sizde yok .
(#27921409) Sen onun yaşadığı hayatı yaşasaydın anca kıçına gülen yüz çizip gülebilirdin yazarı.

Hayatta kendi de dahil kimseye faydası olmamış kımıl zararlılarının böyle atıp tutması ne komik.
lolde hydra'ya tamamlamak için gerekli itemdir.
Do you dream of me adında mükemmel bir şarkıya sahip müzik grubu.
fundamentalist. sadece kendisi düşünebiliyor zannediyor herhalde.
kullandığı nefret ve küfür diline rağmen sözlükte nasıl barındığına anlam veremediğim yazar. dilinden ergen olduğu kanısına varıyorum, değilse son kurallara göre 79'LUK zeka seviye barajına takılarak ehliyet alamayacak seviyede birisi olarak görüyorum.
whatever that hurts şarkısı beni benden alan grup.
Tiamat dinleyen akpli. Adam çığır açtı.
aktrollerden. yazdiklarini gorunce direkt eksiliyorum. gereksiz yazar. mumkunse buralarda zaman harcamasin.
Marduk'un kendisini parçalayarak kainatı yarattığı karanlık tanrı. Sen nasıl Bi köpeksin marduk'a kafa tutarsın şerefsiz.
bütün puştlar toplanmış yine nick altıma .

lan oğlum niye kaşınıyorsunuz heh kafir dölleri sizi .
ben birilerine puşt diyorsam onlar puşttur . aksi taktirde kafirler gibi iftira atmış olurum !

buyurun izleyin neden puşt diyorum bunlara !

https://www.youtube.com/watch?v=ThGRYlEefGs

kapiş ?
Atatürk ü bölücülükle suçlayan ağır cahil.

Bu adamın yaptıklarının milyonda birini yapamayanlar çöplükte takılmaya devam etsinler.

Bi yazar, en bilgisizinden.
Kendine milliyetçi diyen ATATÜRK düşmani birisinden nasıl milliyetçi oluyorsa milliyetçiliği Türk milliyetçiliğini ayağımın altina aldım diyenlerin partisine oy vermek sanan milletin sigortası olan Milliyetçi hareket partisine ifitira atan şahıs.
bunun muhterem annesini muhterem babası defalarca silkmiştir. yalansa yalan desin...
lolde bir item.
bu nickli bir yazar kaçtır entry giriyorum gözüme çarpıyor, deprem olayına havanın soğumasına her şeyin altına evliya muhammed gibi kelimeler içeren dualar yazıyor.

burada bilgi içerikli entry girmesi şiddetle önerilir. ülkeyi adamın duası kurtaracak lan sanki.

dahası havanın soğuması güzel bir şey altına neden tüm islam aleminin papası gibi millete bir şey olacak gibi mistik bir hava vererek dua ediyorsun, gece gece ne oluyor huf.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar