bugün

conan'ın gönülleri sızlatıp gitmesinden sonra pörsük herif gözüyle bakılan jay leno'nun yaptığı programdır. ama şöyle de bir durum var jay leno show'dan kat be kat iyidir. bunun nedeni leno'nun ekstra performans göstermesi mi bilemeyeceğim ancak ben çoğunlukla bu performans farkını masaya bağlıyorum. programın masası programı götürüyor arkadaş. herhalde ben sunsam ben de kotaracam işi.

(bkz: masa da masayamış)
herkes connan ın işini almış diyorlar ama tersi connan bunun işini aldı. tonight şovu bu yıllardır yapıyordu sonra connan haziran 2009 bu şovu devraldı. para konusunda anlaşamayınca tekrar jay lenoyla anlaşıldı. komik adam yahu geçen bizim sabriyide gösterdi.
e2'nin hafta içi hergün 23:00 civarı yayına soktuğu talk show.
An itibari ile cnbce de dr. House'i konuk etmis programdir.*
sabriyide konuk etmesiyle ooooooooo ooooo türkler uçuyo dememe sebebiyet veren programdır.
çerez bir program. can sıkıntısına birebir.
Akşam saatleri e2'de, filmin ardından CNBC-e'de yayınlanan ve ABD'de en çok izlenen talk showdur. Programda yıllarca Jay Leno çalışmıştır, fakat kısa bir süreliğine Conan O'brein adlı şovmen programı sunmuştur. Fakat daha sonra maddi nedenlerden dolayı tekrar Jay Leno gelmiştir. Fakat Conan'ın espirileri Leno'dan kat be kat daha iyidir, o ayrı.
Ayrıca bu programa Barack Obama bile katılmıştır.
programda uçan sabrinin videosuda gösterilmiştir.ulan sabri ünlü oldun lan şaka maka.
http://www.youtube.com/watch?v=REQgoLBeHrI
edit:arkadaş gerçekten olmuş neyini eksiledin anlamadım ki.
Jay Leno tarafından sunulan Amerikan gece-yarısı talk show'udur. 25 Mayıs 1992'de ilk kez yayına girdi ve 29 Mayıs 2009'a kadar yayınlandı. 1 Mart 2010'da tekrar başladı ve 6 Şubat 2014'te sona erdi.

Şov, 26 Nisan 1999'da 1080i HDTV yayına başladı. Böylece Amerika'nın yüksek çözünürlükte yayınlanan ilk gece şovu oldu. Şov 16:9 çerçeve oranında çekildi.

Gece yayını 29 Mayıs 2009'a kadar 23:35'de Burbank, California'daki NBC stüdyolarında yayınlandı. Varis programı, The Tonight Show with Conan O'Brien 1 Haziran 2009'da ilk kez yayına girdi. NBC, Leno ile saat 22.00'de yayınlanacak bir talk show için anlaştı. Leno'nun Tonight'ına benzer bir formata sahip olan The Jay Leno Show, 14 Eylül 2009'da yayına başladı.[2][3][4]

Ne var ki, O'Brien'ın Tonight Show'unun ve The Jay Leno Show'un reytingleri NBC'nin beklentilerini karşılamadı. Kanal, Leno'nun programını 30 dakikaya indirerek O'Brien'ın yayın saatine taşımayı ve O'Brien'ın Tonight Show'unu da yarım saat ileri taşımaya karar verdi. O'Brien karara karşı çıktı ve 45 milyon dolar tazminat ödenerek O'Brien'ın The Tonight Show'daki işine son verildi. Aynı yılın Kasım ayında TBS'te kendi talk show'una başladı. The Tonight Show with Jay Leno, ikinci kez 1 Mart 2010'da başladı. Leno, The Tonight Show'dan 6 Şubat 2014'te ikinci kez ayrıldı ve yerini bir önceki Late Night sunucusu Jimmy Fallon'a bıraktı. Böylece The Tonight Show, 1972'den beri ilk kez New York'a taşınmış oldu.

https://tr.wikipedia.org/...onight_Show_with_Jay_Leno