bugün

geçmişteki sanal bebeklerin evrimleşmiş halidir.
Ekim ayında evlenen bir dostumun eşi bu oyuna sardı. Torrentle falan uğraşmak yerine gidip orjinali aldı çocuk. Eee yeni evliler sonuçta yok diyemiyor. Eşi evi kurmuş klasik olarak kendisini yapmış, eşini yapmış birlikte yaşayıp gidiyorlar. Bizim arkadaşta arada kontrol ediyormuş bi durumda sakatlık var mı diye. Bir süre sonra çocuk yapmışlar oyunda. Her şey iyi giderken çocuk büyümeye başlamış okul zamanı gelmiş... Sonra ne olduysa bizim arkadaşa bi soğukluk gelmiş ve en sonunda da ayrılmışlar kadında o karakteri öldürmüş... Beni mi yediler ne yaptılar bilmiyorum ama gerçekte ise bizim biraderin eşi halime... Merakla bekliyoruz sonucu...
sims 2'nin kendisine bin basacağı oyundur. kullanılabilirlik açısından mesela. öğrenene kadar canım çıktı. sims 1'den 2'ye geçtiğimde çok rahattım halbuki. hemen alışmıştım. ama sims 3'te adamlar sil baştan düzen kurmuşlar ve çok detay var bu kadar detaycılık bayıyor insanı. sims 2 daha güzel bence.
28 Haziran 2013\'te çıkacak yeni the sims 3 eklenti paketidir. The Sims 3 Island Paradise genişleme paketi tropik bir cennetin güneşli sahillerinde ve berrak sularında geçen macera ve keşif dolu bir paketi. Sim’ler ilk kez tamamen kişiselleştirilebilir yatlar kullanarak keşfedilmemiş adalara doğru yolculuğa çıkabilecek, kendi tatil köylerini yaratıp işletebilecek, yeni tüple dalış ve şnorkel aktiviteleri ile okyanusun dibinde yatan gizemleri keşfedebilecekler. işte tanıtım videosu:

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=jSa-XnIdHBA
oyunda ciddi bir hata buldum. vampirlerin aynada yansımasını görebiliyorsunuz... ki normalde vampirler aynaya bakınca kendilerini göremezler malumunuz..

bu hatayı ea games ya da maksis e bildirip para kazanmayı düşünüyorum. mark zuckerberg onlara da ilham vermiş olmalı.

çok ciddi hata. şahsen oyundan soğudum. bu hata bence 500 dolar eder.
fransa da lezbiyen evlilik yaptım gelini memleketime getirdim.

lakin memlekette geline kurt adam saldırdı taze gelinim kurt adam oldu. ben de bu arada bir vampire aşık oldum sanırım. burçlarımız çok uyuşuyomuş da...

iyice çığrından çıktı iş.
sims 2 ruhunun kesinlikle olmadığı oyundur. lakin sims 3'ten sonra tekrar sims 2'ye de dönemezsiniz. çok basit gelir.

sims 2,5'a hoşgeldiniz. sims'in arafı. sizi böyle alalım.
create a sim kısmı çalışmadığı için birtakım hilelerle sim'lerin ağzını yüzünü değiştirdiğim oyunum.
yok yok yok hiçbir yerde bulunamayan cd kuş olup uçuvermiş de denildi.
sims ikiden kötüdür. keşke bunları tablette oynasak diyordum ki, üç için bişeyler yapmışlar sanırım eklenti gibi. *
adamı uzaylılar kaçırdıktan sonra hamile dönmesi, doğan çocuğun yeşil olmasından sonra elimi sürmediğim oyun.
bakınız rahman sagar diye bi eleman var mahallede. belli ki müslüman. çok zengin bi adam. bekar. yani dul daha doğrusu. eşi ölmüş. bi oğluyla kalmış.

evin sarışın mavi gözlü hizmetçisi buna aşık oldu ama adamın bağlanma problemleri var. sıkılıyor. istemiyor. zaten başından daha önce bi evlilik geçmiş... hem kız zaten açık saçık giyiniyor kısa etekler, belli kültürler farklı yani.

neyse evlendik. kızın başını kapattım. kıyafetlerini daha usturuplu hale getirdim. evden dışarı çıkarmıyodum. bunaldı illa gidiim bi yerde çalışiim dedi de öğretmen yaptım. yoksa öyle doktormuş sahne sanatçısıymış yüksek mimarmış falan olmaz.. gerek yok. şimdi de hamile. çocuk doğunca işi bırak dicem bakalım ne dicek..

oyunu fazla ciddiye alıyorum galiba.

25 günlük sim yılında, yılda 2,5 gün de oruç tutturuyorum.
Sims 2 çok çok daha güzeldi diyebilirim.
cok mu cok guzel olan oyundur. eklenti paketleri de gayet eglencelidir. Ancak bi sureden sonra oyunda yaraticiliginizi konusturup sim'lere ister istemez eziyet etmeniz olagandir.
mükemmel bir oyundur. gerçekten bu oyunun yaratıcılarını kutlamak lazım.
para hilesi ile hiçbir zevki kalmayan oyundur. Ancak bir iş üzerinde odaklanması zordur. okul dersler işler derken zavallı genç bunalıma girebilir.
bağımlılık yapan oyun.
bağımlılık yapan bir oyun.
kelly rowland, jason derulo, lenka, kimbra gibi isimlerin simlish dilinde söylediği parçalarını playlistinde barındıran oyun.
Boş zamanların boş oyunu. O kadar çamur atıyorum onlarca oyun içerisinden yine buna dönüyorum. Hep bi beklenti hep bi umut... acaba berk i ece ye ayarlayıp havuzda öldürebilir miyim diye.
hayvani expansion pack'leri olan oyun. sardı mı başından kalkmak çok zor. 3 kuşak garanti.
Bir eve onlarca simi toplayıp kapıları satarak, içeride kim ilk ölecek diye beklediğim oyun.
(bkz: the sims 3/#5416066) kitabı yazılmış..
http://imgur.com/cWACHHH
Bizamanlar basindan kalkamadigim oyun. Gercekten hile olmadan oynamak, karakterinizi hakkiyla yukseltmek cok zevkliydi.
Dark Wave şarkıları harika olan oyun. (bkz: kill the light)