bugün

17 dil seçeneği olan
Ama türkçe dil desteği olmayan oyundur.
https://www.youtube.com/watch?v=02ydFl1DiU4

zamanında saçma bir hobbit dizisi yaptığım oyun..

sadece frodo var ünlülerden.
oyun 2009 da çıkmasına rağmen halen en iyi sims oyunu sayısız dlc eklendi üstelik oyun tamamen açık dünya bakınız sims 4 e oyunda kapı komşuna gitsen bile loading ekranı geliyor oyun ilk çıktığında havuz bile yoktu havuzsuz sims nasıl olur ya ayrıca oyunda birisi doğum yaptığı zaman bebek direk bebek arabasıyla geliyordu hastane felan yok direk spawnlanıyor kadının önüne ya çok saçma bu yüzden sims 3 2009 yılından beri oynuyorum en azından gerçekçi.
pet eklentisini aldım da sarmadı beni. mimari tasarım için sims 4 daha ayrıntılı daha hoş
Vakit katili oyun.
Ben bunun vampir pack'ini indirmiştim. Eve kızları çağırıp kanlarını emip yolluyordum. Tam günümüz erkeğiyim yani.
Sims 4'ten daha guzel olmasina karsin dezavantaji da cok fazla.

Mesela 4'te ev yapmak inanilmaz kolay. Esya rengi secmek asiri kolay fakay cok kisitli. 3'te ise istediginiz renk tonunu ayarlayabiliyorsunuz.

Ev yaparken 3te cok istediginiz gibi davranamiyorsunuz. Bu acidan 4 daha esnek. Fakat oyunu kolaylastirmak icin zevksizlestirmisler de.

4 tam olarak minimal bir hayat arti gosterisli yasam. Ama 3 istediginizi yapabileceginiz bir yer. Ayrica hileleri de daha oyuna zarar vermiyor.

Bu yazdiklarim butun paketlere sahip olanlar icin, paketsiz hic oynamadim. Oyunun sade halini ikisinde de bilmiyorum. Ama 4un sadesine baktim ve inanilmaz eksik. Verilen paraya degmiyor.

Ayricaaaa son olarak ve en önemlisi 3te unicorn var. Bence bu yeterli.

Ek: hakli, 4un goruntu kalitesi cok daha iyi.
bu yılki steam winter sale de neredeyse kalan son eksik paketlerini de aldığım oyun. sims severim ancak oynayacak vakit bulmak bu yaşlarda gerçekten zor.
En az 6 senedir oynadığım oyun. ( Su an 20 yaşındayım.)
O kadar seviyorum ki bu oyunu onlarca online oyun oynasam yine kürkçü dükkanı gibi bu oyuna geri dönüyorum. Bir kaç gün önce Steam indirim vardı 6 tane ek paket daha satın aldım baya da ucuza geldi.
insana gerçekten bağımlılık yapan illet bir oyun.
birkaç ek paketi hariç an itibariyle bütün paketlerini aldığım oyundur, normalde oyun oynamam fakat bu oyun bağladı kendine, oynadıkça oynayası geliyor insanın. hatta 170 TL gibi çok cüzi bir miktara aldım umarım (bkz: sims 4) almadığım için pişman olmam.
eğer pets paketiniz var ise sims 2ye aldanıp hayvan yönetiminin kolay olacağını düşünürseniz yanılırsınız. şahsen ben yanlarından ayrılamıyorum ama bu benim sorunum da olabilir. ne işe gidebiliyorum ne tuvaletimi her ne ise işte günlük ihtiyaçları karşılayamıyorum kızımın. başkaları kendi kendine oynuyor dese de içim rahat etmiyor. hile yaptığım halde çok zor bakımları yahu. gerçi ev hayvanat bahçesinden hallice oldu orası ayrı.
en sevdiğim oyunlardan kendi evini inşaat et vs. simülasyon oyunudur. gerçek hayatta balık tutamadığım için orda balık tutmuşluğum çok oldu. para hilesi olunca her istediğin eşya alıp oyunlar oynarsın vs.
işsizken the hobbit dizisini çekmişliğim vardır bu oyunu kullanarak.

https://www.youtube.com/watch?v=02ydFl1DiU4
Dark Wave şarkıları harika olan oyun. (bkz: kill the light)
Bizamanlar basindan kalkamadigim oyun. Gercekten hile olmadan oynamak, karakterinizi hakkiyla yukseltmek cok zevkliydi.
http://imgur.com/cWACHHH
(bkz: the sims 3/#5416066) kitabı yazılmış..
Bir eve onlarca simi toplayıp kapıları satarak, içeride kim ilk ölecek diye beklediğim oyun.
hayvani expansion pack'leri olan oyun. sardı mı başından kalkmak çok zor. 3 kuşak garanti.
Boş zamanların boş oyunu. O kadar çamur atıyorum onlarca oyun içerisinden yine buna dönüyorum. Hep bi beklenti hep bi umut... acaba berk i ece ye ayarlayıp havuzda öldürebilir miyim diye.
kelly rowland, jason derulo, lenka, kimbra gibi isimlerin simlish dilinde söylediği parçalarını playlistinde barındıran oyun.
bağımlılık yapan bir oyun.
bağımlılık yapan oyun.
para hilesi ile hiçbir zevki kalmayan oyundur. Ancak bir iş üzerinde odaklanması zordur. okul dersler işler derken zavallı genç bunalıma girebilir.
mükemmel bir oyundur. gerçekten bu oyunun yaratıcılarını kutlamak lazım.
cok mu cok guzel olan oyundur. eklenti paketleri de gayet eglencelidir. Ancak bi sureden sonra oyunda yaraticiliginizi konusturup sim'lere ister istemez eziyet etmeniz olagandir.