bugün

bu yaz rock'n coke a gelecek olan grup. yaşasın. 3 ekim 2004 teki konseri kaçırmadım, işallah bu konseri de kaçırmayacağım.

http://mehmettez.blogspot...-2009-sanatc-kadrosu.html
invaders must die albümü bi harika olan grup. aynı isimli şarkısı on numaradır.
az önce dinlemeye başladığım elektronikçi grup. internetten müzik indirmeye ağır cezaların geleceği iyiden iyiye kesinleşince ben de son bir umutla yeni ufuklara yelken açayım dedim. placebo'yu da aynı the prodigy gibi rock'n coke da adını duyunca dinlemeye başlamıştım.

ilk izlenim: perfecto!
1997 yılında çıkardıkları The Fat of the Land albümü gelmiş geçmiş en iyi elektro müzik albümü olarak kabul edilir. Smack My Bitch Up ve Breathe şarkıları insanın içini gıdıklar.
en iyi (patlamalık) elektronik müzik yapan grup.
tarzının lideri.

ortaokul sıralarında bomfunk mc's vardı, şimdi bu.

bomfunk benim, prodigy sizin olsun.
Elektronik müzik deyince aklına narayan parçasının gelmesini sağlayan grup.
her şarkısı ayrı bir güzel olan deli-dolu grup. elektronik müziği sevme sebebim. *
gaza getiren şarkıların sahibi ulu bir grup. anne ve babanın şehir dışında okuyan evlatlarına ziyareti sebebiyle tamamen çöpten oluşan bir öğrenci evi, bu grubun şarkıları sayesinde 3 saatte pırıl pırıl olmuştur. teşekkürler the prodigy ve özellikle voodoo people pendulum remix.

edit: imla
süper gaza getiren şarkılar yapan çatlak grup. arabada özelliklede ses sistemi olan arabalarda dinlenilmemesi gereken grup. fena gaza gelip 200 le gidip kaza yapabilirsiniz.
(bkz: omen)
nedense arabada dinlenmesi insanı çok daha ayrı bir boyuta sokan elektronik müzik tanrıları. çıkardıkları her albüm, çektikleri her klip başka bir tat benim için. hele bir de smack my bitch up diye bir klip varki bunların içinde her genç kızın ölmeden tatması yaşaması gereken bir klip. gaza geldim yazıcam en olmuş tüm şarkılarını sözlük.*
(bkz: breathe)
(bkz: firestarter)
(bkz: invaders must die)
(bkz: voodoo people)
(bkz: omen)
(bkz: poison)
(bkz: smack my bitch up)
(bkz: take me to the hospital)
(bkz: warriors dance)
(bkz: out of space)
(bkz: girls)
(bkz: Baby s Got A Temper)
4 kişinin oluşturduğu ingiliz grup,Invaders Must Die albümleri herkesçe dinlenmelidir.
kafa sikmenin değişik yollarındandır,dileyene saygımız varda okadarda ayuka çıkartılacak bir müzik grubu değildir.
çoooooooook güzel müzikleri olan grup.

kımıl kımıl hareketli..
en iyi parçası breathe'dir.
http://fizy.com/#s/1d7d4j
rock'n coke 2009'da en çok kalabalığı sağlayan, güzel mi güzel grup.
canlı performansı dünyaca ünlü dergiler tarafından ölmeden önce görülmesi gereken 50 konser arasında gösterilen, elektronik müzik topluluğu.
isminin hakkini veren brit topluluk.
rave turune * uygun, costuran parcalari vardir.
severim.

piranha, diesel power, mindfields, spitfire, no good, fire starter, breathe, voodoo people, narayan oldukca iyi eserlerdir.
(bkz: invaders must die)
elektronik müziğin en iyi temsilcileri. türü sevmeyenleri bile yakalayabilecek parçaları var bu adamların. çok iyiler, çok!
bir metal ve rock dinleyicisini bile cezbedebilecek türden müzik yapan adamlar.
bir metal ve rock dinleyicisini bile cezbedebilirler, çünkü grup elektronik müzik yapıyor ve rock müzik elektronik müziğin bir uzuvudur.
spitfire şarkısı oldukça iyi olan grup.
Gaz şarkıların sahibi efsane gruptur.Bir warriors dance,voodoo people,diesel power tadından yenmez.