bugün

fellik fellik zynga game card arattirip , en son game stop da buldurtup, sayesinde milyonlara yol aldigim oyun.
saatlerini pc basinda gecirenlerin kara gun dostu. hastalik yapar hatti zatinda hastasinin cok oldugunu dusundugum eglence yazilimi.
http://imgim.com/dfghsd.jpg

son 2 saatin kâr zarar tablosu bu şekilde olan oyun türü.

pokerde para kazanmak için %75 bilgi ve %25 şansa ihtiyacınız var..

%75 bilgi'nin %40'ını da kasa yönetimi oluşturur, kasa yönetiminiz iyi ise para kazanmamanız imkansız.
özellikle facebook da oynandığında bağımlılık yapma ihtimali olan oyundur.
türkiye'de zynga poker sayesinde 10 yaşındaki çocukların dahi oynayabildiği efsane oyun.
hangi odaya girerseniz girin türklerle karşılaşma ihtimalinin çok yüksek olduğu, aktif kullanıcı sayısında türkiye birinci ise hiç şaşırılmayacak oyundur.
sinirli türk insanının oynamayaı bir türlü beceremediği oyundur.
adam eli kaybediyor diye küfür ediyor.
poker karakter oyunudur oysa ki , sabır oyunudur.
facebook'ta zynga'nın application'ının oynayanlara önemli tip;

normal masalarda değil shootout turnuvalarında oynayın. shootout turnualarında sistem oyunun 3 round olması ve 3. roundu kazanana 500k verilmesi.

ben günde 6 kez shootout turnuvasına katılıyorsam 4 kez kazanıyorum. nasıl mı?

%90 sabır, %5 kartların şansı, %5 blöf. evet %90 sabırla siz de günde 4 kez shootout turnuvasını kazanıp günlük 2M cebinize koyabilirsiniz.

ben bu oyunda 1 ay boyunca minik minik 10-15 M biriktirip, sonra büyük masalarda 1 kerede batan tiplerdim. yani anlıycanız yolunanlardandım. son bir aydır oynamıyordum ve artık eskisi gibi değilim. sabırlıyım ve her zaman kazanıyorum.
an itibariyle shootout round 3'de gavurun teki flush'umu dörtlüyle harcadı. şok oldum amk.
sanal ticaretle tanışmamı sağlayan oyun. bundan 2 3 yıl öncesi zamanlarda çip satarak geçimi sağlayan oyundur.
oynayandan çok chip satanı bulunan oyun.

bezdirdiler amk. 1 aydır oynamıyorum.
pişmanlıktır.
bir keresinde hediye fişlerinden kazandığım 10.000$ la oyuna girip katlaya katlara 2.150.000$ kazandığım oyundur. kazandıkça hırs yapar. 3 saatte kazandığım parayı 2 dk'da kaybettim. en çokta ona yanarım.
zynganın tasarladığı facebook üzerinden oynanabilen bağımlılık yaratabilitesi olan bir oyundur.
mnısktiğim oyunu.
Iki gundur kendi cabalarimla ogrenmeye calistigim yine de bi sikim anlayamadigim oyundur. Acemi sansi var o ayri. Deli gibi kazaniyorum ama bi turlu ne icin pas dedigimi ne icin rest dedigimi anlayamadim.
BlackBerry telefonlardada bulunan iskambil oyunudur.
kıbrıs da bunun için özel odaya alırlar içerde dönen para min. 100.000 us dollardır.