bugün

bir yengeç erkeğini kendine kolayca aşık edebilen fevkalade kadın burcu. cinli burç.
çok seksi olduklarını düşünüyorum. üzerlerine boşalınmasını seviyorlar.
mantığını devre dışı bıraksa hayatına daha rahat bir şekilde devam edebilecek burçtur. aşka aşıktır, aynı anda birden fazla kişiyle flörtleşse de birisinden gerçekten hoşlandığı zaman çok sadık bir insan olur. yalnız kalmayı sevmediği ve ilgiden hoşlandığı için sürekli etrafında insanlar görebileceğiniz burçtur. estetik kaygıları yüksektir, üsluba çok takılır. ufak bir detay onu soğutmak için yeterlidir. ve bu sonuncusu şahsi bir yorum oğlak yengeç ve koç erkeklerinden uzak durması gereken burç kadını. seviyorum kız senii.
Tartmasını iyi bilir.
Sanata düşkün güzel kadınlardır.
cazibe.
Kadının ham maddesi.
Nezaket asalet zarafet timsalidirler.

Hiç şaşmaz bu kadınlar güzel yaşlanırlar.
Göt gezdirme meraklısı ve basina buyruk olurlar. Saygı isterler kendilerine ama saygı göstermezler sevdiklerine.
Bir daha sevgili olarak bulaşırsam beni siksinler. Bir de biz ikizler erkeğine laf söylerler.
Tartılmayı severler.
profillerine niye terazi koyuyor bunlar? hukuk mu okuyorlar?
gezmeyi, tozmayı, eğlenmeyi, yurtdışına çıkmayı elbette severler ama ekseriyeti uzun ilişki ve evliliği hayal eder.

ölene kadar evli kalabilmiş terazi kadını zor bulunur.
ayrıca ne hikmetse çoğunlukla kocaları kaçmak için sebep aramaktadır.
işte kuşkulandıran durum da bu.
bu kadar nazik bir karaktere sahip olup da erkeği kaçırmayı nasıl başarabiliyorlar.
Zeki, becerikli, zarif kadındır.

Not: yükselen burcu su ve toprak burçlarından biriyse ittir ediniz.
Yine buldu biri beni.

Neyim ben? Terazi kadınlarını çeken bir mıknatıs mı?

Terazi kadınına tövbeliyim ben olm.

Not: ikizler.
En iyi anlaştığım kadın burçlarından. En yakın dostumun burcudur. Severizz.
ikizler burcu kadını olarak bu kadınlarla sık sık tartışırım, ama kopamayız bir türlü. Seviyor muyum, sevmiyor muyum, tereddüt içindeyim. Yine de, iyi ki varlar.
Çoğunluğunun hukuk fakültesi mezunu olduğunu düşünüyorum.
Burçlara inanan insanları ciddiye alamıyorum.
Ailesine gram faydası olmayan kadınlardır.
Psikolojik sorunu olmayanina rastlamadım.
Karakterleri iyidir ama. Düzgün insan olmaya gayret gösterirler.
Tek iyi anlaştığım kadın grubu.
Kafası bir karış havada olan kadındır. Çoğu zaman bir işe neden giriştiğini kendisi de bilmez ama o işe girişir ve başarılı da olur. Hırslıdır.