bugün

kullanılası kul.
(#23330575) ne kadar da hakli bi abimiz.
savtegin anda'nın da söylediği gibi bu sözlükte devamlı nik değiştiren başka yazar hesabı da olan devşirme bir yazar. Kendisinin türkçü olma ihtimali %0.000000001 dir.

Bu tiplerden türkçü değil olsa olsa kürtçü/komünist olur. Bıraksın bu ayakları.
akp li olması lazımdır.
radikal ateist ve türkçü olan bir yazardır. kendisine akp'li demek komiktir.
liseye bile gittiğini düşünmediğim yazar. sanırım orta 2 de falan.
türklüğün adını kirleten kafirlerden sadece birisidir. türküm diye ortalarda fink atmaktadır. fakat türklüğün adını kirletmektedir. yine de kardeşimizi allah ıslah etsin.
artık nasıl bir halet-i ruhiye sahipse, ortaya attığı her iddiaya karşı olanları gelip troll yapıyor. süper ya süper amk bu sözlük ahahaha.

şimdi ben senin iddianı desteklemediğim için troll oluyorsam, sen ne oluyorsun?

"şimdi sorsam ismet paşa'nın mezarı nerde diye, bilmez"

bu cümlemde hakaret olduğunu iddia eden liseli troll.
sonuna kadar desteklediğim yazar.
yolun açık olsun dostum.
bana "çok cahilsin keşke ölsen" deyip yaşını tahmin ettiren küçük kardeşimiz.

dediklerine hee huu deyip, birbirimizi kirmayalim deyip geçtim. zaman kaybı kendisi efendim, tartışılacak insan değil.
(bkz: dobrowski) ve (bkz: dobroski) ve ya (bkz: dobroskii) arasındaki farkı bilmeyen heyezan içindeki insan parçası.
mhpli gözüken pkklı yazar aşırı ırkçı söylemler yaparak kürtlere gaza getirmeye çalışır böylece kürtlerin haksızlığa uğradığını göstermeye çalışır. türkçülerin israil sevdalısı gibi göstermeye çalışır. tam bir pkklıdır yani nicke bakmayın arkadaşlar direk eksiliyip geçin. ayrıca ülkücüleri dinsiz gibi gösterme çabasına hayran kaldım. eksileyip geçiniz efenim bu zavallıyı.
herkesin anlayamacağı cinstendir.
türkçü olmasındansa kumda oynamasını tavsiye ettigim yazar.
sanıldığının aksine faşist falan değildir. Dikkat çeksem de nasıl çeksem diye yırtınmaktadır. Raat olun. *
apo hayranı bir kürdistan sevdalısı.