bugün

Çanakkale Dardanel spor un sahaya girmemiş yedek futbolcusudur. Söke spor'da da oynamıştır.

Futbolu bıraktıktan sonra restorant işletmiştir. Şimdi 4 fabrikası olan yağlı bir patrondur.
kahvede yapacağı muhabbeti sözlüğe taşıyan yazar. siyaset siyaset kafa açtın be abi hepimiz 18-28 yaş aralığında boş beleş adamlarız zaman geçiriyoruz burada ülke mi kurtaracağız oturup açık ve net.
Şaka maka hakkında olumsuz entry giren yazarların hepsi ya aynı kişi ya da her geçen gün sevmeyeni artıyor. ilginç.
yalan yanlış entryler girmeye devam ederse sevmeyeni daha da cogalacaktir.
insanlarin akliyla dalga mi geciyorsunnn!
https://m.uludagsozluk.com/e/37437335/

Şu girdisinde "otomatik silahlarım da var" diyerek makinalı tabancası/tüfeği olduğunu kastediyor sanırım. Zira paylaştığı bazı tabancalar zaten "otomatik".

Eğer makinalı tabancası/tüfeği olduğunu kastediyorsa kendisi açık bir şekilde 6136 sayılı kanuna muhalefet ediyor. Bunu da ikrar ediyor.

Neyse ki yüksek mahkemenin yerleşik içtihatlarında ikrar mahkumiyet için yeterli görülmüyor. Yine iyisin. Madem muhalefet ediyorsun tam muhalefet et somut delilleri bir zahmet buraya koyuver.
ya silah olmuş ne faydaaaaa...
her gün çomarları çıldırtan bir yazar. kalemine kuvvet.
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
prim deyince akla ilk o gelir.
iyi yazardır gerçekleri yazar.

atechso gibi de değildir. kendini yalayanları sever kollar.

en güzel örneği benim atechsoyu yalamam ama onun geri beni yalamaması.

nankör bu atechso yahu!
Girdiği çoğu entry i haklı buluyorum. Yazmaya devam etsin bakalım.
yazar olmanın hakkını veren iyi bir yazar.
sağlam entryleri var. sözlükte olmazsa olmazlardan. primci diye eleştirilmesi de onu çekemeyen troll yazarlardan ötürüdür.
Akranım olan bir yazar.
ideoloji karmaşası yaşadığını düşündüğüm yazar.
Bazı tespitleri iyi. Beni sevmez. Evet.
anlamdıramadığım yada kafam karışık olduğu için şuan anlayamadığım yazardır.iyimidir hoşmudur. hoştur şerefsizler bu yazarın entry altını kirletmesin keserim.
çaylak olmuş allah affetsin.
bu kadar millete sallarsan olacağı bu tabi ki.
bir yazar.
Gavur olduğunu söylemek bana düşmez, allah bilir ama faşist olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Tanım. Bir yazar.
girmeli çıkmalı yazarlara dert olan, sağlam, sevdiğimiz bir abimiz.
Şimdi burayı okuyorsa "bana faşist demiş itin birisi" türküsünü dinlesin.
kimsenin aklına gelmeyen boyutlarda dolaşır sürekli.
42 yaşında sözlükte takılan, bu yüzden etrafından fırça yiyen, işlerini aksatan sözlüğün moruk yazarlarındandır.
Bu adam kesinlikle eskilerden.
ahan da ihtimalleri sıralıyorum;

(bkz: nasil guzel yazmisim lan di mi)
(bkz: kapoo)
(bkz: protest sanayici)..
Hof neyse üşendim şimdi. Bi iki daha var.

Kendisi zaten açıklamışsa kusuruma bakmasın,
Fazla yakın takipte değilim kendisini.
Bir adet yazara sorulacak sorulardır.

Abi Üzeyir Garih i neden pıçakladınız?
Gazi Osman paşa da mason diyorlar doğru mu ?
Rodos şövalyeleri ile bağlantınız nedir ?
Dünyayı siz mi yönetiyorsunuz ?
Mısır öğretileri mi inandığınız helen öğretileri mi ?
Pegasus un göZü mü o ?
Her şeyi görüyor mu sizin göz ? Yani böyle sözlük kızlarının nicklerine bakınca çamaşırsız halleri falan görünüyor mu ?

Saygılar.

sorma gereği bu yüzden doğdu ;

görsel
illuminati kelimesinin kökeni "lumen" =ışık tan gelir ancak kullanım bağlamında anlamı "entellektüel aydınlanma" olarak bilinir. Buna göre tengir budun kaç mumluk ışık verir?