bugün

Ay benim o. Tek korkum telefonum kaybolsa ya da bir yerde unutsam sıçtım.
benimdir. çünkü şifre benimdir. kimse alamaz ulen o telefonu elimden.
Kendini çok da önmesemeyen insandır. Takdire şayandır.
telefonuna ekran kilidi koymayan adam özgüveni malı meydandadır.
dokuz yaşına kadar don giymeden büyüyen en rahat insandır *
eziklik belirtisi midir? yalnizlik belirtisi mi? benimdir bu kisi. cunku neden sifre koyayim? etrafimda telefonumu gizlice kurcalamak isteyen kimse yok ki.
benim o insan, pin kodum bile yok.
Havasından geçilmeyen insandır. Hiç kimseden çekincesi yoktur. Herşeyi meydandadır.
bu benimdir.

ne parmak izi, ne şifre hayatta uğraşamam. düşünsenize kafası sürekli güzel ve çok üşengeç bir adamın telefonu her eline aldığında şifre girmeye çalıştığını, o telefonu kırmam için elime 3. defa almam yeterli olur herhalde.

Aynen coni.
şüphesiz ki telefonu çalınırsa çalındığını fark edene kadar ki geçen süre için götünde ayı bağıracak olan insandır. varsa karizması "acaba bilgileri aldılar mı acaba çok konuşma yaptılar mı lan" diye sağa sola koşarken erir gider zaten *
özgüveni tavan yapmış insandır. benim telefonumda şifre yok mesela, isteyen istediği yerine bakabilir, kurcalayabilir. gizlimiz saklımız yok hamdolsun.
Bir rahatlık göstergesi.
Yiğidin malı mantığı vardır.
Sifre vardir ama telefon dokanmatik oldugu icin. Tum arkadaslarim benim sifreyi bilir ben onlarinkini bi turlu ezberleyemedim.
telefona şifre koymayan insan varsa oda sadece benim.
Birşey sakladığımızdan değilde, kilit olmayınca kendi kendine sağa sola yazmalar aramalar, garip sitelere bağlanmalar. Çok akıllı bunlar çok.
telefonunu her eline aldığında şifre girmeye üşenen kişidir.
benimdir. ermegüge bulut yük olur atasözünü uyduran ataya selam olundur.
iphone kullanmayan insanların telefonumu eline aldıklarında şok oldukları durum iphonenin şifresiz kullanılmadığını zannediyorlar kıyamam şifre nedir ya sanki devlet sırrı var telefonunda saklamaktan korktuğun şeyleri yapıycaksın.
Tam bid saftiriktir net.
ben değilimdir.
zira bendeki şifre kozmik oda da yok.
Benim sikik whatsapp mesajlarımı kim ne yapsın arkadaş.
her seferinde şifre girmeye üşeniyordur belki benim gibi.
gizlisi saklısı olmayan adamdır.
özel hayatı olmayan insan.