bugün

sevgilisi yoktur ve bekardır.
düğmeli telefon kullanıyordur. başka bir açıklaması olamaz.
(bkz: ben).

Hiç kullanmadım. Ve telefonum sürekli çocukların elinde.
Hiç gizli saklı işlerim yok.
Gizlisi saklısı olmayan insandır.
(bkz: Ev telefonu)
Tercih meselesi.

Saygılar sunuyorum azizim…
gizlisi saklısı yoktur ya da sevgilisi/nişanlısı/eşi yoktur. varsa da kıskanç değildir ve güveniyordur.
ne yüz, ne parmak izi, ne desen, ne tuş vb hiç bir kilit-şifresi olmayan (bendeniz) yazardır.
ben bir aralar şifre koymamıştım. umarım birileri birşey öğrenmemiştir.
Normalde şifre koymak istemem ama kendi kendine birilerini rahatsız edebiliyor. Zaten benim teli es kaza eline alan bu hangi dil mk diyip bıraktığı için çok da gerek yok.
Benimdir.
Gerek yok çünkü şeffaflık iyidir.
şifreden kasıt ekran kilidi ise hiç kullanmadım, tek şifremiz telefonu açarken girdiğimiz elhamdüllah.
Herhangi bir insandır. Evet.
Ben de şifre koymak istemiyorum lakin telefonu göt cebine koyunca kendi kendine milleti arıyor.
Karton toplayan cocuk.
Ailesinden birinin , yarın bir gün özeline erişmesine zemin hazırlamış insandır.
Mobil bankacılık kullanmıyorum..
saklayacak bir hayatı yoktur.
Acelem yok, hedefim sensin!
Tadından yenmez.
Bunların bir alternatifi de sosyal medyada taş çatlasa 10 fotoğrafı olan, az hikayeli, minnoşlardır.

Böyle düz olacaksın işte, öyle 50 takla atmayacaksın. 40 tarakta bezin olmayacak.
Telefonu başkalarının eline geçerse hiç hoş şeylerle karşılaşacak arkadaştır.
Saklayacak bir şeyi olmayandır.
muhtemelen kart şifreleri, doğum günleri ya da 1 2 3 4 gibi düz rakamlardan oluşabilir.
Telefonuna şifre koyma ihtiyacı hissetmeyen insandır, benimdir.
Sevgilim olan yakışıklı beydir. Tabii ki bir kez bile kurcalamadım. O da benim şifreyi bilir, kurcaladığına şahit olmadım. Sadece bir defa telefonunun şarjı bitip kapanınca benimkinden birini araması gerekti ve "yanlışlıkla" arama kayıtlarıma falan göz attı. Bak anaam istediğine bak bebeğim. Aman bu bilgiyi niye verdiysem.
Sağda solda bırakmam genelde yanımda olur evde pek kurcalayan yok o nedenle kafam rahat şifre koymayı gerektirecek şeylerde telefonumda yok bu zamana kadar ihtiyaç duymadım ...