bugün

tam sinirlisindir. fırlatıcam telefonu dersin. sonra içinden bir ses bağırır; "lan senin neyine telefon fırlatmak fakir! '' işte o an hayatın sana karşı olan acımazsızlığını anlarsın.
en rahatlatıcı alet olan telefonun rahatlıkta üst sıraları olarak fırlatmaktır yastık fırlat aynı tepkiyi vermez.
sanırım burhan çaçan yapardı bunu. o gün bu gündür telefonu yere düşürdüğümde bile bi moralim bozulur.
10 metreden %100 accuracy ıle adam vurmuslugum vardır *
Finlandiya'da her yıl düzenlenen etkinlik.

O değilde nokia da gitti. Bundan sonra terlik firlatirlar artık.
eskiden atardım sökülünce tekrar takardım. salak gibi iyi telefon aldık şimdi maksimum koltuğa falan fırlatabiliyorum, hiç zevki kalmadı.
telefonun bir noktadan diğerine hızlıca uzaklaştırmaktır. daha çok maçlarda ve sevgiliden ayrılma durumlarında baş gösteren olaydır.
Sevgiliye kızıldıktan sonra sıkça yapılan harekettir. Bir keresinde kuma fırlatmıştım da dönüşü olmamıştı.
genelde sinirlendiğinizde duvara atılıp, attıktan sonra içinizin gitmesine sebep olan eylem.
zengin işi bir hareket . şeyet bizde daha taksidi bitmemiştir.
bir anlık sinirle yapılan sonra büyük pişmanlık duyuran olaydır.
Tam telefonu fırlatacakken telefonu cebine koyup cüzdanı fırlatan insanım ben, benden zarar gelmez.
duvara atmak istenir ama telefon pahalı olunca son anda vazgeçilir.
polat alemdar;

http://www.youtube.com/watch?v=0lKzWTF4vN8
Tamamen salaklık olan durum.
elindeki telefonun modeline göre değişebilen eylemdir.taka bir telefon varsa ardına bile bakılmaz fakat telefonun modeli arttıkça insan fırlattığı gibi ışık hızında yetişip havada yakalıyor.
(bkz: polat alemdar tarzı telofon fırlatma)
-telefon atmaktır.
adam anayasa mahkemesi binasını fırlatıyor yahu.
artistik pişmanlık.
Zengin insanların sinirli anlarinda yaptığı trip hareketidir. Fakir insan yapamaz. Para nasil kazanilir bilir parasina kiyamaz. Genelde baba parası yiyenler yapar.
Bizler anca koltuğa fırlatırız ama kader işte seker yine yere düşer .
Saniyenin binde biri kadar zamanda telefonun kırılması için gereken güç miktarı hesaplanır ve bir düzey altı kadar kuvvetle ( arka kapak ve batarya çıkacak kadar ) fırlatılır.
baba parasıyla artistlik yapan malların eylemi.
Hep yapmak istediğim daha sonra " sen manyak misin kızım sonra ne bok yiyeceksin" diyerek vazgeçtigim durumdur.