bugün

teknoloji altyapısını güçlendirmek ve çeşitlendirmek üzere 2021 yılında 80 milyon TL’lik yatırım yapacağını açıklamış teknoloji mağazası.
pahalı mağaza.
mediamarkt tan bir tık üst.
pahalı mağaza.
pahalı mağaza.
Değişik bir teknoloji mağazası. Adamlardan iPhone marka telefon için şarj aleti almaya gidiyorsun. Yan marka bir ürün gösteriyorlar şu fiyata orijinali şu fiyata diyor yan marka ürün alınca garanti vermemem diyor. E kardeşim koca kurumsal markasın Türkiye’nin dört yanında mağazan var sattığın malzemeye garanti veremiyorsun. Garanti vermiyorsan ürün kötüyse niye satıyorsun diyorum satıcı arkadaş boş boş bakıyor. Değişik gerçekten sanki biz bilmiyoruz orijinali daha iyi. Evet.
peşin peşin yaziyorum: "online alış veriş yapmayın!"

rezil işler yapan, internet sitelerine saatlerdir girilmeyen teknoloji ürünleri mağazası.

kardeşimin doğum günü hediyesi için kulaklık almayı düşünüyordum. bir süredir Sony'nin bir modelini takipteyim. 9 Ekim cuma günü teknosa.com (reziller) da indirimde olduğunu gorup hemen sipariş verdim. Haftasonu baktığımda ürün stoklarda tükenmiş olarak gorunmekteydi. Durum killandirmisti ki biraz önce müşteri hizmetlerinden ürün temin edilemediği için para iadesi bilgisini vermek için aradılar. inanılmaz zor durumda bırakıyorlar insanı.

yüzlerce kişiden böyle para toplayıp 4-5 gün faizle köşe olma planlari mi vardır nedir? istanbul bilişim misiniz siz?
teknolojiden anlamamasına rağmen eli yüzü düzgün kadınları sırf müşteri çeksin diye reyonlarda görevlendiren mağazamsı mekan.

pc reyonunun başına koymuşlar bir kadını ne ram frekansından haberi var ne de ssd nin yazma/okuma hızından. sen git yan tarafta ev hanımlarına ütü falan sat.
Mağazalarındaki erkek çalışanlarına top sakal bırakma zorunluluğu koyan firmadır.
bu teknosa vatan mediamarkt al hepsini birbirine vur. ama lütfen dava açmayın param yok.
pişmanlıktır.
sitesinde stokta olmayan ürünleri indirimde gösterip insanları salak yerine koyan mağaza. siparişi verdik sözde 3 gün içerisinde teslimdi. 3 gün boyunca ne arayan çıktı ne soran. arayıp sebebini sorduk, size hemen döneceğiz deyip dönmediler tekrar aradık acil koduyla bildirdik deyip size de bilgilendirme yapacağız en kısa sürede dediler. ertesi gün arayıp acil olarak bildirdiklerini ve mağduriyetimizi anladıklarını söylediler. önemli olanın mağduriyetin anlaşılması değil giderilmesi olduğunu söyleyince de onu amaçladıklarını belirttiler. neyse aradan 3-4 gün geçti yine ne arayan ne soran var. onlar bilgilendirme yapmayınca biz arayıp bilgilendirdik telefonun stokta olmadığını söylediler. sırf kurumsallığına güvenip fazladan para bayıyoruz ama umurlarında değiliz.
ikinci el telefon satmaya başlamış mağaza. bakın bu bir dramdır. artık ikinci el telefon satışı başladığına göre bunun diğer ürünler için de gelmesi demek, ileride teknosayı spotçu olarak göreceğiz demek. sahibinden teknosa. evet.
Fiyatlari sisiren firmadir.
internet siteleri vasıtasıyla insanların zekasıyla dalga geçmeye ve cin olmadan adam çarpmaya çalışan, sabır sınavı gibi bir teknoloji mağazaları zinciri.
internet sitesinden bir ürünü bu gece sepetime ekledim. Üye olmadan devam et seçeneğine tıkladım. Bilgilerimi girdim. Beni ücretsiz üye ol sayfasına yönlendirdi. Sonra ben neyse deyip bu defa da uyelik için gereken bütün bilgileri girdim. Beni yönlendirdikleri sayfanın görselini ekleyeceğim. Ne tesadüftür ki sepetimdeki ürün gecenin fırsatı adı altında %8 indirimli olarak satılıyordu. Götü boklu bir internet sitesine üye olamayış hikayemin böyle bir zamana denk gelmesi ne tuhaf değil mi?

görsel

Edit: bu sorunu bu gece bir kere yaşamadım.
Beylikdüzü Migros AVM’de yeni mağaza açmış teknoloji perakendeci şirket.
2018 yılında 64.6 milyon TL zarar etmiş teknoloji mağazası.
Aldığım iki tane telefonun da bozuk olduğu firma. Gittik bastık mekanı babam bir fırça attı. Bize telefonları satan eleman arka depoya kaçtı. Hayır yani niye mağdur ediyorsunuz anlamıyorum.
Ben bir kez lg g3 aldım. Teknokasko mu ne haltsa ondan da yaptırmışım Allahtan. Telefonun simkart tırnaklarından biri kırıldı. Lg yetkili servisi para istedi. Teknosaya götürdüm. Onlar da para istedi. Teknogaranti evraklarını verdim. O zaman Ücretsiz olur dediler. Cihaz 45 gün sonunda gelmeyince ben de paramı verin amk Dedim. Yanlış hatırlamıyorsam Kaskoya ödediğim paraya kadar geri aldım. Hoş o parayla 2 tane lg g3 almıştım yine teknosadan. Biri hala sağlam duruyor.
Piyasa değeri 537 milyon 900 bin TL olan şirket.
outlet ve teşhir ürünlerini bile ya piyasa fiyatında ya da piyasa fiyatının üstünde satan teknoloji mağazası. bir de utanmadan indirim etiketi koymuşlar.
2.200 tl borçlu olduğum firma.
Çok severim ah.
kara cuma indirimlerinde en cok indirimi yapan firma. Ayni pc vatanda 3400 tl burda 2780 e iniyor sepete atınca. Lakin suanda cortlamis durumda internet sitesi. Cikinda azcik biz girelim amk.*
memleketin en rezil ve ne yaptığını bilmeyen müşteri temsilcilerini bünyesinde barındıran firma.

dünden beri 5 defa aradım, ürünün koduna varıncaya kadar söyledim lakin hala x mağazasının stoğunda var mı yok mu öğrenemedim.

internette var yazıyor, müşteri temsilcisi yok diyor, 5 dakika sonra arıyorum bir diğeri haftasonu stok bilgisi veremiyoruz diyor.

yapacağınız işi siksinler.
reklam sloganı "kim kazıklanmak istiyorsa teknosa" olabilir.
ayni telefonu mediamarkttan 500 lira fazlaya satan teknoloji mağazası. ulan fazladan sokun tamam da bu kadarda abartmayin amk. ne demişler vatan bilgisayardan uzak durun ama teknosadan kaçının. haklilar.