bugün

138.500 tl.
hayatım. tek seferde. acısını hala saklarım.
Yazsam inanan olmaz. Gerek yok.
Oto sanayide 4 kişiye aynı anda elmalı soda ısmarlamıştım bir seferinde, nasıl bir cesaret geldiyse artık..Gerçi yarım saat önce hayatlarını kurtardığım düşünülürse, meblağı da ona göre hesap edin artık işte.
ne yazsak boş.
attan büyük deve var.
215 bin.
2350000 TL.
Olmeyecek miyiz aq deyip feci gaza geldim ve kendime az once iphone 11 pro max 256 gb, apple watch 5th serie aldim. Kartin sifresini girdikten sonra gotume kadar buz kestim. Her an satabilirim. Dileyen suser yazsin.

Edit: inanmayan bazi suserlar olmus. Inanmayanlar cok guzel got edilir. Bir pm uzaginizdayim. Daha kutusunu acip, kurulum yapmadim. Rengi de uzay grisi.
7 bin TL yatak odası takımı.. dün gibi aklımda.
4 kilo altın.
miktarı söylemeyeyim babamın kirada oturduğu evi alıp zam yaptım. küçükken kumbaramda biriktirdiğim paraları çalmalarının intikamını alıyorum.
220.000 TL.
6442tl. Bogazda 4kisi aksam yemeği.
185.000₺ > 2008 senesiydi...
Varya hic hesabını tutmuyorum bile bazı yerlerde şifrem bile var direk çekiyorlar. Bugün bile arabayi bakıma bıraktım ustune lastiklerde değişecek.
400 tl verip fritöz almıştım, boşandığım karım çok istemişti, herkeste varmış.

Hala atamıyorum, düşünsene bir kere patates kızarttı hepsi o.

En büyük harcamam olmasa da en çok o koymuştur.

Hanımlar beylerinize fritöz aldırmayın, bir işe yaramıyor o alet.
180 tl. üç kilo taze kesilmiş et almıştım. tek sefer de verdim. her gün 200 gr yiyerek adeta bir demir yumruk olmuştum. hiç unutmam bunu.
Burda yazdıklarınızı instagram'da da story olarak paylaşın bence aq gorgusuzleri sadece burda olmaz.
1700 lira x box one s almistim.