bugün

Doğum günü kutlu olsun. Sağlık , mutluluk , huzur dolu nice yillar dilediğim saygıdeğer yazar.
Canım dayıcım iyi ki doğdun. Gerçi en son başak borcuydun ama bilemiyorum.
babam, hoş doğdun. kutlarım.
Teflon, politetrafloroetilen (PTFE) polimerin ticârî adıdır. PTFE, florlanmış etilen polimerdir. Monomeri tetrafloroetilendir.

Musmutlu yaşlar *
canlarım, haydi teflon emminizin doğum gününü kutlayın. sizleri seviyorum .
bugün ne yazık ki non stop mizah modunda olan yazar. üzdü.
zaman zaman mizahı abartsa da sözlüğe büyük emek ve yıllar vermiş, sevilen bir yazardır. o kadar kusuru da olsun artık.
kadınlar gününüz kutlu olsun prensesler - kraliçeler. kıymetlimizsiniz .
5 Ocak adananın kurtuluşu kutlu olsun.
abartılı fenerbahçe sevgisi ve bazen çok acele düşüncesini belirtmesi dışında çok sevdiğim, saygı duyduğum değerli bir yazardır. bu iki özelliği olmasaydı zaten mod olurdu.
Profil resmine hastayım ben. O çocuk 15 senedir elinde bayrakl yürümekten yorulmadı gitti.
Çok eskilerden sevdiğim dost yazar.

iyi ki var.

Evet.
teflon'dan özür ;

öğlen sıralarında bir dallama'ya özelden göndereceğim bir fotoyu yanlışlıkla bir başlık altına göndermişim. ilgili entriyi sildim ama galiba galeriden silinmiyor. bana yakışmayan bu hatadan dolayı özürlerimin kabulunu lütfen.
ne zaman bu niki görsem aklıma önce tava geliyor, kızmak yok.
Başşşaaakkk.
Bu abinin bazı entryleri beni çok güldürüyor.

Burcu ne bilmiyorum mizahı koç veya ikizler gibi.
amcam dayamış .
görsel

Küçüklük fotoğrafını buldum.
Babalar günün kutlu olsun tefi.
Kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum emektar teficim.
babalar gününüz kutlu olsun kankalar. bekarlar da en kısa zamanda baba olurlar inşallah !
fanatik fenerbahçeli olması gerçeği dışında yıllardır gördüğüme sevinip çok sevdiğim bir yazarımız.
ne demek isteniyor.
(bkz: #46389301) kulak memesi atacaktım ama tutmaz artık, tüh.
Nice 100 yaşlara teflon abicim.
her beş yılda bir canının aşırı sıkkın olması normal moruk kolay değil reis gibi biri silindir gibi üzerinizden geçti nefes aldığına dua et lan. neyse doğum günün kutlu olsun..