bugün

(bkz: işkence kaçınılmazsa zevk almaya bak)
eğer bir erkeğe fıstık gibi bir kadın tecavüz etmeye kalkarsa uygulanabilir. onun dışında ki önermeler geçersizdir.
brad pitt tarafından tecavüze uğrayan kadına söylenebilecek sözdür. ali eren tadında bir erkeğin tecavüzüne uğranıldığı vakit zevk filan hikayedir.
mütecavüz kişi için zaten tecavüz kaçınılmazdır, dolayısıyla da zaten zevk alacaktır.
ilk duyulduğunda "yok canım daha neler" dedirten, fakat biraz düşünüldükten sonra aslında mantıklı olduğuna kara verilen felsefedir.
şahin k dan duyduğum ve şahin k felsefesini anlatan bir söz.
(bkz: rashomon)
bir kızın dosyasında, beyaz bir kağıda büyük harflerle yazılmış bir şekilde gördüğüm cümle.

ayrıca çığlık nidaları bu söz öbeğinde uygulanırsa tahmini şöyle birşey çıkar ortaya: ıggggmmmhaaaaaeeeooooooooohhhhhhhhhhuuuuuuuuhhhhhhhhhhyeaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh yok artık mundabahhhh
9 kasım 2008 fenerbahçe galatasaray maçı'nda ümit karan' ın tüm 70 milyona hatırlattığı söz.

(bkz: ümit karan ın deivid in altına yatması)
(bkz: yüz üstü yatmak)
(bkz: bunu söyliyine tecavuz edilir)
Ölesiye dayak yiyerek, bir yandan tecavüze uğramış bir üniversite öğrencisi, polise tecavüzcünün kafasını taşla ezerek öldürmemesi ve aşşağılık eylemini artık sonlandırması için o paramparça halinde zevk alır gibi yaptığını anlatmıştı. Yani; tecavüze uğrayan asla zevk almaz. Tecavüzcüler de aynı eylemle ve akabinde kastre edilerek cezalandırılmayı her daim hakederler.
ancak bir erkeğin dile getirebileceği bir saçmalıktır.
ingiltere'de tecavüz olaylarının artması sonucu hükümetin çıkarttığı yasanın son maddesini oluşturan söz. Tecavüzden kaçmanın, korunmanın, saklanmanın vs yolları çeşitli maddelerle açıklanmış, son madde olarak da "eğer tüm bunlara rağmen tecavüzden kaçamıyorsanız zevk almaya bakın" denmiş. *
Gerçek anlamda düşünüldüğünde iğrenç karşılanacak bi durum. Mecazi anlamda ise süper bir söz.
(bkz: 25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı)
''zevk alamaz ise ne yapsın'' sorusunu akıllara getiren söz.
bu öneriye uyan hatun kişisi şikayetçi olduğunda, yapılan tahkikat sonucu olayın tecavüz olmadığına karar verilip tecavüzcü serbest bırakılabilir.

Çünkü kanuna göre olay anında mağdurun direnme gösterdiğine dair kanıtlar aranmaktadır; mağdurun tırnaklarında tacavüzcüye ait deri parçaları, tecavüzcünün suratında da cırmık izleri gibi.
insanlık dışı bir önermedir. aklı başında bir insanın da bu öneriye katılacağını hiç sanmıyorum.
biraz argo ve hayvani görünse de "sevmediğiniz bir işi yapmak zorundaysanız sızlanmak yerine adapte olmaya çalışın" dan daha fazlası değil aslında. tabii sağa sola çekiştirilebilecek bir söz olduğu için genellikle bu tür durumlarda kullanılmaz. direk olarak cinsel olaylarda kullanılır. sonuçta herkes bilir gerçekten tecavüze uğrandığında zevk alınamayacağını. ama tabii bizim insanımız geyik yapıp uzatmaktan kaçınmaz. aman da muzur şeyler sizi. agucuk magucuk!

not: örnek olarak askerlik diyebileceğim hadise.
sonra tecavüzcünle evlenmeyi kabul et, adamı hapisten kurtar, mutlu bir evliliğin olsun.
(bkz: sadece türkiyede yaşanan hadiseler)
üniversitede beni dersten ısrarla bırakan hocamın bana söylediği ve beni şaşırtan malum söz. her durum için kullanılabilir ama bi prof.un dersinden bıraktığı öğrenciye bunu demesi ne kadar normaldir tartışılır.
tehlikeli bir önermedir. zevk alınırsa eylemi gerçekleştiren kişinin mahkemede zevk aldı hakim bey ben adalet istiyorum demesi doğaldır.
durumu şirinleştirmeye çalışan tavsiye niteliğinde söz.
tecavüze uğrayana söylenmeyecek sözdür. * *
(bkz: öss kaçınılmazsa zevk almaya bak)
işkence kaçınılmazsa zevk almaya bak demek gibi bir şeydir,imkansızdır zannımca... zevk alırsan zaten tecavüz olmaz diyesim geliyor bir de...