bugün

(bkz: hayret verici istatistikler)
(bkz: türkiye çük haritası) *
çok yanlış bir önermedir.

(bkz: beni tanısan anlardın)

artılar üzerine edit : entryi aylar evvel yazdım, bi ton artı almış. doğuda filan oturduğumu sanıp acımayın olm, batıda oturuyorum. yani batıda da boy uzuyor, o açıdan yanlış bi önerme dedim. etmeyin eylemeyin ağalar beyler, sandığınız gibi değil !

zamanın ötesinden gelen edit : olm niye artı oy verip duruyosunuz ya, neyin peşindesiniz ?
"rocco siffredi ile murat karayılan'ı karşılaştırmak istemezdiniz..."
bi önermedir tutturmuş gidiyor yazarlarımız. önerme değildir. önerme için (bkz: önerme)
(bkz: götünden sallamanın en güzel örneği)

yok ironi mironi.
evet, greenwich'de içine kaçıyormuş hatta.

canlandırma editit: bilimsel verilere dayanmayan saçma bir tespit.
izmir'de 21 cm ile başladığını düşünürsek,
doğuya hiç gidilmemelidir.
+ abiiiiiii ne oluyorr, aman tanrıımmm..
- noldu lan?
+ ankara'dan tunceli'ye geldik tam 5 cm uzadı.
- olum daha dur ağrı'ya gidelim sen o zaman gör. ben dedim 'tc nin doğusuna gidildikçe penis uzar' diye
+ vıyyy.. büyüksün abey..
Elinde mezura, şehir şehir dolaşıp çük ölçen bir bilim insanının tespidi gibi duruyor sanki. Bilim adamı diyecektim diyemedim. Bilim kadını desem gönül hiç razı değil. Bilim manyağı en iyisi. Yoksa santim manyağı mı deseydik? Ha ne dersin sebastiyan?

(bkz: Aferin çok doğru düşünmüşsün)
dünya genelinde yapılan araştırmalara göre cinsel organ uzunluğu batıdan doğuya ve ekvatordan kutuplara doğru gittikçe kısalırken türkiye'de yanlış giden ne olabilir ki.

ayrıca

--spoiler--
karasal iklimin egemen olması ve kışların uzun ve de soğuk geçmesinden sebeple de o bölgede yaşam süren insanların vücutlarının iklime uyum sağlaması için farklı bir yapıya bürünmüşlerdir
--spoiler--

denirken zenciler hiç düşünülmemiş mi? madem evrime inanıyorsun bu adamların nerede evrildiklerini de biliyorsundur. güneşin en sıcak olduğu yerde yaşamışlar ki tenleri siyah.

2 santimetre* beyin olsun yeter *.
ek bilgi: normal bir insan beynindeki nöronlar yanyana dizildiğinde 4 futbol sahası yer kaplar
denemeyen bilemez.
(bkz: 3 ayda 7 cm) out
(bkz: 1053 km de 15 cm büyüme) in
mantıksız önerme. soğukta büzüşür lan bu meret?
sen hiç kamyon ve otobüs şöförü gördün mü ? diye cevaplanası tespittir. bir doğu bir batı derken adamcağızlar helak olurdu valla.
insan bedeninin buyuk bir bolumunun sudan* olustugunun kanitidir. bildiginiz gibi su sogukta genlesir, sicakta ise hacmen kuculur. dogu illerinin hava sicaklik ortalamalarina bakilirsa, batidan oldukca dusuk bir deger ile karsilasilacaktir. bu da turkiye'nin dogusuna gidildikce penisin genlesmesini saglayan bir etkendir.
Tüm Türkiye'nin şeyinin altına yatıpta çıkarım yapan insan söylemi.
bunu ben de farkettim. istanbul'dan samsun istikametine doğru giderken, o dağları aşarken birden boyunun uzadığını anladım. ne diyor başlık? (bkz: tc nin doğusuna gidildikçe penis boyunun uzaması).

sonra ölçtüm, kelle hariç 17.
(bkz: traktör egsozu)
sözlük camiasını yarışa sürükleyen başlıktır. doğu batı arasında sürtüşmelere neden olmaktadır. ayrıca yeni bir kutuplaştırma biçimidir. büyük .ikliler şuraya, küçük .ikliler buraya!
- baba kaybolduk ya resmen.. dedim harita alalım diye bodrum hedefiyle çıktık burada zılgıt yakıyorlar yav..
+ olur mu olm batıdayız.. gel sağlamasını yapalım en son yöre penisi ölçtüğümüzde kaç cm çıktıydı..
- 14..
+ tamamdır.. kardeş bakçan mı bi.. gelsene ya bi adres sorucaz..
* selamın aleyk.. oovvvvvvvananzıskermnoluyolann!
+ abi 16.. doğru söylüyormuşun doğu tarafın.. kaç kaç kaç..
kışın -40 santigrat derecenin görüldüğü bölgelerden yola çıkılarak oluşturulmuş; bilime, evrime, herşeye aykırı önerme. sıcak iklimde yaşayan insanların çıkıntıları daha sivridir. soğuk iklimdekilerin hatları daha ovaldir.

doğu'ya gidildikçe sıcaklık artıyorda habersiz miyiz?*
(bkz: serap gormek)
insandan hayvana doğru gidildikçe penis boyunun uzaması konusu ile benzerliğini gördükçe olabilir lan diye düşündüren iddia.

(bkz: insan - Eşek - Katır - At)

(bkz: Ohaaaaaaaaa)
tc nin doğusunda ki bazı dötlerin kısmetten çıktığını gösterir.
istanbul'luyum demenin o kadar da havalı olmadığını gösteren durumdur.
kıroyum ama para bende gibi bir şey. * *