bugün

Yine hortlayan gündemdir. Umarım ölür.

Edit:http://www.youtube.com/watch?v=aZOdZjeDP6I
Kabirde münkerle nekire sorgulanmayı sizden öğrenecek değiliz. Biz cehenneme hizmetkar olmaya geldik demesi muhtemeldir. Şu durumda ölmemesi daha makbuldür çünkü dünyada çekmeli.
(bkz: god mode)
(bkz: leave me alone)
(bkz: nuttertools)
(bkz: gta oynamayı biz biliriz biz)
ölürse ekime ölmezse kasıma. banane amk babamın oğlu mu.
Ölüyor mu bilmem ama ona bakınca hemen gidip aynaya bakıyorum nasıl da yaşlanmisim lan, diye.
Rezasız yaşayamam demiş .

Bence hidayet ile idare etmeli .
hangimiz ölmüyoruz ki?
Tayyip de ölecektir ve toprağa karışacaktır. içimden bir ses Tarih veriyor. 2019 da samsuna çıkar, pardon hastalanır yatağa düşer, 2023 de ölür.
soru cümlesidir ve unutulmamalıdır ki o sadece ölecek.

görsel
yok o kazık çakmış..
Sol framede adını görünce öldü sanıyoruz ya hani, benim adını görünce öldü sanmayacağım tek adamdı kendileri. En fazla yine bir şey yapmıştır, bir kısım yazarlar yeriyor, bir kısım yazarlar da inadına savunuyordur diye apolitik apolitik başlığa tıklamadan geçiyordum. Bugün nedense "Bir gireyim lan bakayım ne oluyor" diye tıkladım başlığa; adam ölüyormuş. En azından öyle diyolla'mış. Olaya bak.*
Her sene gününde toplanıp göbek atmalara sebep olay.
Bir şenlik havası,
Bir sevinç çığlıkları,
Nice hüloğğğların yasta oluşu.

Umut satan başlık.
Umudunu alan çıkıyor, kırılmasa bari.
reis şu anda canlı yayındadır. her zaman söylediğim gibi itin köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı.
Reis'e "kalp krizi geçirmis" diyenler Reisi canlı yayında gorunce kalp krizi geçirmiştir. puhahaha.

görsel
Hainlerin isteği gerçekleşmeyecektir inşallah.
çok şaşırmış gibisiniz. yoksa siz ölmeyecek misiniz? garantisi olan birileri(!) mi var? ölmeyeceğim diyen biri var mı? birazda sevinmiş gibisiniz, yazık ya la... ha bu arada söylemeden de geçemeyeceğim Tayyip derken sanki eniştenizden bahsediyorsunuz, hani sanki ablanızla muhabbeti varmış gibi...
Tayyip muhaliflerinin acizlikten kıvrandıklarını gördüğüm konudur. Ulan adamın ölüm haberini bekleyeceğinize çalışın sizinkıde olsun.
Spekülasyonlar arasındadır. Selo başkan, cumhurbaşkanı olmak için artık hazır.
Arkadaşlara merhum cem karaca dan " yarım porsiyon aydınlık " parçasını dinlemelerini istiyorum. Ben ilk dün duydum ve iki kez üst üste dinledim. Sözleri çok manalı. Dinleyin o sözler kime uygun görün.
reis ölümsüz.

ayrıca reis pembe de sıçıyor.

oh.
her nefis ölümü tadacaktır.sonra yalnız bize döndürüleceksiniz.iankebut s 57.ayet.
iyi insanlar doğumlara sevinir,ölümlere sevinmek zavallıların işidir.
akşam eve giderken bir kasa bira alacağımdır.
taşikardi geçirdim heyecandan. yapmayın etmeyin, sevinçten ölmek için daha çok gencim.

bir soru.
bir an sevindiğim haber..
Acı patlıcanı kırağı çalmaz .
Şöyle şeyler yapmayın ya valla bak umutlanıyoruz seviniyoruz ot bok sonra boşa çıkıyor hepsi..