bugün

En çok kazanan sanatcilardan. Fizik var ses var güzellik var. Allah gani gani kıyak geçmiş kendisine.
kuru göt.
sulu göz.
hoş seda.

i knew you were trouble, blank space oldukça güzeldir.
(bkz: swiftie) .
kanye west malının sahnede kızcağızı öksüz gibi bıraktığı günden beri bi sempati duyuyorum. zaten karı koca nasıl salak bi çift bunlar belli değil. tiksiniyorum sizden kanye west- kim kardashian çifti.
bad blood şarkısında sesi daha da dikkatimi çekmiş şarkıcı.
sıradan bir insan için çok fazla güzel olan

bir melek için ise sıradan bir güzelliği olan,

insan-melek arası oluşum.

edit : yok yok... melek için bile fazla güzel...
Geceleri Rüyamda Düşündüğüm ünlü Amerikalı Bayan Şarkıcı.
Bunlar insansa Biz neyiz dediğim afet-i devran.
fazla şişirilen amerikalı sanatçı. Şarkı sözlerini kendi yazmasından dolayı hakkını teslim etmek lazım çünkü bunca hit yazacak kabiliyet herkes de olmuyor. Ancak taylor swift bu özelliklerinin haricinde fazlasıyla abartılıyor. Öncelikle bir country sanatçısı olmasıyla kazandığı bir sempati var ancak taylor'un bu sıfatı biraz kullandığını düşünüyorum. Çünkü taylor ününü country e değil geçiş yaptığı pop müziğe borçludur. Bütün hitleri pop müzik olarak çıkarmıştır. Geçenlerde verdiği Londra konserinde playback yapması ise onu gözümde düşüren bir diğer özellik. neredeyse arada yaptığı ooo lar aaaa lar haricinde bütün şarkılarını bariz playback olarak söyledi. Amerikan medyasınında taylor a göz bebeği gibi davranmasını da son derece sinir bozucu buluyorum. Ünlü sanatçıların imaj için yaptığı yardımları es geçersek fark yaratan bir bağış yaptığı yok. Buna rağmen adeta amerikanın Polyana'sı gibi süzülüp duruyor. Fakat yinede bir taraflarını açmadan bunca başarıyı ve ünü yakalamış olması takdire değer.
görsel
çıtı pıtı bir karı. saçma salak bir giyim tarzı var. seksi değildir bana göre.
Yüzünün güzelliği ile içinin güzelliği doğru orantılı olan bi bomba. Karı illimunatiye rest çekti. Ölümü yakındır orası ayrı
(bkz: o insansa ben hayvanım) dediğim nadide insanlardandır.
bu kızda bir çekicilik var ama bir türlü çözemedim..
Bu kız mı? Baba sen ne yaptın ya!
yok mükemmel değil ama hafif çekicilik yok mu sence?
ses yok ama yine de dinliyoz ayri mevzu.ayrica sinsi geliyor bana.
sizinle birlikte olmak istese zor hayır diyebileceğiniz ama hayır diyebiliyorsanız baya büyük bir zafer almışsınız hissi kazandıracak ve daha sonra pişmanlık üstüne pişmanlık uyandıracak bir kadındır.
Bilim insanlarına göre ideal kadınmış. komple vücut olarak beyler sadece bacak değil *.

http://www.cnnturk.com/ma...e-ideal-kadin-tipi?page=8

bunlar nasıl bilim insanı lan araştırdıkları şeye bak.
über seksi bir kadın. insan bakmaya doyamıyor. bir kadın daha vardı böyle yabancı şarkıcılardan. bence bu ikisi amerikanın oyunu. garip yaratıklar sizi.
Şu kızın sondan yükselip başa oturmasını gördüm ya helal be kız, aferin.

En samimi sanatçılardan biridir kendimce.
değil grammy, sikimin jürisi bile olamaz. olmaması lazım.
Eski sevgilime bire bir benzeyen sarisin citir. Olsa da yesek