bugün

sırtlanlar hariç bütün canlılar avlarını öldürüp yerler sebebi ise ön pençeleriyle avını kavrayamazlar canlı canlı yerler.

bak söyledim yine söylüyorum brandon lee hariç yedi göbeğinizin amk sizinki yemek yemek değil cinayet işkence insan insana yapar anlarımda tek derdi üremek olan hayvanı neden böyle yiyorsun beter olun ikinci dünya savaşında japonlar sizi katletdi akıllanmadınız corona geldi akıllanmadınız sırada ne var çok merak ediyorum ulan bütün dünya sizden nefret ediyor zaten.
eşeğin bokunu yedirmek gereken kahpedir.

diğer taraftan, hayvanların çoğu avlarını canlı canlı parçalar ve yer. televizyonlarda fazlaca aslan, kaplan belgeseline maruz kaldığımız için, önce öldürüyorlar sanırız...
sonra neden virüsler çıkıyor diyoruz. alın işte böyle tipler yüzünden çıkıyor. şu hale bak ya tam bir rezalet. evet.
bir tek bende açılmıyor sanırım video.
Bu amına kodumun Çinlileri haddi aşıyor tüm dünya birleşip tamamen yok etmeli bu halkı.
allah belasını versin çinli kadını.
elmas bogazici görse bir kaşık suda boğar o çinliyi.
Boşuna helak olmadılar.
Kadın denilmiş ama Bildiğin Neanderthal bu.
videolarda aratırken hinduların da yaptığını gördüm. ayrıca japonlar da ahtapotları canlı canlı yiyor.
asya tarafının insanları pis ve midesiz. en temizleri ve ahlaklıları japonlar. en pisleri her boku yedikleri için çinliler. hindular yine biraz daha insaflı kaçıyor. tabi bu yemek konusunda, yoksa herifler ganj nehrini evlerinin tuvaleti gibi kullanıyorlar. ortak sıçma alanları mk.
pişmemiş et yemek hastalıktır. pisliklerin kültürlerinde böyle bir şey var. bakalım daha ne tür virüsler çıkartacaklar başımıza.

http://www.youtube.com/watch?v=-b0uDojBBi4
dünya da çinli ve hindistanlı kalmasa keşke. ulan ne pis insanlarsınız be. yarasayı tavuğu siz yiyorsunuz.yarrağını tüm dünya yiyor.
Tek kelimeyle iğrenç.
Ulan iki dakka insan olun be.
Biz ilkokuldayken arapların (özellikle suudilerin) ve çinlilerin ne pis insanlar olduklarından ve çinlilerin ne iğrenç şeyler/hayvanlar yiyebildiklerinden konuşmuştuk..

Bu suudi arabistan ile çinin kitlesel imha silahlarıyla girilip yok edilmesi gerek.
Bu uzakdoğululardan midesiz millet yok.
Boylelerini kendi bokunda öldürmek lazim.

görsel