bugün

Mide yıkamakta bizden diye bağıran bir slogandır.

Ucuzdur ancak sağlıksızdır.
insanı şüphelendiren kampanya.
görsel
Tavuk degildir o olsa duramazdin.
görsel
ulan bende bizim mahallenin kargalarına ne oldu diyordum, cevabını aldım. *
mekan sahibinin afiyet olsun yerine hakkını helal et demesi.
tavuk, karga, martı bunların hepsi kanatlı hayvan statüsündeydi değil mi ? sorusunu akla getiren çığırmadı.
görsel
1 lirayi yerim daha iyi..
sipariş verilebilecek numarayı atarsanız birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum, 1 tl yüksek bir meblağ olsa da bunu gözden çıkarabilirim neticede tavuk döner.
(bkz: patron çıldırdı)
Olsa da yesek. Oh misss. Yiyin, yedirin.
bir keresinde istanbul'da öğrenci iken barış adında bir arkadaşımla yemiştik. başta şüphelenmiştik ama öğrenciliğin verdiği garibanlık ve ucuz yemeğe karşı her türlü tehlikeyi göze alma cesareti, bu 1 liralık dönere hücum etmemize sebep olmuştu. kupkuru ekmek -Allah bilir kaç günlüktü- içinde çok ama çok az, belki mikroskop yardımıyla görülebilecek kadar tavuk ve kararmış, tadı değişmiş çokça maydanoz... döneri yerken ağzımızdaki tükürük bitmiş, o maydanozlu ekmeği ayran yardımıyla bile yutamamıştık.

hayatımızın en kötü öğlen vaktini böyle yaşamıştık.
ayran 50 kuruş, yarım ekmek 60 kuruş, soğanı domatesi falan 10 kuruş say. porsiyon başına işçilik, vergi, kira ve diger giderler 30 kuruş desen, et hariç, 1.50'ye falan geliyor.

köpek eti değil, çamur koysa yine zarar eser işletme. demek ki amaç farklı.

ben derim ki, kaçırmayın afiyetle yiyin efendiler. adam kara para aklıyor döner büfesinde. yiyecekte sıkıntı yoktur. bir de zabitayla saglikciyla uğraşıp başına dert almaz.

ben yerim.
Sadece ekmek 1.25 tl. Yediğin şeyin tavuk olduğuna pek inanma bence.
Dikkat edin dürüm kişneyebilir.
Yıl 2005 olabilir.
görsel
Git siyanür yut daha iyi. En azından süreç kısalır.
Bunda daha çok tavuk vardır.
görsel
Acı çekerek ölme fikri iyi değildir. Daha hızlı bir ölüm tercih edilmelidir.
olsa da yesek dediğimdir. öğrenciyiz napalım, içinde ne olduğunu bilmediğimiz sosis ve salam yiyoruz zaten.
1 lirayı ye daha iyi esprisi yapılmadı mı henüz?

bir gratis.
Muhtemelen ekmekleri fırına atınca adam içinden "tavuk" demistir, anca öyle olur.