bugün

danimarka'da işi abartıp evli çiftlere yönelik hazırlanmış siteleri de vardır
örnek: [null http://www.haber7.com/hab...ldatmak-icin-uye-oldu.php]
yurdumuzda faaliyet gösteren ve partner, arkadaş, tek gecelik ilişki gibi sloganlar ile yayın yapan internet sitelerinin genel tanımıdır.
bu sitelerdeki üye sayısının yüzde sekseni erkek kullanıcı yüzde beşi site yönetimi tarafından açılmış bayan profilleri yüzde beşi ereklerin fake olarak tabir edilen bayan profilleri kalanı ise evde kalmış yüzüne bakılmayan bakımsız ablaların hava attığı üyeliklerdir.
gelen mesajların geneli sitenin yüzde beş fake bayan profillerinden seni beğendim msn var mı burada yeniyim bana tuvalet nerede gösterir misin, oh tanrım sen nası bi erkeksin gibi mesajlardır.
burada amaç er kişinin siteye para ödeyerek bu hatunlara mesaj atabilme hakkını satın almasıdır.
160 santim boyunda olup 80 kilo olanlar beden özelliklerine ''biraz fazlası var'' diye yazarlar ki onların sadece vesikalık fotoları mevcuttur.
işi bilen adamın gecenin üçünde bile arizona çöllerinden hatun bulabilecek yetide olmasını göz önüne alırsak boş yere bu sitelere para vermeye gerek olmadığını anlarız.
tinder dışında etkili olanı çok az.
ancak sosyal medyaların yoğun kulalnımından doalyı vbenc esosyal medyada tanışma sitelerinden daha hızlı tanışmalar gerçekleşiyor.